2009.II.4. Málta – Ferencváros: 3-1

2 hozzászólás a(z) 2009.II.4. Málta – Ferencváros: 3-1 bejegyzéshez

• ftc.hu: Labdarúgócsapatunk felkészülési meccsen 3-1-es vereséget szenvedett a légiósai nélkül felálló Máltától.

Málta – Ferencváros: 3-1 (3-1)
    Málta, 1.000 néző, vezette: Zammit (Agius, Bord)

Málta: Hogg – Muscat, Azzopardi, A. Agius, Dimech – G. Agius, Briffa, Cohen, Scerri – Failla, Sammut

Ferencváros:

I. félidő: Holczer – Fülöp, Balog Z., Baranyai, Szkukalek – Deme, Morrison, Ashmore, Fitos – Shaw, Márkus

II. félidő: Megyeri – Lowton, Balog Z. (Kamate 72.), Csiszár, Kulcsár – Lamine, Moussa B., Wedgbury, Tóth B. – Robertson, Pölöskey

Gól: Scerri (3., 38.), Sammut (18.) illetve Shaw (32.)

A végeredmény már első félidőben kialakult, a hazaiak kí­méletlenül kihasználták hibáinkat, és kétgólos előnyre tettek szert. A mieink gólját Shaw szerezte 2-0 után. Fordulás után kiegyenlí­tett volt a játék, ám Málta némileg akkor is veszélyesebben játszott, í­gy a hazai együttes végül megérdemeltnek mondható sikert aratott a Dragóner és Ferenczi nélkül felálló csapatunk ellen.

• 90
    A második félidő mezőnyben kiegyenlí­tett volt, a máltaiak valamelyest veszélyesebbek voltak a kapu előtt a fordulás után is.
    90
    Vége, nyert a hazai csapat 3-1-re.
    77
    Egy baloldali beadás után Woods telibe találta a felső lécet, a kipattanó után Csiszár tisztázott.
    72
    Balogot Kamate váltotta.
    66
    Ezúttal Woods került nagy helyzetbe, ám lövését szépen védte Megyeri, majd Csiszár tisztázni tudott az érkező támadók elől.
    61
    Robertson került helyzetbe, de 11 méterről leadott lövését védte a hazai kapus. Ez ziccer volt, de sajnos kimaradt.
    57
    Triganza lépett ki jól, de lövése után Megyeri védett.
    46
    Természetesen Málta is új “sorral” áll fel.
    46
    így folytatjuk: Megyeri -- Lowton, Balog, Csiszár, Kulcsár -- Lamine, Moussa B., Wedgbury, Tóth B. -- Robertson, Pölöskey.
    46
    Elkezdődött a második félidő.
    45
    Vége az első félidőnek.
    38
    Scerri lépett ki egy jó indí­tás után a jobb alsó sarokba lőtt (3-1). Lekontrázták a máltaiak a csapatot, nagyon kinyí­ltunk.
    32
    Szépí­tettünk! Fülöp szerzett labdát a kaputól 20 méterre, egy csellel becsapta védőjét, majd Shawhoz passzolt, aki 12 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (2-1).
    24
    Harc van a pályán, helyzetből most kevesebb akad.
    18
    Kettővel vezetnek a hazaiak. Failla lőtt jól 16 méterről, Holczer még ki tudta öklözni a labdát, érkezett azonban Sammut, aki 4 méterről az üres kapuba helyezett (2-0).
    14
    Egy szöglet után Shaw csúsztatott jól, Márkus közelről a hálóba helyezte a labdát, de les miatt sajnos érvénytelení­tették a találatot.
    8
    Márkus csapott lesz veszélyesen egy labdára, már lőtt volna, az utolsó pillanatban egy becsúszó láb közbelépett.
    3
    Vezetnek a hazaiak. Scerri használta ki a védők hibáját, és 14 méterről védhetetlenül a hálóba lőtt (1-0).
    1
    Elkezdődött a meccs.
    .
    Kezdőcsapatunk a következő: Holczer -- Fülöp, Balog, Baranyai, Szkukalek -- Deme, Morrison, Ashmore, Fitos -- Shaw, Márkus. A meccs 2x45 perces lesz, nem lesznek 30 percenként sorcserék a hétfői találkozóval ellentétben.
    .
    A hétfőn megsérülő Zsivoczky Norbert biztosan kihagyja a találkozót, ő a csapat edzésein sem tud a társakkal készülni.
    .
    Közvetí­tésünkben a mai találkozó legfontosabb eseményeiről számolunk be (gólok, cserék, lapok, sérülések, nagyobb helyzetek).
    .
    Az első meccsen 4-2-re vertük a Marsaxlokk FC-t, a tudósí­tás itt olvasható!

.
    Csapatunk második edzőmeccsét játssza 19.30-tól az edzőtáborban. Ellenfelünk a légiósai nélkül felálló máltai válogatott lesz.