A Ferencváros válogatott labdarúgói időrendben

JatekosPosztElso valogatottsagUtolso valogatottsagMerkozes (FTC)Gol (FTC)Merkozes (Osszes)Gol (Osszes)
Beran Jozsefhatved, kapus190219044040
Pokorny Jozsefcsatar190219055555
Koltai Jozseffedezet190219032040
Gorszky Tivadarfedezet19031910141141
Borbas Gaspar dr.csatar190319162854111
Braun Ferenccsatar190319074040
Manglitz Ferenchatved190319094040
Weisz Ferenccsatar19031917173173
Schlosser Imrecsatar1906192749486859
Brody Sandorfedezet19061913171171
Rumbold Gyulahatved19071914330330
Korody Karolycsatar19081912156156
Ronai Zoltancsatar190819081010
Weinber II. Janoshatved, fedezet190919113030
Fritz Alajoskapus191019101010
Szeitler Karolycsatar191119111010
Payer Imrehatved19111918214214
Pataky Mihalycsatar1912192724212421
Blum Zoltanfedezet19121925381381
Toth-Potya Istvancsatar19121926177198
Kiss Belafedezet191419142020
Feldmann Gyulahatved1917191730100
Wiener Janoshatved191819192020
Nemes Sandorcsatar191819193030
Hungler II. Janoshatved192019288080
Nikolsburger Rezsocsatar192019201010
Szabo Jozseffedezet192019236060
Obitz Gaborfedezet19211930130150
Wiener II. Jenocsatar192119211010
Takacs Gezahatved192219324040
Schwarz Ernocsatar192219222222
Amsel Ignackapus192219318090
Eisenhoffer Jozsefcsatar192319247787
Rokken Imrefedezet192419242020
Kohut Vilmoscsatar1925193224132614
Furmann Karolyfedezet19251928110110
Sandor Jozseffedezet, csatar192519273030
Muller Ferenc dr.fedezet192619261010
Huber Rezsokapus192619261020
Bukovi Martonfedezet19261930110110
Razso Morcsatar192719282050
Dan Vilmoscsatar192719272020
Takacs Jozsefcsatar1927193317103226
Frohlich Sandorcsatar192719271010
Turay Jozsefcsatar, fedezet1928193328104811
Szedlacsik Ferenccsatar192819281010
Berkessy Elemerfedezet192819307070
Toldi Gezacsatar1929193943244625
Tancos Mihalycsatar193019325151
Lyka II. Antalfedezet19301934120120
Koranyi Lajoshatved19301938270400
Lazar Gyulafedezet19311941491491
Sarosi Gyorgy dr.csatar, fedezet1931194362426242
Hada Jozsefkapus19321938160160
Kemeny Tiborcsatar193319379090
More Janosfedezet193419342030
Polgar Gyulahatved19351942210262
Kiss Gyulacsatar193519372020
Hamori Frigyes Laszlofedezet193719371010
Magda Istvan Belafedezet193719372030
Gyetvai Laszlocsatar19381942173173
Kiszely Istvancsatar193919407474
Sarosi III. Belafedezet19391945251251
Csikos Gyulakapus19401946120130
Posa Belahatved194019402030
Finta Karolycsatar194019402020
Rudas Ferenchatved19431949233233
Nagy II. Andrasfedezet194319433030
Lakat Karoly dr.fedezet19451950130130
Mike Istvancsatar194519474141
Sipos Vilmoscsatar194519462020
Onody I. Andorhatved194619461010
Deak I. Ferenccsatar1947194918242029
Kispeter Mihalyhatved1947195370110
Henni Gezakapus19481950130160
Szabo Ferenchatved, csatar194819481010
Keri Karolyfedezet194819481010
Kocsis Sandorcsatar1948195010106875
Czibor Zoltancsatar19491950504317
Budai Laszlocsatar19491950823910
Dalnoki Jenohatved19521961140140
Fenyvesi Mate dr.csatar19541966768768
Kertesz Tamascsatar195519552020
Matrai Sandorhatved, csatar19561967810810
Szabo I. Laszlofedezet195619561010
Albert Floriancsatar1959197475317531
Rakosi Gyulacsatar19601968414414
Novak Dezsohatved196319685393
Varga Zoltancsatar19641968122122
Geczi Istvan dr.kapus19641974230230
Szucs Lajosfedezet19671969141372
Pancsics Miklos dr.hatved19671973370370
Szoke Istvancsatar19691973133133
Juhasz Istvan dr.csatar, fedezet19691974231231
Megyesi Istvanhatved197019757070
Branikovits Laszlocsatar197219756262
Balint Laszlovedo19721979602764
Vepi Peterhatved197219726060
Ku Lajoscsatar197219728181
Mate Janoscsatar197419756272
Mucha Jozsefkozeppalyas197419816060
Magyar Istvancsatar19751979161161
Nyilasi Tiborcsatar, kozeppalyas1975198358287032
Rab Tiborvedo, kozeppalyas19751982200200
Pusztai Laszlocsatar19751979245255
Ebedli Zoltankozeppalyas19761983121121
Martos Gyozovedo19771979180340
Szokolai Laszlocsatar1978198381122
Tepszics Ignacvedo197919791010
Zsiboras Gaborkapus197919874040
Szanto Gaborvedo1981198240120
Kakas Laszlokapus198219822020
Poloskei Gaborcsatar19821985124154
Jancsika Karolyvedo198319831010
Keller Jozsefhatved19861994290290
Kvaszta Lajoscsatar198619861010
Pinter Attilahatved19861991142203
Fischer Palcsatar1988199170190
Limperger Zsolthatved, kozeppalyas19891991151221
Simon Tiborhatved19891995160160
Nacer, Bouichecsatar
Kereszturi Andraskozeppalyas, hatved1991199120202
Lipcsei Peterkozeppalyas, hatved19912005551581
Telek Andrashatved19921996240240
Balogh Tamaskapus199219923030
Wukovics Laszlocsatar199219921030
Paling Zsoltkozeppalyas, csatar199219922020
Fodor Imrekozeppalyas199319932060
Albert Florian ifj.kozeppalyas199319966060
Kovacs Jozsefcsatar199319942020
Detari Lajoskozeppalyas19931993216113
Szekeres Tamashatved199419941060
Lisztes Krisztiankozeppalyas1994199640499
Hajdu Attilakapus1995199880100
Nyilas Elekkozeppalyas19951997142142
Jagodics Zoltankozeppalyas, hatved199619961071
Nagy Norberthatved, kozeppalyas19961997151161
Arany Laszlokozeppalyas199619961030
Horvath Ferenccsatar19961998813211
Dragoner Attilahatved19972004210280
Vincze Ottokozeppalyas1998199820110
Matyus Janoshatved19981999130343
Fuzi Akos dr.kozeppalyas1999199920120
Kovacs Belakozeppalyas199919991010
Lakos Palhatved199919991030
Hrutka Janoshatved2001200110243
Gyepes Gaborhatved20022005181261
Gera Zoltankozeppalyas, csatar200220174289726
Szucs Lajoskapus200220053030
Tokoli Attilacsatar20022004111253
Kapic, Ademkozeppalyas200320046060
Rosa Deneskozeppalyas20042005100100
Leandro, de Almeidakozeppalyas, hatved2004201590160
Vukmir, Draganhatved200420041010
Huszti Szabolcskozeppalyas2004200583517
Bajevski, Aleksandarcsatar200420054040
Balog Zoltanhatved200520056060
Takacs Akoskozeppalyas200520055151
Tozser Danielkozeppalyas2005200520311
Williams, Jan Michaelkapus2008200940730
Wolfe, Rafehatved200820098181
Morrison, Jasonkozeppalyas20082010161391
Wolfe, Wolryhatved2009200920142
Haber, Justinkapus2009201150560
Ahmed, Adnankozeppalyas2009200930204
Schembri, Andrekozeppalyas, csatar2010201150823
Besic, Muhamedvedo2012201460260
Bode Danielcsatar20132016164164
Gyomber Gaborkozeppalyas201320131010
Dibusz Deneskapus201420164040
Varga Rolandszelso201520151042
Nagy Adamkozeppalyas20152016110180
Sestak, Stanislavszelso20152016606613
Pinter Adamkozeppalyas2015201670260
Ramirez, Cristianvedo201620164191
Lovrencsics Gergoszelso2016201720161
Nagy Dominikkozeppalyas201620161020
Kleinheisler Laszlokozeppalyas2017201720131
Moutari, Amadouszelso2017201710220

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

    TFU_20020100_Fma_001 - 0018
Hírfolyam
OLDALAK
VVK 50 – A kupasiker 14 legszebb pillanata
Következik: 11.18. 15:30 Paks-FTC (Stream:m4sport.hu)
FACEBOOK:
HOST:
FOTELSZURKOLÓ