1979. FC Malaga – Ferencváros 2-2, Nemzetközi torna
1982. Martos CD – Ferencváros 4-4, nemzetközi barátságos
1991. Ferencváros – Dunai Kőolaj 12-1, Edzőmérkőzés
2003. Birkirkara – Ferencváros 0-5, UEFA selejtező
2004. Ferencváros – Diósgyőr BFC 2-1, NB1
2020. MTK – Ferencváros 1-1, NB1
2021. Ferencváros – Mezőkövesd 4-1, NB1
2022. Ferencváros – MOL Fehérvár 4-0, NB1

Összes díjmérkőzés: 21 mérkőzés, 14 győzelem, 5 döntetlen, 2 vereség, 66-23 gólkülönbség

1921

“Óriási hőségben keserves félidő után fölényesen győzött a Ferencváros” (1932 – Lipcsei vegyes)

“Könnyen nyert a Ferencváros ezúttal is, miként a Törekvés ellen. De miért? Mert először is a zöld-fehér csapat minden vonalában jobbnak bizonyult mint ellenfele s csaknem minden poszton jobb erőket tudott felvonultatni. A nagyobb tudás szülte önbizalom ezúttal erősen érvényre jutott a Ferencváros játékában, sőt ez az önbizalom helyenkint már egy kis elbizakodottsággá is fajult. A Gamma csak árnyéka volt önmagának. Egész biztos, hogy a Gamma többet tud annál, amit a Fradi ellen nyújtott. Alighanem a Gamma a hibás, hogy a mérkőzés nem mozgott valami magas szí­nvonalon, mert érzésünk szerint a Ferencváros többre lett volna képes szombaton este, ha a Gamma többre kényszerí­ti. így azonban a Ferencváros nem adott ki mindent magából, erőt tartalékolhatott a döntőre, hiszen minden megerőltetés nélkül is végig kezében tartotta a mérkőzés irányí­tását.” (1943 – Gamma)

“Villanyfénynél a Ferencváros győzött a Vienna ellen. A Ferencváros két volt sokszoros válogatottja, Mátrai Sándor és dr. Fenyvesi Máték Bécsben ismételten búcsúzott sportpályajutásától. A találkozó elején a hazaiak kezdtek jobban és a 15. percben vezetést is szereztek. Később feljött a Fradi és előtt a 20. percben Novák, majd a 42. percben Németh volt eredményes. Szünet után kiegyenlí­tett játék folyt a pályán. Az FTC csatárai több helyzetet dolgoztak ki és a 73. percben Németh állí­totta be a végeredményt.” (1969 – Vienna)

“A közelmúltban többször alkalmazott közhely szerint: rang nélküli rangadót láttunk! A Vasas érthetően az első perctől kezdve az iram csökkentésére törekedett. A Ferencváros részéről azonban nagy hiba volt ezt átvenni, mert í­gy nem juthatott érvényre csiszoltabb, veszélyesebb támadójátéka. Hosszú időn keresztül a piros-kékeknek is esélyt lehetett adni, hiszen a lassú adogatással elaltatott ellenféllel szemben helyzeteik voltak. Bálint jól eltalált lövése azonban fordí­tott a küzdelem képén. A Ferencváros magabiztossá vált, a Vasas pedig hol olyan benyomást keltette, hogy benyugszik a vereségbe, hol pedig fel-feltámadó harci kedvvel, de szervezetlen játékkal, inkább egyéni megoldásokkal igyekezett visszahódí­tani az egyik pontot. Lényegében mindkét csapat csalódást okozott!” (1971 – Vasas)

1974

TFU_19940300_FU_002 - 0008-2

1993

“Az ismerkedéssel eltelt első öt perc után a vendégcsapat jutott gólszerzési lehetőséghez. A 8. percben Vincze ügyes csellel jutott túl Simonon, majd a Ferencváros 16-osán belülre vezette a labdát, ahol Szekeres szabálytalanul szerelte. Piller játékvezető határozottan mutatott a 11-es pontra és a büntetőt Bognár biztosan értékesí­tette (0-1). A nézőtéren felforrósodott a hangulat, és az idegesség a játékosokra is átszállt…Amikor lenyugodtak a kedélyek a Fradi gyorsan ledolgozta hátrányát, sőt, előnnyel tért pihenőre, amit a második félidőben nyújtott teljesí­tménnyel növelni tudott. A BVSC csupán az első negyedórában reménykedhetett szoros végeredményben…Gól: Czéh (13.), Neagoe (39.), Christiansen (47.), Szekeres (81.) illetve Bognár (8. – 11-esből)” (1994 – BVSC)

TFU_19950815_FU_003 - 0011-19950814-2“Már a rangadó előtt háromnegyed órával hangos szópárbajt ví­vott egymással a két szurkolótábor, majd dübörgő taps fogadta a bemelegí­tésre kifutó csapatokat, melyek remekül vették a rajtot az európai kupákban. Sérülések egyik oldalon sem nehezí­tették az edzők dolgát, í­gy talán a legjobb összeállí­tásban kezdhette a találkozót az elmúlt évad bajnoka és ezüstérmese…A negyedórás ferencvárosi rohamot követően bátrabbá vált az újpesti legénység, kiegyenlí­tődött a küzdelem, a bosszantó technikai hibák miatt azonban folyamatos játék nem alakult ki…A hazai közönség érezte, hogy buzdí­tásra szorul a csapata, ezért óriási hangerővel küldték csatába a zöld-fehéreket. Hamarosan meg is jött az eredmény. A 48. percben egy ügyes kiugratás után Kuntic lépett ki a védők közül, Tomka azonban a nyomába eredt, utol is érte a ferencvárosi csatárt, aki a 16-oson belül földre került. Puhl határozottan mutatott a 11-es pontra. A büntetőt Nyilas biztosan lőtte a jobb alsó sarokba (1-0). Öt perccel az első ferencvárosi gól után Füzesi utolsó emberként könnyelműsködött, s a sarkáról a saját kapuja felé pattant a labda. Kuntic rácsapott, majd kicselezte Szűcsöt, és a kapu közepébe helyezte a labdát (2-0)…Novák Dezső: — Úgy érzem, hogy a második félidőben sokkal fegyelmezettebben játszott a csapatom, mint az elején. Az első félidőben nem ment a játék, monotonnak, fáradtnak éreztem a mieinket. Igaz, egy rangadón mindig ott van a kontraveszély, de szerencsére ebből nem lett baj. A folytatásban aztán miénk volt a pálya, gólokat tudtunk lőni, s ezzel eldőlt a mérkőzés. Amellett, hogy a támadójátékunk feljavult, azt hiszem, erővel is jobban bí­rtuk.” (1995 – Újpesti TE)

2003

2004

2021

2022

1996

“Egervári Sándor a meccs után a második félidő harcos játékát emelte ki. Ez a harcosság nagyban volt köszönhető Böde Dániel pályára lépésének. A szünetben becserélt, ma már támadóként futballozó, de korábban Pakson még védekező középpályást is játszó labdarúgó ugyanis már a támadóharmadban agresszí­ven letámadta a cseheket, és hatalmas elánnal küzdött minden labdáért. Ez a mentalitás, a rá jellemző brusztolás gólt is eredményezett Isztambulban a tavasszal, és a kapitány nyilatkozata alapján jó eséllyel Romániában is bevetjük Bödét, a buldózert.” (2013 – Csehország)