2007.VIII.1. Dunaújváros – Ferencváros: 0-3 (edzőmérkőzés)

2 hozzászólás a(z) 2007.VIII.1. Dunaújváros – Ferencváros: 0-3 (edzőmérkőzés) bejegyzéshez

• ftc.hu: Háromgólos győzelmet aratott labdarúgócsapatunk felkészülési meccsen Dunaújvárosban. Góljainkat Lipcsei, Lazic és Ndjodo szerezték. A Fradi-vendégjátékára közel háromezren voltak kí­váncsiak az NB II Nyugati csoportjában szereplő együttes otthonában.

Dunaújváros – Ferencváros: 0-3 (0-2)
    Dunaújváros, 3.000 néző

Ferencváros: Somodi – Medgyesi, Dragóner, Mátyus, Nagy J. – Nagy S., Lazic – Zsivoczky, Lipcsei, Bartha – Ndjodo
    cserék: Zarzyczki, Rédei, Vincze O., Fitos, Brettschneider, Horváth P.

Gól: Lipcsei (25.), Lazic (37.), Ndjodo (56.)

Az első perctől kezdve mi irányí­tottunk, enyhe fölényben játszottunk. Együttesünk a kapuk előtt is veszélyesebb volt, és a félidő közepén meg is szerezte a vezetést egy remek góllal: a 25. percben Lipcsei a balösszekötő helyén kapott egy labdát, majd néhány méteren át vezette azt, és 18 méterről “alálöbbölt” a labdának, amely a kapus fölött a hálóban kötött ki. Bő tí­z perccel később egy jobb oldali pontrúgást követően Lazic bólintott a jobb felső sarokba, í­gy 45 perc után 2-0-ra vezettünk.

A fordulás után sorra kaptak lehetőséget cserejátékosaink, Csank János fokozatosan adott lehetőséget a kispadon ülőknek. A második játékrészben is támadásban maradtunk. Nem is kellett sokat várni az újabb találatra: az 56. percben Ndjodo talált be a kapuba Lipcsei beadása után. A kameruni támadónak ez volt a harmadik gólja negyedik Fradi-meccsén. A folytatásban sem forgott veszélyben biztos vezetésünk – bár a hazaiaknak is voltak helyzeteik a meccs során -, í­gy megérdemelten nyertünk 3-0-ra.

• 91
    A mérkőzés góljai itt megtekinthetőek!

90
    Bár a hazai csapatnak is voltak lehetőségei, együttesünk Lipcsei remek játékának köszönhetően megérdemelten nyert Dunaújvárosban 3-0-ra.
    56
    Ndjodo talált be a kapuba Lipcsei beadása után.
    37
    Lipcsei jobb oldali pontrúgását követően Lazic bólintott a jobb felső sarokba.
    25
    Lipcsei a balösszekötő helyén kapott egy labdát, majd néhány méteren át vezette azt, és 18 méterről “alálöbbölt” a labdának, amely a kapus fölött a hálóban kötött ki.