Végeredmény: FTC-Alhaurín de la Torre CF 4-0!

Somália helyére Katona Bálint tért vissza a pályára.

Myrto Uzuni lőtt öt méterről, de lövését védte a spanyol csapat kapusa.

A büntetőt Ihor Haratin higgadtan értékesítette, 4-0-ra vezetünk!

Heister cselezett a tizenhatoson belül majd buktatták -- büntetővel jövünk!

84′
    Marcel Heister váratlanul megindult a szélen, majd nagy erővel, laposan a kapuba lőtt: 3-0-ra vezetünk!

82′
    Az utóbbi néhány percben inkább a mezőnyben küzdöttek a felek, a kapuk nem forogtak veszélyben.

75′
    Damir Redzic lőtt húszról, szemből a kapuval, de nem találta el azt.

67′
    A szabadrúgást Uzuni végezte el, de nem találta el a kaput.

67′
    Myrto Uzunit buktatták 16 méterre a kaputól, de még a büntetőterületen kívül, szabadrúgás!

64′
    Damir Redzic lőtt a tizenhatoson belülről, Nagy Olivér passza után, de nem találta el a kaput.

50′
    Sigér távoli lövését ütötte ki ellenfelünk kapusa.

47′
    Sergei Rebrov több ponton is változtatott a szünetben, a 4-2-3-1-es felállásról pedig 4-3-3-ra váltottunk. Így kezdett a Fradi a második félidőben: Bogdán Ádám – Nagy Olivér, Abraham Frimpong, Lasha Dvali, Marcel Heister – Sigér Dávid, Ihor Haratin, Somália – Redzic Damir, Roko Baturina, Myrto Uzuni.

46′
    FTC-Alhaurín de la Torre CF 2-0 -- elkezdődött a második félidő!

45′
    Félidőben: FTC-Alhaurín de la Torre CF 2-0! Hamarosan folytatjuk!

45′
    Vége az első játékrésznek!

44′
    Csontos újabb jobbról érkező labdájáról Isael maradt le. Kevés hiányzott…

38′
    Felkészülési mérkőzéshez képest kissé talán durván állította meg az egyik spanyol Aissa Laidounit, játékosunk azonban jól van, tudja folytatni a játékot.

36′
    Csontos labdája után ezúttal Katona Bálint került helyzetbe, lőtt is húszról, szemből, de lesen volt.

35′
    Róbert Mak vette észre a tizenhatoson belülre tartó Isaelt, aki egy passz után átvette a labdát, de lesen volt.

29′
    Csontos balról érkező beadását Skvarka továbbította a tizenhatoson belülre megérkező Lovrencsics Gergőnek. Csapatkapitányunk lőtt, de nem talált kaput.

24′
    Isael jobbról érkező szöglete után felszabadul a spanyolok kapuja.

22′
    Castillo fejelt a kapunkra, Dibusz könnyen fogta a labdát.

15′
    2-0! Csontos Dominik remek passza után Róbert Mak továbbított a tizenhatoson belül érkező Isaelnek, aki közelről volt eredményes!

16.43 -- Ellenfelünk a tízcsapatos negyedik ligában nyolcadik, kilenc eddigi bajnokija során csupán 10 pontot gyűjtött.
    12′
    Sarmiento passza után Pirulo Sanchez tört volna a kapunkra, de lesen volt.

11′
    Skvarka lőtt kapura, de a spanyol csapat védői kifejelték a labdát!

11′
    Szabadrúgást kaptunk 18 méterről, kissé jobbról!

9′
    Manu Sarmiento révén először lőtt kapura az Alhaurín, próbálkozása nem talált kaput.

8′
    A szöglet után Csontos Dominik ívelt be 20 méterről, majd Aissa Laidouni fejelt a kapura -- fölé!

8′
    Michal Skvarka adott be balról, de lövését blokkolták, szöglettel jövünk!

Michal Skvarka
    5′
    Egy középre passzolt labda után Róbert Mak góljával megszereztük a vezetést!

3′
    Róbert Mak passza után Csontos Dominik készült beadni a pálya bal széléről, de próbálkozását blokkolták.

1′
    Elkezdődött az FTC-Alhaurín de la Torre CF edzőmérkőzés!

16.22 -- Együttesünk kedden érkezett meg Marbellába, azóta napi két edzéssel készült. A szombati az első felkészülési mérkőzés 2021-ben, ellenfelünk a spanyol negyedik ligában szereplő Alhaurín de la Torre CF. A párharc helyszíne a Marbella Football Center.
    16.20 -- Köszöntjük kedves olvasóinkat, ez itt a Fradi és a spanyol Alhaurín de la Torre CF szombati felkészülési mérkőzésének folyamatosan frissülő szöveges közvetítése élőben, Marbellából! Kezdés 16.30-kor, ha tehetik, tartsanak velünk!

03.17.14:45 TV:M4Sport