A Ferencváros válogatott labdarúgói

JatekosPosztElso valogatottsagUtolso valogatottsagMerkozes (FTC)Gol (FTC)Merkozes (Osszes)Gol (Osszes)
Ahmed, Adnankozeppalyas2007201130204
Albert Floriancsatar1959197475317531
Albert Florian ifj.kozeppalyas199319966060
Amsel Ignackapus192119318090
Arany Laszlokozeppalyas199519961030
Bajevski, Aleksandarcsatar200420054040
Balint Laszlovedo19721982602764
Balog Zoltanhatved200520056060
Balogh Tamaskapus199219923030
Beran Jozsefhatved, kapus190219044040
Berkessy Elemerfedezet192819307070
Besic, Muhamedvedo2010201660260
Blum Zoltanfedezet19121925381381
Bode Danielcsatar20132016164164
Borbas Gaspar dr.csatar190319162854111
Branikovits Laszlocsatar197219756262
Braun Ferenccsatar190319074040
Brody Sandorfedezet19061913171171
Budai Laszlocsatar19491959823910
Bukovi Martonfedezet19261930110110
Czibor Zoltancsatar19491956504317
Csikos Gyulakapus19371946120130
Dalnoki Jenohatved19521961140140
Dan Vilmoscsatar192719272020
Deak I. Ferenccsatar1946194918242029
Detari Lajoskozeppalyas19841994216113
Dibusz Deneskapus201420164040
Dragoner Attilahatved19962005210280
Ebedli Zoltankozeppalyas19761983121121
Eisenhoffer Jozsefcsatar192019247787
Feldmann Gyulahatved1910192030100
Fenyvesi Mate dr.csatar19541966768768
Finta Karolycsatar194019402020
Fischer Palcsatar1988199270190
Fodor Imrekozeppalyas198819932060
Fritz Alajoskapus191019101010
Frohlich Sandorcsatar192719271010
Furmann Karolyfedezet19251928110110
Fuzi Akos dr.kozeppalyas1999200420120
Geczi Istvan dr.kapus19641974230230
Gera Zoltankozeppalyas, csatar200220174289726
Gorszky Tivadarfedezet19031910141141
Gyepes Gaborhatved20022009181261
Gyetvai Laszlocsatar19381942173173
Gyomber Gaborkozeppalyas201320131010
Haber, Justinkapus2004201650560
Hada Jozsefkapus19321938160160
Hajdu Attilakapus1994199880100
Hamori Frigyes Laszlofedezet193719371010
Henni Gezakapus19481953130160
Horvath Ferenccsatar19962001813211
Hrutka Janoshatved1998200210243
Huber Rezsokapus192619311020
Hungler II. Janoshatved192019288080
Huszti Szabolcskozeppalyas2004201083517
Jagodics Zoltankozeppalyas, hatved199419961071
Jancsika Karolyvedo198319831010
Juhasz Istvan dr.csatar, fedezet19691974231231
Kakas Laszlokapus198219822020
Kapic, Ademkozeppalyas200320046060
Keller Jozsefhatved19861994290290
Kemeny Tiborcsatar193319379090
Kereszturi Andraskozeppalyas, hatved1991199720202
Keri Karolyfedezet194819481010
Kertesz Tamascsatar195519552020
Kispeter Mihalyhatved1941195370110
Kiss Belafedezet191419142020
Kiss Gyulacsatar193519372020
Kiszely Istvancsatar193919407474
Kleinheisler Laszlokozeppalyas2015201720131
Kocsis Sandorcsatar1948195610106875
Kohut Vilmoscsatar1925193824132614
Koltai Jozseffedezet190219062040
Koranyi Lajoshatved19291941270400
Korody Karolycsatar19081912156156
Kovacs Belakozeppalyas199919991010
Kovacs Jozsefcsatar199319942020
Ku Lajoscsatar197219728181
Kvaszta Lajoscsatar198619861010
Lakat Karoly dr.fedezet19451950130130
Lakos Palhatved199819991030
Lazar Gyulafedezet19311941491491
Leandro, de Almeidakozeppalyas, hatved2004201590160
Limperger Zsolthatved, kozeppalyas19891992151221
Lipcsei Peterkozeppalyas, hatved19912005551581
Lisztes Krisztiankozeppalyas1994200440499
Lovrencsics Gergoszelso2013201720161
Lyka II. Antalfedezet19301934120120
Magda Istvan Belafedezet193619372030
Magyar Istvancsatar19751979161161
Manglitz Ferenchatved190319094040
Martos Gyozovedo19771983180340
Mate Janoscsatar197019756272
Matrai Sandorhatved, csatar19561967810810
Matyus Janoshatved19982002130343
Megyesi Istvanhatved197019757070
Mike Istvancsatar194519474141
More Janosfedezet193319342030
Morrison, Jasonkozeppalyas20052012161391
Moutari, Amadouszelso2012201710220
Mucha Jozsefkozeppalyas197419816060
Muller Ferenc dr.fedezet192619261010
Nacer, Bouichecsatar
Nagy Adamkozeppalyas20152017110180
Nagy Dominikkozeppalyas201620171020
Nagy II. Andrasfedezet194319433030
Nagy Norberthatved, kozeppalyas19951997151161
Nemes Sandorcsatar191819193030
Nikolsburger Rezsocsatar192019201010
Novak Dezsohatved195919685393
Nyilas Elekkozeppalyas19951997142142
Nyilasi Tiborcsatar, kozeppalyas1975198558287032
Obitz Gaborfedezet19211930130150
Onody I. Andorhatved194619461010
Paling Zsoltkozeppalyas, csatar199219922020
Pancsics Miklos dr.hatved19671973370370
Pataky Mihalycsatar1912192724212421
Payer Imrehatved19111918214214
Pinter Adamkozeppalyas2010201770260
Pinter Attilahatved19861991142203
Pokorny Jozsefcsatar190219055555
Polgar Gyulahatved19321942210262
Poloskei Gaborcsatar19801987124154
Posa Belahatved194019472030
Pusztai Laszlocsatar19701979245255
Rab Tiborvedo, kozeppalyas19751982200200
Rakosi Gyulacsatar19601968414414
Ramirez, Cristianvedo201320174191
Razso Morcsatar192219282050
Rokken Imrefedezet192419242020
Ronai Zoltancsatar190819081010
Rosa Deneskozeppalyas20042005100100
Rudas Ferenchatved19431949233233
Rumbold Gyulahatved19071914330330
Sandor Jozseffedezet, csatar192519273030
Sarosi Gyorgy dr.csatar, fedezet1931194362426242
Sarosi III. Belafedezet19391945251251
Schembri, Andrekozeppalyas, csatar2006201750823
Schlosser Imrecsatar1906192749486859
Schwarz Ernocsatar192219222222
Sestak, Stanislavszelso20042016606613
Simon Tiborhatved19891995160160
Sipos Vilmoscsatar194519462020
Szabo Ferenchatved, csatar194819481010
Szabo I. Laszlofedezet195619561010
Szabo Jozseffedezet192019236060
Szanto Gaborvedo1979198240120
Szedlacsik Ferenccsatar192819281010
Szeitler Karolycsatar191119111010
Szekeres Tamashatved199420031060
Szoke Istvancsatar19691973133133
Szokolai Laszlocsatar1978198581122
Szucs Lajosfedezet19671973141372
Szucs Lajoskapus200220053030
Takacs Akoskozeppalyas200520055151
Takacs Gezahatved192219324040
Takacs Jozsefcsatar1923193317103226
Tancos Mihalycsatar193019325151
Telek Andrashatved19921996240240
Tepszics Ignacvedo197919791010
Tokoli Attilacsatar20002011111253
Toldi Gezacsatar1929194043244625
Toth-Potya Istvancsatar19091926177198
Tozser Danielkozeppalyas2005201520311
Turay Jozsefcsatar, fedezet1928193928104811
Varga Rolandszelso201420151042
Varga Zoltancsatar19641968122122
Vepi Peterhatved197219726060
Vincze Ottokozeppalyas1998200520110
Vukmir, Draganhatved200420041010
Weinber II. Janoshatved, fedezet190919113030
Weisz Ferenccsatar19031917173173
Wiener II. Jenocsatar192119211010
Wiener Janoshatved191819192020
Williams, Jan Michaelkapus2003201640730
Wolfe, Rafehatved200820098181
Wolfe, Wolryhatved2007200920142
Wukovics Laszlocsatar199219951030
Zsiboras Gaborkapus197919874040

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

    TFU_20020100_Fma_001 - 0018
Hírfolyam
OLDALAK
VVK 50 – A kupasiker 14 legszebb pillanata
Következik: 11.18. 15:30 Paks-FTC (Stream:m4sport.hu)
FACEBOOK:
HOST:
FOTELSZURKOLÓ