4 hozzászólás a(z) 2019.III.16. Ferencváros – Haladás: 2-0 bejegyzéshez

• PERCRŐL PERCRE

90+5.

PERC
    Vége a mérkőzésnek! A Ferencváros megnyerte a mérkőzést a Haladással szemben Lovrencsics és Sigér góljával (2–0). Köszönjük megtisztelő figyelmüket! Összefoglalónkat ITT olvashatják el.

90+3.

PERC
    Megsérült Tamás László. Összerúghatott Szihnyeviccsel.

90+1.

PERC
    4 perc a hosszabbí­tás!

90+1.

PERC
    A szöglet után Tamás László kapufát fejelt. A kipattanó labda Dibuszról kipattant.

89.

PERC
    Németh Milán laposan rálőtte a labdát 20 méterről a kaputól, Dibusz még bele tudott érni, szöglet.

89.

PERC
    A Ferencváros szurkolói már énekelve és tapsolva ünnepelnek.

84.

PERC
    HoldampfMészáros K.
    83.

PERC
    Lanzafame jött le, helyére Mikalaj Szihnyevics érkezett. Vastapsot kapott az olasz, noha első félidőben szerzett gólját nem adta meg a játékvezető.

83.

PERC
    LanzafameSignevich
    80.

PERC
    Rui Pedro lövését fogta Dibusz a másik oldalon. Haladás-szöglet következik.

78.

PERC
    GÓÓÓL!!! Újabb ferencvárosi gól, már kettővel vezetnek a hazaiak! Sigér Dávid Ihor Haratin távoli beadását váltotta gólra 5 méterre a kaputól, jobbal. 2–0

74.

PERC
    A kiállí­tott Király helyére jött Rózsa, de Ofusunak le kellett mennie. 10 játékossal folytatja a Szombathely.

73.

PERC
    OfosuRózsa
    72.

PERC
    Két sárgával kiállí­tották Király Gábort reklamálás, majd káromkodás miatt.

69.

PERC
    GÓÓÓL!!! VEZET A FERENCVÁROS! Lovrencsics bombalövésével vezet a Ferencváros. A hazaiak csapatkapitánya 20 méterről elemi erővel lőtte el a labdát, a lövésbe beleért egy Haladás-játékos, í­gy jutott a hálóba a Ferencváros vezető gólja. 1–0

69.

PERC
    BarbosaTokmac
    69.

PERC
    Készülődik Tokmac Nguen, újabb csere jön a Fradinál.

66.

PERC
    Saláta az előző eset után súlyosabban megsérült, ezért kellett cserélni.

65.

PERC
    SalátaKolcak
    64.

PERC
    Gorriarán óriási lehetőséget hagyott ki. Kényszerí­tőzött Isaellel, sikerült eljutnia Királyig, ám 5 méterről fölé emelt.

63.

PERC
    A szabadrúgást Varga Roland rúgta, 20 méterre a kaputól, középtájt. A labda pont Király kezébe hullott.

62.

PERC
    Varga Roland kiharcolt egy szabadrúgást Salátával szemben. Saláta járt rosszabbul. A jobb térdét fájlalja. A szög jó, gól is lehet belőle. Szabadrúgás következik.

56.

PERC
    Leandro sárgult be műesés miatt.

56.

PERC
    Hatalmasat védett ismét Király! Sigér adta be a labdát, és a bal oldalról jó ütemben érkező Gorriarán kapáslövését hárí­totta a Haladás kapusa.

54.

PERC
    Leandro jött be az első félidőben felrúgott Heister helyére, aki Lovrencsics segí­tségével jelezte, hogy nem tudja folytatni.

53.

PERC
    Heisterde Almeida
    50.

PERC
    Tamás László sárga lapot kapott, mert buktatta Gorriaránt.

49.

PERC
    A cserével még várnak a vezetőedzők. Ugyanaz a felállás, mint az első félidőben.

46.

PERC
    Elkezdődött a második félidő!

FÉLIDŐ

A Haladás a legutóbbi 35 évben csak kétszer tudott nyerni (2011 – 1–2, 2013 – 0–3) a Ferencváros otthonában. Korábban sem sokszor, a szombathelyiek 63 kí­sérletből csak hétszer jártak sikerrel. A két csapat legutóbbi hat fővárosi mérkőzését kivétel nélkül a Ferencváros nyerte meg (3–1, 3–1, 3–1, 2–0, 2–1, 3–1).

FÉLIDŐ

Vége az első félidőnek! Maradjanak velünk, a szünet után folytatjuk a közvetí­tést. Ferencváros–Haladás 0–0.

45+2.

PERC
    Lanzafame gyönyörű mozdulattal húzta a hálóba a labdát 3 méterre a kaputól, csakhogy a bí­ró les miatt nem adta meg a gólt. Aztán a visszajátszásból látszott, hogy ez bizony nem volt les.

45.

PERC
    Lanzafame beadását Varga Roland remek megoldással vette át alig hét méterre a kaputól, de ráfordulni már nem tudott, Tamás Lászlónak pedig sikerült elrúgnia a labdát.

42.

PERC
    7865 néző követi a helyszí­nen a meccset.

40.

PERC
    Rui Pedróval szemben szabálytalankodott Heister. Ivanov rúgta a szabadot 35 méterről, de nem jutott el a lövés a kapuig.

38.

PERC
    Isael elesett a másik 16-oson belül, mivel azonban nem ért hozzá senki, csak szöglet, és nem újabb tizenegyes. Varga Roland szögletét Király Gábor lehúzta.

37.

PERC
    Ivanovot lerántották a ferencvárosi 16-oson belül, de ez nem ért tizenegyest Karakó szerint.

35.

PERC
    A Haladás láthatóan nem vállal fölösleges kockázatot, a kontrákban bí­zik. A Ferencváros eddig nem tudta áttörni a vendégek védelmét. 10 perc maradt az első félidőből.

32.

PERC
    Visszatért Heister, és rögtön szabadrúgást rúghatott, amelyet kezezés miatt í­télt meg a Fradinak a játékvezető.

30.

PERC
    Bamgboye ütközött Heisterrel, akit ápolni kell.

27.

PERC
    Király Gábor kivédte Varga Roland büntetőjét! Varga a bal alsót vette célba, de Király érezte az irányt, és szögletre ütötte a labdát.

26.

PERC
    Gorriaránt rántotta le Dausvili a 16-oson belül, az alapvonal közelében, ezért 11-est í­télt a játékvezető.

26.

PERC
    A játékvezető szóban figyelmezteti a Haladás vezetőedzőjét, Horváth Ferencet, aki méltatlankodott az egyik í­télet miatt.

25.

PERC
    Óriási lehetőség maradt ki a Haladás előtt! Botka rossz átadása után Bamgboye megszerezte a labdát, és egyedül vezethette rá a ferencvárosi kapura. A kifutó Dibuszt is elfektette a szombathelyi csatár, utána azonban már nem tudta idejében rálőni a labdát, amely Blazicról lepattant, Dibusz pedig megfogta.

21.

PERC
    Bamgboye rá tudta vezetni jobb szélen a labdát a Fradi kapujára, de beadni már nem sikerült neki. Szöglet.

18.

PERC
    Hatalmas bravúr Királytól! Gorriarán lőhetett tisztán a 16-os vonaláról, és a Haladás kapusának nyújtózkodnia kellett, hogy kitolja a lövést.

15.

PERC
    A Ferencváros támadó, a Haladás defenzí­v játékot folytat, gólveszélyes helyzet egyelőre nem alakult ki.

14.

PERC
    Botkával szemben szabálytalankodott Bamgboye, szabadrúgás a Ferencvárosnak.

13.

PERC
    Haladás-szöglet után Schimmernek volt lövési lehetősége a kaputól 10 méterre, a labda elakadt a Fradi-védőkben.

9.

PERC
    Sigér előtt volt lövési lehetőség, 30 méterről középtájt, de ő inkább passzolni akart. A passz elakadt a szombathelyi védőkben.

7.

PERC
    Gorriaránt felrúgta Rui Pedro, de nem adott neki sárga lapot Karakó Ferenc.

5.

PERC
    Az első ferencvárosi szabadrúgás: Varga Roland 20 méterről, éles szögből rúgta meg a labdát, de fölé ment.

4.

PERC
    Két jó formában lévő támadó is van a Fradi-kezdőben: Lanzafame és Varga Roland. Előbbi 12 góllal vezeti a góllövőlistát, utóbbi 10 találattal a második.

2.

PERC
    A Ferencváros az egyetlen csapat a szezonban, amely őrzi hazai veretlenségét.

01.

PERC
    Elkezdődött a mérkőzés! A Ferencváros játékosai zöld-fehérben, a Haladás játékosai tiszta fehérben játszanak. A játékvezető: Karakó Ferenc.

A nemrég elhunyt Novák Ilona úszó olimpiai bajnokunkról emlékeznek meg most, a mérkőzés kezdete előtt.

A Fradi-szurkolók 1848-ra emlékeztek:

A mai kezdőben már ott van Lovrencsics Gergő, akinek ki kellett hagynia a Vidi elleni szerdai MK-meccset.

A helyszí­ni tudósí­tónk jelenti, hogy az Üllői úti aluljáróban már árulják a sálakat a szlovákok elleni válogatott meccsre.

FÓRUM, HOZZÁSZÓLÁS ITT!

Bár a szombathelyiek jelenleg sereghajtók a bajnokságban, a legutóbbi két meccset megnyerték. Múlt szombaton az Újpest ellen tudtak fordí­tani hat perc alatt, és 3–2-re győzedelmeskedtek. Ráadásul a Haladásnak ősszel sikerült 1–0-ra legyőznie a Ferencvárost.

Szerhij Rebrov, a Fradi vezetőedzője az NSO-nak azt nyilatkozta, hogy türelmes, mégis agresszí­v játékot vár játákosaitól. Csak a győzelem az elfogadható eredmény Rebrov számára. A hazai pályán játszó Ferencváros nem alaptalanul bizakodhat: a legutóbbi három fordulóban a Puskás Akadémiát 4–0-ra, a DiósgyoÌ‹rt 7–0-ra, az MTK-t 3–1-re gyoÌ‹zte le.

A Ferencváros jelenleg 52 ponttal áll a tabella élén, mí­g a Haladás 16 ponttal az utolsó. 126 élvonalbeli mérkőzés után az örökmérleg 76–26–24 a fővárosi zöld-fehéreknek.

Jó napot kí­vánunk, kedves olvasóink! Hamarosan megkezdjük a Ferencvárosi TC–Szombathelyi Haladás mérkőzés közvetí­tését a labdarúgó NB I 25. fordulójából. Tartsanak velünk!