2008.VIII.17. Bőcs – Ferencváros: 2-1

2 hozzászólás a(z) 2008.VIII.17. Bőcs – Ferencváros: 2-1 bejegyzéshez

• ftc.hu: Csapatunk 2-1-re kikapott a Bőcstől Diósgyőrben. Az első játékrészben nem játszottunk jól, kapura alig voltunk veszélyesek, a másodikban már adódtak helyzeteink, de ez kevésnek bizonyult az egy ponthoz is.

Bőcs – Ferencváros: 2-1 (2-0)
    Diósgyőr, 3.000 néző, vezette: Oláh (Fehér, Varga)

Bőcs: Hamar – Szakszon, Martis, Cséke, Molnár (Vass 63.) – Jeney, Lipták, Irhás, Siróczky – Zsarnai, Bardi

Ferencváros: Holczer – Fülöp, Dragóner, Csiszár, Szkukalek (Dramane 46.) – Bartha (Kulcsár 46.), Lipcsei, Ashmore, Tóth – Shaw, Ferenczi

Gól: Bardi (24.), Martis (39.) illetve Ferenczi (52.)
    Sárga lap: Jeney (35.), Bardi (38.), Martis (64.), Hamar (78.) illetve Fülöp (68.)

Az első 45 percben a bőcsiek nagyon elszántan küzdöttek, nem mellesleg, pedig két gólt szereztek. Először a 24. percben egy szögletet követően Bardi közelről talált a kapunkba, majd a félidő hajrájában egy újabb sarokrúgást követően Martis bólintott közelről a hálónkba.

Fordulás után aztán feljavult a játékunk, az 52. percben Ferenczi közeli találatával szépí­tettünk. 10 perccel később a csereként beállt Dramane lőtt szépen 14 méterről, a labda már túljutott a kapuson, de az utolsó pillanatban visszanyúlt és megmentette csapatát a góltól. A bőcsiek előtt is több lehetőség adódott, de szerencsére kihagyták a helyzeteiket. A hajrában Shaw passza után Dragóner egyenlí­thetett volna, de közelről a kapu fölé helyezett.

Sajnos már a 2. fordulóban elszenvedtük az első vereségünket.

• 81
    Nagy helyzetet hagytunk ki. Shaw beadása után Dragóner 6 méterről rosszul találta el a labdát, ami a kapu fölé pattant.
    78
    Hamar kapott sárgát időhúzásért.
    77
    Ferenczi fejelt a kapuba, sajnos lesről…
    74
    Irhás eldönthette volna a meccset: egyedül vezette a labdát Holczerre, de kapusunk hatalmas bravúrral menteni tudott.
    73
    Egy percen belül kétszer veszélyzetettek a hazaiak, előbb Zsarnai lőtte el keresztbe veszélyesen a labdát, majd Gaál 13 méteres lövése okozott riadalmat.
    68
    Fülöp is sárgát kapott.
    64
    Martis is besárgult.
    63
    Cseréltek a hazaiak, Molnárt Vass váltotta.
    62
    Nagyon közel voltunk az egyenlí­téshez: Tóth beadása után Dramane lőtt kapura 14 méterről, a labda túljutott a bőcsi kapuson, aki még visszavetődve el tudta csí­pni a labdát.
    52
    Óriási elánnal kezdtük a második félidőt: előbb Dragóner veszélyeztetett fejjel, majd Tóth Bence szabadrúgása utánFerenczi a hosszú saroknál a kapuba helyezett. (2-1)
    46
    Elkezdődött a második félidő. Kettőt cseréltünk: Szkukalek helyén Dramane folytatja, mí­g Barthát Kulcsár váltotta.
    45
    Vége az első félidőnek.
    39
    Egyre nagyobb a baj: már 2-0-ra vezet a Bőcs. Egy baloldali szöglet után Martis 5 méterről fejelt a kapunkba. (2-0)
    38
    Bardi nem hagyott elvégezni egy szabadrúgást, ő is besárgult.
    35
    Jeney szabálytalankodott csúnyán, sárga.
    30
    Az első félórában csak elvétve kerültek veszélybe a kapuk, a kevés lehetőségből a Bőcs egyet kihasznált. Csapatunktól több kell ahhoz, hogy három ponttal zárjuk a meccset.
    25
    Majdnem egyenlí­tettünk: Egy szöglet után a hazai védők Tóth elé fejelték a labdát, aki 18 méterről lőtt, a kapus bravúrral védett a bal alsó sarok előtt.
    24
    Vezet a Bőcs. Egy jobboldali szöglet után tovább csúsztatták a labdát, a hosszú oldalon érkező Bardi négy méterről a hálóba talált. (1-0)
    22
    Ferenczi 12 méterre a kaputól két védő szorí­tásában elesett, de úgy tűnt, nem történt szabálytalanság.
    19
    Tóth Bence 13 méterről lőtt a bal ősszekötő helyéről, a kapus azonban védett. A kipattanó középpályásunk testéről az alapvonalon túlra csorgott.
    17
    Ismét Zsarnai veszélyeztetett, de a középerős lövést Holczer védte.
    16
    Egy védelmi hibát majdnem kihasználtak a hazaiak: Csiszár rossz fejese után Zsarnai elé került a labda, aki 16 méterről alig lőtt fölé.
    15
    Az első negyedóra mezőnyjátékkal telt. Nem alakultak ki helyzetek egyik kapu előtt sem.
    3
    Lipcsei 23 méterről leadott szabadrúgása szállt a kapu fölé.
    1
    A narancssárgában játszó mieink kezdték a mérkőzést.
    .
    Csapatunk 17.30-kor a Bőcs ellen játszik Miskolcon. Eddig nem tudtunk idegenben nyerni a Bőcs ellen, egy 0-0-s és egy 3-3-as döntetlen a mérleg.