A Ferencváros gólszerzői a nemzeti csapat(ok)ban

JatekosPosztElso valogatottsagUtolso valogatottsagMerkozes (FTC)Gol (FTC)Merkozes (Osszes)Gol (Osszes)
Schlosser Imrecsatar1906192749486859
Sarosi Gyorgy dr.csatar, fedezet1931194362426242
Albert Floriancsatar1959197475317531
Nyilasi Tiborcsatar, kozeppalyas1975198558287032
Deak I. Ferenccsatar1946194918242029
Toldi Gezacsatar1929194043244625
Pataky Mihalycsatar1912192724212421
Kohut Vilmoscsatar1925193824132614
Turay Jozsefcsatar, fedezet1928193928104811
Takacs Jozsefcsatar1923193317103226
Kocsis Sandorcsatar1948195610106875
Gera Zoltankozeppalyas, csatar200220174289726
Fenyvesi Mate dr.csatar19541966768768
Eisenhoffer Jozsefcsatar192019247787
Toth-Potya Istvancsatar19091926177198
Korody Karolycsatar19081912156156
Borbas Gaspar dr.csatar190319162854111
Pokorny Jozsefcsatar190219055555
Pusztai Laszlocsatar19701979245255
Poloskei Gaborcsatar19801987124154
Payer Imrehatved19111918214214
Kiszely Istvancsatar193919407474
Rakosi Gyulacsatar19601968414414
Bode Danielcsatar20132016164164
Rudas Ferenchatved19431949233233
Weisz Ferenccsatar19031917173173
Huszti Szabolcskozeppalyas2004201083517
Novak Dezsohatved195919685393
Gyetvai Laszlocsatar19381942173173
Szoke Istvancsatar19691973133133
Branikovits Laszlocsatar197219756262
Pinter Attilahatved19861991142203
Mate Janoscsatar197019756272
Schwarz Ernocsatar192219222222
Varga Zoltancsatar19641968122122
Nyilas Elekkozeppalyas19951997142142
Budai Laszlocsatar19491959823910
Balint Laszlovedo19721982602764
Lazar Gyulafedezet19311941491491
Mike Istvancsatar194519474141
Gorszky Tivadarfedezet19031910141141
Gyepes Gaborhatved20022009181261
Nagy Norberthatved, kozeppalyas19951997151161
Juhasz Istvan dr.csatar, fedezet19691974231231
Lipcsei Peterkozeppalyas, hatved19912005551581
Limperger Zsolthatved, kozeppalyas19891992151221
Magyar Istvancsatar19751979161161
Horvath Ferenccsatar19962001813211
Morrison, Jasonkozeppalyas20052012161391
Ramirez, Cristianvedo201320174191
Szokolai Laszlocsatar1978198581122
Wolfe, Rafehatved200820098181
Brody Sandorfedezet19061913171171
Detari Lajoskozeppalyas19841994216113
Blum Zoltanfedezet19121925381381
Sarosi III. Belafedezet19391945251251
Tancos Mihalycsatar193019325151
Tokoli Attilacsatar20002011111253
Ebedli Zoltankozeppalyas19761983121121
Szucs Lajosfedezet19671973141372
Takacs Akoskozeppalyas200520055151
Ku Lajoscsatar197219728181
Hungler II. Janoshatved192019288080
Huber Rezsokapus192619311020
Amsel Ignackapus192119318090
Hrutka Janoshatved1998200210243
Albert Florian ifj.kozeppalyas199319966060
Kiss Gyulacsatar193519372020
Kiss Belafedezet191419142020
Kemeny Tiborcsatar193319379090
Jagodics Zoltankozeppalyas, hatved199419961071
Geczi Istvan dr.kapus19641974230230
Jancsika Karolyvedo198319831010
Kakas Laszlokapus198219822020
Kapic, Ademkozeppalyas200320046060
Keller Jozsefhatved19861994290290
Kertesz Tamascsatar195519552020
Keri Karolyfedezet194819481010
Kereszturi Andraskozeppalyas, hatved1991199720202
Kispeter Mihalyhatved1941195370110
Fodor Imrekozeppalyas198819932060
Braun Ferenccsatar190319074040
Bukovi Martonfedezet19261930110110
Czibor Zoltancsatar19491956504317
Csikos Gyulakapus19371946120130
Dalnoki Jenohatved19521961140140
Dan Vilmoscsatar192719272020
Dibusz Deneskapus201420164040
Dragoner Attilahatved19962005210280
Besic, Muhamedvedo2010201660260
Feldmann Gyulahatved1910192030100
Finta Karolycsatar194019402020
Berkessy Elemerfedezet192819307070
Arany Laszlokozeppalyas199519961030
Balogh Tamaskapus199219923030
Henni Gezakapus19481953130160
Fritz Alajoskapus191019101010
Balog Zoltanhatved200520056060
Frohlich Sandorcsatar192719271010
Furmann Karolyfedezet19251928110110
Fuzi Akos dr.kozeppalyas1999200420120
Bajevski, Aleksandarcsatar200420054040
Fischer Palcsatar1988199270190
Gyomber Gaborkozeppalyas201320131010
Haber, Justinkapus2004201650560
Hada Jozsefkapus19321938160160
Hajdu Attilakapus1994199880100
Hamori Frigyes Laszlofedezet193719371010
Beran Jozsefhatved, kapus190219044040
Sandor Jozseffedezet, csatar192519273030
Szanto Gaborvedo1979198240120
Szabo Jozseffedezet192019236060
Szabo I. Laszlofedezet195619561010
Szabo Ferenchatved, csatar194819481010
Sipos Vilmoscsatar194519462020
Simon Tiborhatved19891995160160
Posa Belahatved194019472030
Schembri, Andrekozeppalyas, csatar2006201750823
Szekeres Tamashatved199420031060
Rumbold Gyulahatved19071914330330
Rosa Deneskozeppalyas20042005100100
Ronai Zoltancsatar190819081010
Rokken Imrefedezet192419242020
Razso Morcsatar192219282050
Magda Istvan Belafedezet193619372030
Sestak, Stanislavszelso20042016606613
Vepi Peterhatved197219726060
Wukovics Laszlocsatar199219951030
Wolfe, Wolryhatved2007200920142
Williams, Jan Michaelkapus2003201640730
Wiener II. Jenocsatar192119211010
Wiener Janoshatved191819192020
Weinber II. Janoshatved, fedezet190919113030
Szedlacsik Ferenccsatar192819281010
Vincze Ottokozeppalyas1998200520110
Szeitler Karolycsatar191119111010
Varga Rolandszelso201420151042
Tozser Danielkozeppalyas2005201520311
Tepszics Ignacvedo197919791010
Telek Andrashatved19921996240240
Takacs Gezahatved192219324040
Szucs Lajoskapus200220053030
Polgar Gyulahatved19321942210262
Vukmir, Draganhatved200420041010
Lakos Palhatved199819991030
Martos Gyozovedo19771983180340
Zsiboras Gaborkapus197919874040
Manglitz Ferenchatved190319094040
Ahmed, Adnankozeppalyas2007201130204
Lyka II. Antalfedezet19301934120120
Lovrencsics Gergoszelso2013201720161
Rab Tiborvedo, kozeppalyas19751982200200
Leandro, de Almeidakozeppalyas, hatved2004201590160
Megyesi Istvanhatved197019757070
Lakat Karoly dr.fedezet19451950130130
Kvaszta Lajoscsatar198619861010
Kovacs Jozsefcsatar199319942020
Kovacs Belakozeppalyas199919991010
Koranyi Lajoshatved19291941270400
Koltai Jozseffedezet190219062040
Lisztes Krisztiankozeppalyas1994200440499
Nagy Dominikkozeppalyas201620171020
Pinter Adamkozeppalyas2010201770260
Pancsics Miklos dr.hatved19671973370370
Paling Zsoltkozeppalyas, csatar199219922020
Onody I. Andorhatved194619461010
Obitz Gaborfedezet19211930130150
Nikolsburger Rezsocsatar192019201010
Matrai Sandorhatved, csatar19561967810810
Nagy II. Andrasfedezet194319433030
Matyus Janoshatved19982002130343
Nagy Adamkozeppalyas20152017110180
Nacer, Bouichecsatar
Muller Ferenc dr.fedezet192619261010
Mucha Jozsefkozeppalyas197419816060
Moutari, Amadouszelso2012201710220
More Janosfedezet193319342030
Kleinheisler Laszlokozeppalyas2015201720131
Nemes Sandorcsatar191819193030

Koródy Károlynál Nagy Béla több forrása is 6 góllal számol, míg más források 7 gólt közölnek.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

    TFU_20020100_Fma_001 - 0018
Hírfolyam
OLDALAK
VVK 50 – A kupasiker 14 legszebb pillanata
Következik: 09.30. 18:00 Balmazújváros-FTC (Stream:m4sport.hu)
FACEBOOK:
HOST:
FOTELSZURKOLÓ