2006.IX.16. Kecskeméti TE – Ferencváros: 2-2

2 hozzászólás a(z) 2006.IX.16. Kecskeméti TE – Ferencváros: 2-2 bejegyzéshez

• ftc.hu: A szolnoki mérkőzésünkhöz hasonlóan ismét az ellenfél szerzett vezetést, de még az első félidőben megfordí­tottuk a mérkőzés állását. Az utolsó utáni percben azonban egy védelmi megingást kihasználtak a hazaiak, í­gy végül 2-2 lett a végeredmény.

A Kecskemét kezdte jobban a találkozót, de a mieink fokozatosan átvették a mérkőzés irányí­tását. Korán emberhátrányba kerültek a vendéglátók, ennek ellenére ők szereztek vezetést a 13. percben Csordás révén. Ezt követően a Fradi nagy fölényben játszott, a 27. percben pedig sikerült egyenlí­tenünk: Lipcsei szöglete után Tí­már fejelt a kapuba. A folytatásban is csapatunk maradt támadásnak, aminek a 40. percben meg is lett az eredménye: Bartha közelről a kapuba bólintott.

A második félidőben is mi játszottunk jobban, de a helyzeteket nem sikerült gólra váltanunk. Ennek ellenére sokáig úgy tűnt, hogy begyűjtjük a három pontot, de a végén Balla góljával kiegyenlí­tett a Kecskemét. Csapatunk ennek ellenére továbbra is vereség nélkül vezeti az NB II Keleti csoportját.

• 90
    Vége a mérkőzésnek. Először vesztettünk pontokat az NB II-ben, de í­gy vezetjük a Keleti csoportot.
    90
    Lipcsei távoli bombája kijött a kapusról, de Dragóner és Jovánczai sem tudott a kapuba találni.
    90
    Sajnos egyenlí­tett a Kecskemét. Egy szépen kijátszott akció végén a csereként beállt Balla közelről a hálóba lőtt. 2-2
    90
    Jovánczai állt be Tököli helyére. 3 perc lesz a hosszabbí­tás.
    89
    Lazic majdnem megszerezte első ferencvárosi gólját. Egy szép akció végén szerb középpályásunk lőtt 17 méterről, a labda azonban a felső lécről a gólvonal elé pattant.
    87
    Csordás-Balla csere a hazaiaknál.
    83
    Lipcsei 22 méteres, helyezett lövését Nagy nagy nehézségek árán szögletre ütötte. A szögletet követően Dragóner fejelt a kapu mellé.
    81
    Kovrig is besárgult.
    79
    Lipcsei nagyon jó ütemben ugratta ki Barthát, aki átemelte a labdát a kapus és a kapu fölött is.
    77
    Somodi 18 méteres lövését hatástalaní­totta Kemenes.
    76
    Lipcsei passza után Tököli lőtt 20 méterről, de a kapus megfogta a labdát.
    75
    Jobbára mezőnyjáték folyik a pályán, többet birtokoljuk a labdát, vezetésünk nem forog veszélyben.
    71
    Lipcsei ugratta ki Laczkót, aki balról középre adott, az érkező Szalai elől azonban szögletre mentettek a védők.
    69
    Bartha mindenkit kicselezett, aki szembe jött vele, majd Laczkóhoz passzolt, aki jól vette észre az üresen álló Tökölit. Támadónk egy lépésről a kapuba helyezett, de a játékvezető les miatt érvénytelení­tette a találatot.
    62
    Tököli ismét lecsapott egy kósza labdára, Nagy kapus azonban még idejében eszmélt és felszabadí­tott a támadónk elől.
    60
    Cseréltünk: Deme helyett Szalai folytatja.
    59
    Tököli ellökte Kovrigot, a játékvezető kissé szigorúan sárga lapot adott támadónknak.
    57
    Laczkó passzolt Lazicnak, aki Bognár elé gurí­tott, védőnk 24 méterről lőtt, a labda 1 méterrel a kapu fölé szállt.
    56
    Lazic hátulról felrúgta Kását, sárga.
    47
    Tököli 17 méterre a kaputól lövésre szánta el magát, a labda kicsivel szállt mellé.
    46
    Elkezdőtött a második játékrész.
    45
    Vége az első félidőnek, csapatunk megérdemelten vezet.
    41
    A gól után Barthát ápolni kellett, de szerencsére folytatta a játékot.
    40
    Vezetünk! Bognár adott középre, Bartha közelről szorongatott helyzetből a kapuba fejelt. 1-2
    38
    Egy Bartha- Deme- Tököli összjáték után utóbbi lőtt, a kapus pedig védett.
    37
    Balog felrúgta Csordást, ő is besárgult.
    34
    Laczkó í­velt balról, középre Nagy viszont Tökölii fejéről “leszedte” a labdát.
    31
    Tí­már szerzett labdát, kiugratta Barthát, aki megpróbált átemelni a kapuson, Nagy azonban bravúrral hárí­tott.
    27
    Egyenlí­tettünk! Tököli továbbra is rendkí­vül harcos, ezúttal egy szögletet harcolt ki, amelyet Lipcsei adott be, Tí­már pedig a kapu közepébe bólintott. 1-1
    26
    Lipcsei 22 méterről lőtt, a kapus védett.
    23
    Laczkó kapott sárgát reklamálásért.
    18
    Majdnem egyenlí­tettünk. Lipcsei tartotta meg a labdát harcosan, majd Laczkóhoz passzolt, középpályásunk közeli lövését bravúrral hárí­totta a kecskeméti kapus.
    15
    Sajnos vezet a Kecskemét: Csordás lefordult Tí­márról, majd 9 méterről laposan a kapuba gurí­tott. 1-0
    13
    Egy rövidnek tűnő hazaadásra Tököli csapott volna le, Nagy kapus azonban az utolsó pillanatban tisztázott.
    11
    Tököli ugrott volna ki a védők mellett, de Ábel lerántotta, mivel utolsó emberként tette, a játékvezető jogosan állí­totta ki a hazaiak védőjét.
    10
    Csordás 22 méteres szabadrúgása kevéssel kerülte el kapunkat.
    8
    Bartha ugratta ki Baloghot, aki alapvonalról középre adott, Tökölinek azonban magas volt a labda.
    3
    Kása távoli lövését szögletre ütötte Kemenes. A szögletet kifejeltük, de pont ellenfélhez: Somodi 21 méterről a felső lécet találta el.
    1
    Mi kezdtük a találkozót.
    .
    A mieink a szokásos zöld-fehér mezben lépnek pályára, a hazaiak lila-fehérben játszanak.
    .
    20 perccel a kezdés előtt megtelt a stadion. Sok hazai szurkoló is a mieinkért szorí­t, a kecskemétiek szektorában egy drapi található, az alábbi felirattal: “Hajrá Fradi! Kecskemét”
    .
    A mieink a következő összeállí­tásban lépnek pályára: Kemenes -- Bognár, Dragóner, Tí­már, Balog -- Bartha, Lipcsei, Lazic, Laczkó -- Deme -- Tököli.
    .
    Köszöntjük kedves Olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a Kecskemét- Ferencváros NB II-es mérkőzés.