2008.X.18. Kazincbarcika – Ferencváros: 1-1

2 hozzászólás a(z) 2008.X.18. Kazincbarcika – Ferencváros: 1-1 bejegyzéshez

• ftc.hu: Csapatunk 1-1-es döntetlent ért el Kazincbarcikán. Együttesünk a csereként beálló Pölöskey remek fejesével szerzett vezetést, ám Debreceni kiegyenlí­tett. Az utolsó 25 percben emberhátrányban játszottunk, ám az eredmény nem változott, í­gy a korábbi évekhez hasonlóan ismét döntetlenre végeztünk Barcikán.

Kazincbarcika – Ferencváros: 1-1 (0-1)
    Kazincbarcika, 3.000 néző, vezette: Bede (Erős, Berettyán)

Kazincbarcika: Botló – Debreceni, Bányai, Kovács R., Sebők – Kerékgyártó (Máthé 84.), Kovács P. (Engi 78.), Olasz (Romhányi 71.), Zimányi, Kerekes – Binder

Ferencváros: Williams – Wolfe, Fülöp, Csiszár, Szkukalek – Deme (Zsivoczky 84.), Moussa, Morrison – Kamate (Lamine 72.), Shaw, Bartha (Pölöskei 23.)

Gól: Debreceni (60.) illetve Pölöskei (41.)
    Sárga lap: Kerekes (25.), Kovács P. (30.), Zimányi (64.) illetve Fülöp (5.), Moussa B. (64.)
    Kiállí­tva: Moussa B. (65.)

A hazaiak aktí­van kezdték a találkozót, Kerékgyártó már a meccs elején veszélyeztetett. Deméé volt az első lövésünk, a 15. percben Botló fogta távoli lövését. Majd Binder percek alatt duplázhatott volna, ám ziccerben előbb Williamsbe lőtt, majd nem sokkal később centikkel a kapu mellé. Csapatunkból a csereként beálló Pölöskei veszélyeztetett a 36. percben, a fiatal játékos beállí­tása egyértelműen jó húzás volt. Olyannyira, hogy vezetést is szerzett a 41. percben: Szkukalek beadása után ragyogóan csúsztatott a hálóba (0-1), í­gy előnnyel mehettünk a szünetre.

Fordulás után alábbhagyott az iram, mégis kiegyenlí­tettek a hazaiak: Ciszár még mentett ziccerben Binder elől, ám az érkező Debreceni már nem hibázott. Nem sokkal később nehezebb helyzetbe kerültünk, mert Moussa Bamba megkapta második sárgáját, í­gy tí­z főre fogyatkoztunk. Ettől függetlenül csapatunk kézben tartotta a meccset, sőt egy hajszállal közelebb álltunk a győzelemhez is. Az eredmény azonban nem változott, az 1-1-es döntetlen azt jelenti, hogy harmadszor is két pontot hagytunk Barcikán.

• 92
    Vége a mérkőzésnek.
    91
    Wolfe lábában volt a győzelem, egy lecsorgó labdát lőtt a rövid sarok felé, Botló szép vetődéssel védett.
    84
    Zsivoczky váltotta Demét, a hazaiaknál Kerékgyártó-Máthé csere volt.
    81
    Shaw í­géretes helyzetből sajnos csúnyán a kapu fölé lőtt 12 méterről.
    78
    Engi állt be Kovács helyére.
    74
    Lamine lőtt 21 méterről a jobb sarok mellé.
    72
    Kamate-Lamine váltás nálunk.
    71
    Romhányi váltotta Olaszt.
    65
    Tí­z főre fogytakoztunk, miután Moussa Bamba megkapta második sárgáját egy szabálytalanság után.
    64
    Zimányi és Moussa Bamba is besárgult.
    60
    Egyenlí­tett a hazai csapat. Binder elől mentett szépen Csiszár, ám a lecsorgó labdát Debreceni helyezte a hálóba (1-1).
    56
    A harcos Pölöskei lövőhelyzetbe került, ám próbálkozását hárí­totta Botló.
    55
    Mezőnyjáték folyik a pályán.
    46
    Folytatódik a meccs.
    45
    Vége a félidőnek. Bede figyelmeztette már másodszor a hevesen reklamáló Davisont.
    41
    Vezetünk! Szkukalek pontrúgása után Pölöskei gyönyörűen csúsztatott a hazai kapua 12 méterről (0-1).
    39
    Kerékgyártó lesről talált a hálóba, Bede érvénytelení­tette a gólt.
    36
    Pölöskei harcos volt a 16-oson belül, kiharcolt egy lövőhelyzetet is, de célt tévesztett.
    32
    Kerékgyártó lőtt veszélyesen a bal oldalról, a kapu mellé.
    30
    Wolfe iramodott volna meg, Kovács felrúgta, ezért sárgát kapott.
    25
    Kerekes kapott sárgát, miután Deme ellen szabálytalankodott. A pontrúgást a sértett veszélyesen lőtte el, de sajnos csak az oldalhálóba.
    24
    Binder szerencsére hatalmas helyzetben hibázott, 11 méterről alig lőtt a sarok mellé.
    23
    Bartha nem tudja folytatni, Pölöskei állt a helyére.
    17
    Binder került helyzetbe, ám labdája elakadt a kimozduló Williamsben.
    15
    Demek lőtt jól 24 méterről, ám Botló fogta a labdát a sarok elől.
    12
    Aktí­vabban kezdtek a hazaiak, de az utóbbi percekben kiegyenlí­tetté vált a meccs.
    5
    Fülöp kapott sárgát egy szabálytalanság után.
    3
    Binder beadását Williams elnézte, szerencsére Kerékgyártó nem jól találta el a labdát.
    1
    Mi kezdtünk.
    .
    Csapatunk az alábbi összeállí­tásban kezdi a meccset: Williams – Wolfe, Fülöp, Csiszár, Szkukalek – Deme, Moussa, Morrison – Kamate, Shaw, Bartha. A kispadon Holczer, Zsivóczky, Kulcsár, Lamine, Bartholomew, Pisanjuk és Pölöskei ül majd.
    .
    Nem lesz egyszerű dolgunk. Nem cska azért, mert tele vagyunk sérültekkel, hanem Kazincbarcikán eddig nyeretlenek vagyunk bajnoki meccsen, két döntetlen a mérlegünk.