2020.I.15. Ferencváros – Arminia Bielefeld: 0-0

Egy hozzászólás a(z) 11111100100ejegyzéshez

• PERCRŐL PERCRE

MÁSODIK FÉLIDŐ

92. perc: Vége a meccsnek, gól nélküli döntetlen a vége. 0–0
    88. perc: Hartherz szeretett volna gólt rúgni, de 16 méterről mellé lőtt.
    84. perc: Szabadrúgáshoz jutott a Bielefeld 25 méterre a ferencvárosi kaputól. Voglsammer futott neki a labdának, a lövés a sorfalról pattant le.
    72. perc: Civic sem folytatja, Csontos játszik helyette.
    70. perc: Ez akár be is mehetett volna… Bal oldali Bielefeld-szöglet után Clauss lőhetett kapásból, de 14 méterről fölé durrantott.
    68. perc: Lovrencsics lőtt jó messziről, de igencsak mellé.
    64. perc: Dibusz és Civic kivételével Rebrov lecserélte a teljes csapatot. Mostantól ez a csapat játszik: Dibusz – Lovrencsics, Leandro, Otigba, Civic – Haratin, Szánthó – Bőle, Ramadan, Skvarka – Isael.
    60. perc: Müller lövése szállt fölé 17 méterről.
    57. perc: Szihnyevics jelentkezett egy fejessel. Nem is volt rossz, de mellé szállt Lódico beadása után.
    54. perc: Most meg Staude került nagy helyzetbe, de 14 méteres lövése egy ferencvárosi védőről pattant le.
    49. perc: Voglsammer vette észre, hogy Hartherz lövőhelyzetbe került a Fradi tizenhatosán belül, adta is a labdát, de a társ fölé lőtt.
    46. perc: A Bielefeld sort cserélt, a Ferencvárosban Grófot váltotta Dibusz.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

ELSŐ FÉLIDŐ

45. perc: Vége az első félidőnek.
    44. perc: Nguen játszotta meg Lodicót, aki középre adott, éppen a kapus kezébe.
    40. perc: Vécsei indult meg előre, úgy tűnt, elveszti a labdát, de éppen Zubkovhoz került a labda, aki 23 méterről célozta meg a jobb fölsőt, Ortega azonban védett.
    37. perc: Gróf nem unatkozik, ezúttal egy beadást húzott le.
    30. perc: Hartel nem túl acélos lövését fogta Gróf.
    29. perc: Lódico vállalkozott lövésre ismét, ezúttal a tizenhatos bal sarkának közeléből, de egy védő lábán lelassult a labda, amelyet könnyedén fogott Ortega.
    24. perc: Gróf-védések egymás után. Előbb Soukou kerülhetett volna nagy helyzetbe, ha Gróf nem jön ki remekül és nem rúgja el előle a labdát. Aztán Wihrauch cselezte be magát a Ferencváros tizenhatosáig, majd remekül tálalt Yabo elé, aki lőtt, Gróf azonban védeni tudott.
    20. perc: Az utóbbi időben meddő mezőnyjáték zajlott a pályán, helyzet nem alakult ki.
    12. perc: Helyzet! Civic hozta fel a labdát, kitette balra, Heisternek, aki 13 méterről nem sokkal durrantott a jobb fölső fölé.
    9. perc: Lódico távoli próbálkozása szállt kapu fölé.
    8. perc: Tűzijáték a Fradi kapuja előtt. Előbb a feröeri Edmundsson lövésébe sikerül belelépni, majd a kipattanót Weihrauch pörkölte rá jó 20-ról, de Gróf védett. A kipattanó labdát Edmundsson próbálta még belőni, de Gróf ezt már megfogta.
    7. perc: Heister jelentkezett egy fejessel Botka beadása után, de a 15 méteres próbálkozást Ortega megfogta.
    4. perc: Bielefeldi támadás alakult ki a bal oldalon, Yabo ment el, középre adott, de Gróf volt az, aki lehúzta a labdát.
    A Bielefeldnek ez az első edzőmeccse az edzőtáborban.
    1. perc: Elkezdődött a mérkőzés. A magyar bajnok zöld-fehérben, a Bielefeld piros-fehérben játszik.

A közvetí­tés a fradi.hu alapján készül.

ELŐZMÉNYEK

A Ferencváros 27 játékossal utazott el az edzőtáborba. Az NB I-ben éllovas együttes kerete folyamatosan változik, legutóbb Marten Wilmots és Priskin Tamás távozott a csapattól.

Az első edzőmérkőzésén a belga Genk ellen 2–1-es vereséget szenvedett a zöld-fehér együttes. A mérkőzésről itt lehet olvasni!

A második edzőmérkőzés is egygólos vereséget hozott, a német első osztályú Union Berlin nyert 3–2-re. A részletek itt olvashatók.

Az FTC három új szerzeménye, Szánthó Regő, Vécsei Bálint és Gastón Lódico is ott van a csapattal Spanyolországban. Akárcsak a közönségkedvenc Somália, akinek a visszatérését is bejelentette pénteken a Ferencváros. A francia élvonalban is bizonyí­tott támadó érkezéséről itt í­rtunk!

A Ferencváros szakvezetője, Szerhij Rebrov szándékosan választott erős edzőpartnereket a télre, és nem vitte magával valamennyi futballistáját. A teljes interjú itt!