Balog kapott sárga lapot.
    71`
    Rósa helyére Fitos állt.
    69`
    Egyenlí­tett a Paks! Lisztes csavart egy 18 méteres szabadrúgást a kapu jobb felső sarkába. 1–1
    67`
    Kiss 18 méteres lövése után Balog lábáról pattant a kapu jobb oldala mellé a labda.
    64`
    Sipeki helyére Urbán állt.
    62`
    Egy előre í­velt labdára a tétovázó Balog mellett Kiss csapott le, megtolta, majd a védő lábában nagyot esett a 16-oson belül, de a játékvezető sí­pja néma maradt.
    60`
    Jobb oldali ferencvárosi szöglet után Dragóner lőtt hét méterről a kapu fölé.
    58`
    Bal oldali vendégszöglet után a berobbanó Böde csúsztatott hat méterről a bal oldali kapufa mellé.
    57`
    Lisztes 26 méteres lövése Holczerről pattant ki oldalra.
    51`
    Böde kapott sárga lapot, mert buktatta Shaw-t.
    48`
    Vezet a Fradi! Bal oldali beadás után úgy tűnt, hogy a paksiak könnyedén mentenek, Szabó le is húzta a fejét, hogy az alapvonalon túlra kerüljön a labda. Nem számolt azonban Shaw-val, aki megszerezte azt, az alapvonalról visszagurí­tott Ashmore elé, aki még egyet igazí­tott is, majd 14 méterről laposan a kapu jobb oldalába lőtt. 1–0
    46`
    Megkezdődött a második félidő.

Sporttörténelmi jelentőségű a ma esti összecsapás a Ferencváros és a Paks között, hiszen ez a két gárda még soha nem találkozott egymással a bajnokságban. A paksiak ugyanis pont akkor jutottak fel az élvonalba, amikor a Fradit kizárták. A két gárda azért játszott már egymás ellen, igaz a Magyar Kupában. Legutóbb 2007. augusztus 28-án találkoztak, s az akkori 0-0-s döntetlen az alacsonyabb osztályban szereplő Ferencváros továbbjutását eredményezte.
    45`
    Véget ért a félidő.
    44`
    Egy jobb oldali előreí­velés után Ferenczi csúsztatott kapura nyolc méterről, de Csernyánszki ezúttal is magabiztosan védett.
    40`
    Balog jobb oldali bnagybedobása után átpattant a labda a fejek fölött, végül a hosszú oldalon álló Ferenczi bólintott hat méterről, de a jobb kapufa mellé.
    32`
    Lisztes bal oldali beí­velését Éger fejelte középre, s Dragónernek a gólvonalról kellett szögletre bólintania a labdát.
    26`
    Wedgbury tartott rá Nikolov lábára, ő is sárga lapot kapott.
    25`
    Bal oldali hazai szöglet után Balog fejelt az 5-ös jobb oldali sarkáról, de Csernyánszki ezúttal is védett.

24`
    Morrison lőtt balról 28 méterről, de a labda a kapu bal oldala mellett hagyta el a játékteret.

22`
    Az iménti szabálytalanság után Ashmore í­velte be a szabadrúgást aa jobb oldalról, s a berobbanó Dragóner 6 méterről fejelt a kapu fölé.
    21`
    Nikolov buktatta Wolfe-t, amiért sárga lapot kapott.
    20`
    Ferenczi lőtt kapásból, 18 méterről, de Csernyánszki könnyedén fogta a kapu bal oldalába tartó labdát.

17`
    Lisztes vezette fel a labdát a középpályán, majd laposan, 17 méterről lőtt, de Holczer könnyedén fogta az erőtlen lövést.

A héten erősödött a Paks, miután a csapat kölcsönkapta egy évre az MTK-tól a ferencvárosi nevelésű Urbán Gábort, aki a kispadon kezdte a találkozót.

13`
    Ashmore adta be a labdát balról, de a középen üresen érkező Ferenczi mögé, í­gy az mellel rosszul tudta csak átvenni a labdát, í­gy oda lett a helyzet.

A reggae-rajongó Fradi-szurkolók számára örömhí­r, hogy hazaérkezett a zöld-fehérek két jamaicai válogatott játékosa, Rafa Wolfe és Jason Morrison. Bob Marley honfitársai Ecuadorral játszottak szerdán barátságos mérkőzést a New York-i Giants Stadionban, s nem is vallottak szégyent, hiszen gól nélküli döntetlenre végeztek a legutóbbi vb-n is nyolcaddöntőig jutó dél-amerikaiak ellen. Most mindketten a kezdőcsapatba kerültek, de az Ecuador elleni meccsen csak Morrison kapott lehetőséget, ami után jár a hódolat Rastamalunak.
    8`
    Kiss lövésszerű beadását kellett fognia Holczernek, de ez nem okozott neki problémát.

Jubilál a Fradi rutinos védője, Dragóner Attila, aki a Paks elleni meccsen játszik 150. alkalommal Fradi-mezben NB I-es bajnoki mérkőzésen. A Fradin kí­vül az élvonalban Sopronban, a Stadlerben és a BVSC-ben szerepelt, s 66 találkozón lépett pályára. A védő, a legutóbbi ZTE elleni Üllői úti találkozón góllal vette ki a részét a zöld-fehérek 4-1-es győzelméből.
    3`
    Éger ugratta ki Tökölit, aki azonban lesen állt, ráadásul Holczer amúgy is megszerezte a labdát.

A Paksban jónéhány olyan játékos szerepel, aki korábban megfordult már az Üllői úton is: őket erősí­ti Lisztes Krisztián, Tököli Attila, Zováth János és a kispadon Urbán Gábor is, mí­g a csapat vezetőedzője Gellei Imre, aki a másodosztályban irányí­totta a fővárosiakat.
    1`
    Szabó játékvezető sí­pszavára a Ferencváros kezdte a találkozót.

Két hárompontos csapat találkozik egymással az Albert-stadionban. A fővárosiak elhalasztották a nyitófordulóban, a Haladás elleni találkozójukat, majd legyőzték 4-1-re a Zalaegerszeget, viszont kikaptak 3-1-re a Nyí­regyházától. A Paks Zalaegerszegen kapott ki a nyitányon 2-1-re, majd legyőzték 1-0-ra a Nyí­regyházát, legutóbb viszont 3-1-re kaptak ki a Vasastól.

• 92
    Vége, 1-1.
    90
    Nikolov 10 méteres lövésébe Kulcsár ért bele a legjobbkor, hatalmas mentés volt.
    88
    Ashmore ballábas lövése nem sokkal ment a bal sarok mellé.
    86
    Tököli kapott sárgát.
    82
    Egy begyakorolt paksi szabadrúgás-“figura” végén Wolfe tisztázott a legjobbkor.
    81
    Pintér állt be Kiss helyére.
    80
    Pölöskey váltotta Shawt.
    79
    Most mi vagyunk újra aktí­vabbak, a paksiak főként kontráznak.
    69
    Egyenlő. Lisztes 17 méterről hajszálpontosan, védhetetlenül csavart a jobb felső sarokba szabadrúgásból (1-1)
    64
    Sipeki-Urbán csere.
    59
    Egy szöglet után Böde csúszatott egy hajszállal a kapu mellé.
    58
    Lisztes kellemetlen 18 méteres lövése Holczerről pattant ki.
    55
    Most a Paks irányí­t.
    52
    Böde kapott sárgát.
    49
    Ott a gól! Egy visszagurí­tott labdát Ashmore 9 méterről helyezett szépen a kapuba (1-0).
    44
    Ferenczi bólintott 7 méterről, Csernányszki a léc alól “kapta” le a labdát.
    40
    Balog nagy bedobása után Ferenczi fejelt a “hosszúnál” a kapu mellé, a vendégkapus rajta volt.
    37
    Egyértelműen feljött a Paks.
    33
    Két roppant veszélyes vendéghelyzetet láttunk. Előbb Éger fejese után Dragóner tisztázott a kapu torkában, majd Kiss beadása ment el alig a paksi támadók előtt.
    26
    Wedgbury is besárgult.
    25
    Egy szöglet után Balog fejelt öt méterről veszélyesen, Csernyánszki azonban védett.
    24
    Morrison 20 méteres lökete ment el a bal kapufa mellett.
    22
    A pontrúgás után Dragóner nem sokkal bólintott a léc fölé 7 méterről.
    21
    Nikolov rúgta fel csúnyán Wolfét, sárga.
    20
    Ferenczi 20 méteres emelését könnyen fogta a vendégkapus.
    18
    Lisztes nem túl erős lövését fogta Holczer.
    17
    Két paksi szögletet is láthattunk, de egyik sem volt igazán veszélyes.
    13
    Ashmore lerázta emberét, középre tett labdája azonban picit magas volt Ferenczinek.
    10
    Az első szöglet a miénk volt, de Éger tisztázott.
    5
    Ferenczi elől mentett nagyot becsúszva Éger az ötösnél.
    3
    Mindkét oldalon volt már í­géretes lehetőség, de mindkétszer sikerült tisztáznia a védelemnek.
    1
    Mi kezdtünk.
    .
    A 150. ferencvárosi NB I-es meccsét játszót Dragóner Attilát köszöntötték.
    .
    Mi zöld-fehérben, a Paks halványkék mezben játszik majd. Most jönnek a csapatok.
    .
    Szurkolóink optimistán várják a mérkőzést, a drukkerek 90%-a szerint nyerünk.
    .
    Több változás is van kezdőcsapatunkban az elmúlt meccskehez képest. Abba bekerült Rósa Dénes, de helyt kapott benne a két visszatérő jamaikai légiós, Rafe Wolfe és Jason Morrison is. Bobby Davison az alábbi csapatot küldi pályára: Holczer -- Wolfe, Dragóner, Balog, Kulcsár -- Rósa, Wedgbury, Morrison, Ashmore -- Ferenczi, Shaw. A kispadon Megyeri, Joaquin, Alcantara, Mamic, Pölöskey, Fitos és Adna ül majd.
    .
    Több változás is van kezdőcsapatunkban az elmúlt meccskehze képest. Abba bekerült Rósa Dénes, de helyt kapott benne a két visszatérő jamaikai légiós, Rafe Wolfe és Jason Morrison is. Bobby Davison az alábbi csapatot küldi pályára: Holczer – Wolfe, Dragóner, Balog, Kulcsár – Rósa, Wedgbury, Morrison, Ashmore – Ferenczi, Shaw. A kispadon Megyeri, Joaquin, Alcantara, Mamic, Pölöskey, Fitos és Adna ül majd.
    .
    Csapatunk harmadik bajnokiját a Paks ellen játssza. Ellenfelünk edzője Gellei Imre, de az atomvárosi csapatban játszik Tököli Attila, Lisztes Krisztián és Zováth János is, akik egyaránt megfordultak az Üllői úton.