2022.IX.18. MK, Bicskei TC – Ferencváros: 0-2

2 hozzászólás a(z) 2022.IX.18. MK, Bicskei TC – Ferencváros: 0-2 bejegyzéshez

• PERCRŐL PERCRE

90+2. perc: Véget ért a találkozó! Gojak és Vécsei góljaival nyert és továbbjutott a címvédő Ferencváros.

90. perc: Két perc lesz a hosszabbítás.

90. perc: Újabb cserék: Marquinhos helyett Varga Zétény a pályán, a másik oldalon Savanya váltja Sóront, Baliga pedig Hirmant

88. perc: Bicskei csere: Lassú érkezik Dencinger helyére

87. perc: GÓÓÓL! Marquinhos szöglete után Vécsei sarokkal talál be a kapuba, eldőlt a mérkőzés!

85. perc: Csere a hazaiaknál, Lakatos váltotta Kovácsot

83. perc: Wingo próbálkozott távolról, de nem találta el a kaput

80. perc: Gyors kontrát követően Marquinhos beadásából Vécsei lőtt fölé

79. perc: Ryan Mmaee buktatta Hirmant, Sóron szabadrúgását szögletre menti a Ferencváros védelme

75. perc: Hirman rántotta le Marquinhost egy sárga lapért cserébe, ezáltal szabadrúgáshoz jutott a Fradi

73. perc: Lencsés próbálkozott, lövése nem sokkal ment el Bogán kapuja mellett

72. perc: Kettős csere a fővárosiaknál: Haraisvili és Ryan Mmaee jött be Auzqui és Boli helyett

71. perc: Gojak szabadrúgása után fejelt Vécsei,de a labda Szűcs kezében landolt

71. perc: Jó helyről jöhet szabadrúgással a Fradi, miután Hirman buktatta Gojakot

64. perc: A hazaiak jutottak szabadrúgáshoz, amit Sóron végzett el és lőtte fölé

62. perc: Csercseszov ismét cserél, Zachariassen állt be Mercier helyére

57. perc: Wingo lőtt közelről, Szűcs szögletre mentett

52. perc: Knoester állította meg szabálytalanul Sóront, sárgát kapott

49. perc: Boli próbálkozott távolról, Szűcsnek kellett érkeznie és érkezett is

46. perc: Elkezdődött a második félidő

Egy-egy csere a szünetben: Molnár jött be Kincses, Knoester pedig Samy Mmaee helyett

45+2. perc: A gól után egyből véget ért az első játékrész, 0–1-ről jöhet a folytatás 15 perc múlva

45+2. perc: GÓÓÓL! Gojak végezte el a szabadrúgást, labdája a sorfalon keresztül szállt a hálóba, vezet a Ferencváros!

45+1. perc: Bozsoki buktatta egy sárgáért Sigért a tizenhatos vonalánál, szabadrúgáshoz jutott a Fradi

42. perc: Esiti próbálkozott a félidő végén, de megpattanó lövése elszállt a kapu felett

38. perc: Vékony sárga lapot kapott előző szabálytalanságáért

38. perc: Újabb Fradi-szabadrúgás, Vékony Marquinhosszal szemben szabálytalankodott. Ismét Mercier végezte el, mellé lőtt

36. perc: Sóron indult meg, Bogdánnak kellett kijönnie és elrúgni a labdát

30. perc: Kovács volt szabálytalan Esitivel szemben, egy sárga lap a „jutalma”

29. perc: Újabb szabadrúgáshoz jutottak a zöld-fehérek, ismét Mercier állt a labda mögé, de ezúttal tisztázott a bicskei védelem

26. perc: Mercier kapura lőtte a szabadrúgást, Szűcs kapus kezéből kiesett a labda, amit követően Mmaee lőtte azt a kapuba, de már lest intett a partjelző, marad a 0–0

25. perc: Szabadrúgáshoz jut a Ferencváros, Vékony buktatta Mercier-t.

20. perc: Többet birtokolja a labdát a Fradi, de egyelőre nem nagyon tudnak eljutni a kapuig, helyén van a Bicske védelme.

10. perc: Megvan az első próbálkozás: Marquinhos lőtt fölé

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés

Köszöntjük kedves olvasóinkat, a mérkőzés 16:00-kor kezdődik!

ELŐZMÉNYEK

Fradista a Ferencváros ellen. Szűcs Lajost egyik Ferencváros-szurkolónak sem kell bemutatni, vasárnap a legendás kapus fia próbálja hárítani a zöld-fehér játékosok lövéseit. A Bicske kapusa nem először néz szembe kedvenc csapatával, ugyanis 2020 novemberében szintén Magyar Kupa-mérkőzésen (0–5) állt szemben az FTC csatáraival.

„Mondanom sem kell, hogy az egész családom fradista, így nőttem fel, ez lett belém nevelve  – mondta lapunknak a 25 éves ifjabb Szűcs Lajos. –    Édesapám természetesen ott lesz a meccsen, két évvel ezelőtt sajnos nem tudott eljönni a koronavírus-járvány miatt. Azt mondta, most már annak is örül, hogy ott lehet a találkozón, s hozzátette, ezen a meccsen nincs veszítenivalóm, csak jól jöhetek ki belőle. Általában a mérkőzések előtt van bennem egyfajta egészséges drukk, ám ez a kezdő sípszó után elmúlik, remélem, most is így lesz. Két éve jobban izgultam a Ferencváros elleni kupameccs előtt, akkor ötöt kaptunk, a célom az, hogy most kevesebbszer találjon a kapunkba a Fradi.”

A Bicske a 14. helyet foglalja el az NB III Nyugati csoportjában, nyolc forduló alatt két győzelem, négy döntetlen és két vereség a mérlege. A Ferencváros elleni kupatalálkozóra kitűnően hangolt, ugyanis a múlt héten hazai pályán 5–1-re legyőzte a Zalaegerszeg második csapatát. A Magyar Kupában a Bicske az első fordulóban az Andráshidát (6–2), a másodikban a Zsámbékot (3–0) verte meg, így jutott el a harmadik körbe.

03.17.14:45 TV:M4Sport