2009.X.24. Kecskeméti TE – Ferencváros: 3-1

5 hozzászólás a(z) 2009.X.24. Kecskeméti TE – Ferencváros: 3-1 bejegyzéshez

• Érdekes,hogy a ZTE-nek-amelyet megvertünk az első fordulóban-,most 7 pontal többje van.Nem mellékessen a rugott és a kapott gólok száma egyforma a két csapatnál.Lehet,hogy Csank mester mégis csak ért valamit a focihoz?

• Bobby Go Home! Am minek ez az í­velgetős játék? nemtom mire hasznos.

• Nem kéne ennek a Davisonnak elmennie…és valakinek
    más csapatot épitenie???????????????????????????????????????

• 93`
    Vége a mérkőzésnek.
    92`
    Ferenczi fejelt centiméterekkel mellé.
    90`
    Bertus érkezik Montvai helyére
    87`
    Csordás helyett Robson a pályán.
    82`
    Kulcsár beadása után Ferenczi csúsztatott a kapu mellé.
    74`
    Pölöskey fejelt öt mérerről, de Lazareanu védeni tudta a középre érkező labdát.
    71`
    Az utolsó pillanatban mentettek szögletre a hazaiak a berobbanó Rósa elöl.
    69`
    Farkas kapott sárgát.
    64`
    Megduplázta előnyét a KTE! Csordás bal oldali szabadrúgását Megyeri saját játékosára öklözte, a labda Litsingi elé pattant, aki 5 méterről a kapuba bombázott. 3–1
    62`
    Szavics helyére Bagi érkezik.
    60`
    Szépí­tett a Ferencváros! Ferenczi kapott remek labdát, és a tizenhatos vonaláról a jobb alsóba tüzelt. 2–1
    60`
    Shaw, Lipcsei és Martí­nez lejön, a helyükre Ashmore, Pölöskey és Fitos érkeznek.
    59`
    Kulcsár kapott sárgát.
    55`
    Újabb kecskeméti gól! Szavics gyönyörűen ugratta ki Montvait, a csatár vezetgette a labdát, majd higgadtan a bal sarokba tekert. 2–0
    53`
    Csordásé a következő sárga.
    52`
    Shaw középre lőtt labdáját rúgta ki Némedi a berobbanó Ferenczi elöl.
    50`
    Csordás középre í­velését követően Montvai csúsztathatott, de a kapu mellett 2 méterrel hagyta el a labda a játékteret.
    49`
    Balog Zoltán sárgult be.
    47`
    Kulcsár életerős, távoli lövése alig kerülte el a kecskeméti kapu bal oldalát.
    46`
    Elkezdődött a második félidő.
    45`
    Vége a félidőnek.
    45`
    Rósa tökéletes ütemben í­velt a kiugró Ferenczihez, aki 10 méterről bólinthatott kapura, de Lazareanu védte a rosszul helyezett fejest. A csatár talán át is vehette volna a labdát.
    45`
    Shaw kapott sárgát.
    43`
    A kitört szögletzászló javí­tása zajlik, emiatt áll a játék.
    42`
    Tetszetős kecskeméti támadás után Litsingi beadását fejelte ki szép mozdulattal Wolfe.
    40`
    Rósa beadása bizonyult mélynek.
    37`
    Óriási tűzijáték a Kecskemét kapuja előtt: előbb Ferenczi lőtt 10 méterről, amit Lazareanu lábbal védett, a kipattanót Shaw küldte kapura, de kivágódott egy védőről, majd Shaw fejjel ismételhetett, de ezt már megfogta Lazareanu.
    36`
    Lazareanu jött ki bizonytalanul egy beí­velt szabadrúgásra, de védők tisztázni tudtak.
    27`
    Vezet a KTE-Ereco! Farkas adott be a bal oldalról, és a középen érkező Litsingi szép mozdulattal, 11 méterről a bal alsó sarokba fejelt. 1–0
    25`
    Ferenczi léphetett volna ki egyedül, de a játékvezető lesállás miatt lefújta az akciót.

A két csapat més sosem találkozott egymással az élvonalban, ez az első elsőosztályú mérkőzésük.
    19`
    Ferenczi próbált kényszerí­tőzni Shaw-val a tizenhatoson belül, de az angol átadásáról lemaradt, pedig csak az üres kapuba kellett volna passzolnia.
    18`
    Alcántara löbbölt be egy labdát, de nem érkezett senki a beadásra.
    17`
    Montvai kí­sérletezett egy lövéssel 17 méterről, Megyeri csak másodjára tudta megfogni a labdát.
    16`
    Kulcsár egy szép csel után 16 méterről a bal alsó sarok felé csavart, de Lazareanu egy gyors vetődéssel kiütötte a labdát.
    14`
    Montvai lőtt az oldalhálóba 25 méterről.
    12`
    Yannick bal oldali beadását Csordás elöl vágták ki a vendégvédők az utolsó pillanatban.
    8`
    Egyelőre helyzetek nélkül csordogál a nem túl nagy iramú mérkőzés.
    1`
    Veizer játékvezető sí­pszavára a vendégek kezdték a mérkőzést.

Köszöntjük kedves Olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a KTE-Ereco–Ferencváros mérkőzés a Soproni Lga 12. fordulójából. A találkozót kövesse nyomon élő, szöveges tudósí­tásunk segí­tségével!

• 92
    A Ferenczi által lefejelt labdáról centikkel maradt le Rósa. Vége.
    90
    Csere: Montvai-Bertus.
    87
    Csordás-Robson váltás.
    82
    Kulcsár beadása után Ferenczi centikkel maradt le a labdáról.
    74
    Pölöskey közeli, veszélyes fejesét a hazai kapus fogta szépen.
    69
    Farkas is besárgult.
    64
    Gól. Megyeri öklözése után rossz helyre ment a labda, Litsingi pedig nem hibázta el a lehetőséget. A gólszerző sárgát is kapott (3-1).
    62
    Szavicsot Bagi váltotta.
    61
    Szépí­tettünk! Ferenczi kilépett, és 11 méterről a hálóba gurí­tott (2-1)!
    60
    Hármascsere: Joaquin, Shaw, Lipcsei le, Fitos, Pölöskey és Ashmore be.
    59
    Sárga Kulcsárnak.
    56
    Montvai iramodott meg, és nem is hibázta el a ziccert, a bal sarokba helyezett (2-0).