1963 – Novák a Fradiból is behí­vót kap

4 hozzászólás a(z) 1963 – Novák a Fradiból is behí­vót kap bejegyzéshez

• Magyar győzelem Marókkoban
    Magyarország—Marokkó 2:1 (2:1). Játszották Casablancában 18 000 főnyi közönség előtt. A magyar labdarúgóválogatott, amely Budapest néven Bordeaux-ban 4:l-re győzött, Toulouseben pedig l:l-re játszott, harmadik mérkőzésén ‘az utóbbi időben kitűnő eredményeket elért marokkói válogatottat győzte le. Az 5. percben Fenyvesi szerezte meg a vezetést, a 14. percben a marokkólak kiegyenlí­tettek, a 38. percben Tichy lőtte a győztes gólt. Az első félidőben ötletesen jól játszott a magyar válogatott, szünet után azonban bágyadtan mozogtak a játékosok a 28 fokos melegben (1). A magyar csapat portyája során legközelebb Hannoverben játszik; erre a mérkőzésre szerdán kerül sor.

• 1963. október 6., Belgrád, MAGYARORSZÁG – JUGOSZLÁVIA 2:0 (2:0)
    Ezt javí­tsátok már ki, légyszí­ves … mert a valóságban pont fordí­tva történt 🙁

• 1963. március 1., MAGYARORSZÁG B -- MAROKKÓ 1:0 (B válogatott mérkőzése)