2007.III.31. Ferencváros – Vecsés: 1-0

2 hozzászólás a(z) 2007.III.31. Ferencváros – Vecsés: 1-0 bejegyzéshez

• ftc.hu: Egygólos győzelmet arattunk a Vecsés ellen az Üllői úton. A győztes gólt Lipcsei Péter szerezte a 63. percben.

Aktí­vabban kezdtünk, a 4. percben Fitos máris vezetést szerezhetett volna, de a helyzet kimaradt. Ezután is mezőnyfölényben játszottunk, de komolyabb helyzetekig nem jutottunk. A félidő közepén magára talált a Vecsés, bátrabban futballozott, de a kapura igazán nem jelentettek veszélyt a vendégek. Az első játékrész utolsó perceiben Csillag megkapta második sárgáját, és ezzel tí­z főre fogyatkozott ellenfelünk.

Fordulás után nagyobb sebességre kapcsoltunk, a Vecsés teljesen beszorult, de sehogy sem sikerült bevenni a kapujukat. Hol célt tévesztettünk, hol Bogdán volt magabiztos. Bő egy órányi játék után aztán Lipcsei egy 18 méteres, helyezett lövéssel eldöntötte a mérkőzést. A folytatásban is mi irányí­tottunk, Tököli duplázhatta volna meg előnyünket, de 13 méteres csavarása után a kapufáról jött ki a labda. A hajrában még Bartha lőtt veszélyesen távolról, de az eredmény már nem változott, 1-0-ra nyertünk.

• 90
    Horváth Dávid lövését védte a kapus, majd Fábián lefújta a mérkőzést.
    89
    Bartha kemény, 18 méteres lövését szögletre ütötte Bogdán.
    88
    Horváth is sárgát kapott.
    87
    Tököli lépett ki egy jó labdával, majd kissé kisodródva lőtt, balszerencséjére a jobb kapufát találta el.
    84
    Tököli tette le a labdát Barthának, aki 12 méterről, éles szögből alig lőtt mellé.
    77
    Jovánczai helyére Horváth állt be.
    75
    Cserélnek a vendégek: Máj helyett Molnár I. foyltatja.
    63
    Vezetünk! Lipcsei átvette a labdát a tizenhatoson belül, amd 15 méterről a bal alsóba csavart. 1-0
    61
    Mindkét csapat cserélt: a vecsésieknél Folmer helyére Molnár állt be, mí­g nálunk Lazicot Brettschneider váltotta.
    60
    Deme szépen hozta fel a labdát, majd Lipcsei elé passzolt, aki Fitoshoz továbbí­tott, fiatal középpályásunk 16 méterről a kapu fölé lőtt.
    55
    Tököli vitte be a labdát a tizenhatoson belülre, majd sarokkal visszatette a labdát Lazicnak, aki középre adott, Máj azonban tisztázott.
    51
    Egy védelmi hiba után Fitos adott élesen középre, a labda azonban elment Lipcsei és Tököli előtt is.
    47
    Lipcsei 22 méteres lövés szállt fölé.
    46
    Elkezdődött a második félidő.
    45
    Vége az első félidőnek, fordulás után többre lesz szükség a győzelemhez.
    43
    Csillag megkapta második sárgáját, 10 emberre fogyatkozott a Vecsés.
    31
    Laczkó és Czipper rángatta egymást, utóbbi elesett, előbbi sárgát kapott. A 18 méteres szabadrúgást a sorfalba lőtték a vendégek.
    28
    A Vecsés egyre bátrabban futballozik az utóbbi percekben.
    23
    Bognár húzott befelé, majd bellel lágyan középre emelt, Tököli alászaladt a labdának.
    18
    Jovánczai szabálytalankodott, ő is lapot kapott.
    15
    Csillag is besárgult.
    12
    Fitos jó cselek után befelé tört, majd 16 méterről ballal lőtt, Bogdán szépen védte a léc alá tartó lövést.
    8
    Dragóner lépett oda keményen Menyhártnak a félpályánál, ezért sárgát kapott.
    4
    Óriási helyzet maradt ki. A védők közül kilépő Tököli középre passzolt Fitos elé, aki lőtt is a védők szorí­tásában, de a labda elgurult a kapu előtt.
    1
    Mi kezdtünk, ezúttal a Nagyvárad tér felöli kapura támadunk.
    .
    Most jöttek ki a csapatok a Fradi-indulóra, mi a Makó elleni meccshez hasonlóan újra tiszta fehérben játszunk.