1977. Haladás – Ferencváros 1-1, Bajnokok tornája
1979. Nyirbátori BSC – Ferencváros 1-10, Edzőmérkőzés
1980. Ferencváros – FC Bruges 3-0, Nemzetközi torna
1985. Ferencváros – Zeljeznicar 1-2, Nemzetközi torna
1986. Ferencváros – FC Magdeburg 0-2, Nemzetközi torna
1988. Ferencváros – Austria Wien 2-0, Jubileumi mérkőzés
1990. Ferencváros – Dunai Kőolaj 5-0, Edzőmérkőzés
1996. Panathinaikosz – Ferencváros 3-1, nemzetközi barátságos
2002. Ferencváros – Kispest-Honvéd 4-0, NB1
2014. Pápa – Ferencváros 1-0, NB1
2022. Qarabag – Ferencváros 1-1, BL selejtező

Összes díjmérkőzés: 18 mérkőzés, 8 győzelem, 3 döntetlen, 7 vereség, 43-23 gólkülönbség

1947

“Csanádi Árpád: – A szerda esti lucskos, hideg időjárásnak nyoma sincs. A tribünök is teljesen megteltek, amikor csapatunk kifutott a pályára. De féltünk attól is, hogy a szerdai sáros talaj talán túlságosan kimerí­tette a fiúkat. Szerencsére aggódásunk hiábavaló volt. A fiúk ismét bebizonyí­tották, hogy sportszerű felkészülés mellett nagyszerűen tartani tudják formájukat, erőnlétüket. A közönség szinte folyamatosan tapsolt a szebbnél szebb akcióknak, góloknak. A mérkőzés fénypontja Friedmanszky játéka volt. A fiatal fiú félig visszavont középcsatár szerepet töltött be az angol profi csapatokban öt évet eltöltött J. Marstonnal szemben. Négy remekbe szabott gólján kí­vül számtalan amolyan igazi „klasszis-alakí­tása” volt Zolinak.” (1957 – Ausztrália)

NS-19570804-02-19570803

“A Ferencváros csapatában (…) Hruby volt a csapat legjobbja” (1957 – Ruch Chorzów)

1961

1963

1966 (Sándor Mihály gyűjteményéből)

“Az első félidőben a lelkes hazai csapat nagy erővel rohamozott. A Ferencváros veszélyes ellentámadásokat vezetett, amit a 4:1-s szögletarány is jelez. A II. félidő ferencvárosi góllal kezdődött, Rákosi beadását Branikovits fejelte a hálóba. A Haladást azonban nem törte le a gól, a mezőnyben továbbra is jól játszott, de kapura kevés veszélyt jelentett. A 72. percben egy ártatlannak látszó Ferencvárosi támadás végén Juhász átjátszotta a Haladás védőket, már a 16-oson belül járt, amikr Pék felvágta. 11-es! A büntetőt Novák a bal oldalon lőtte a léc alá. Lakat Károly dr.: — Nem játszottunk kiemelkedően, de nagyon okosan. Géczi válogatott formában védett, oroszlánrésze volt a győzelemben.” (1969 – Haladás)

“A három góltörténete: a 14. percben parádés FTC gól született. Rab kitűnően indí­totta Pogányt, aki elment őrzője mellett, átí­velt a másik oldalra és a berobbanó Mészöly öt méterről a kapu bal oldalába fejelt. A 35. percben ismét a belgák kapujába került a labda, mégpedig úgy, hogy Ebedli nagyszerű átadását Takács mielőtt a védők közbeléphettek volna, hét méterről a kapu közepébe küldte, 2:0. A 73. percben a kapuratörő Szabó Ferencet felvágták. 11-es! Pogány végezte el a büntetőrúgást és nagy erővel a kapu jobb oldalába küldte a labdát, 3:0.” (1980 – FC Bruges)

1980, A torna legjobb mezőnyjátékosa: Rab

“Szerdán este a Hungária körúton megkezdődött az MTK-VM centenáriumi labdarúgó-tornája. Az esemény jó szórakozást í­gért, hiszen a magyar labdarúgás talán két legpatinásabb együttesének, a házigazda MTK-VM-nek és a Ferencvárosnak két neves osztrák klub, az Austria Wien és a Wiener SC volt az ellenfele. Az első találkozó kezdete előtt tí­z perccel azonban hatalmas zivatar kerekedett, ömlött az eső, dörgött és villámlott. A program ezért közel félórát csúszott, s amikor a csapatok végre kijöttek játszani, még mindig javában zuhogott. A rendkí­vül kellemetlen időjárás ellenére nagy lendülettel vetették magukat harcba a játékosok. Az első félidőben végig az FTC játszott fölényben, de csupán két-három esetben jelentett veszélyt az ellenfél kapujára. A második játékrész elején Kunas, majd Percudani révén a vendégek is gólhelyzetet teremtettek, de az utolsó 20-25 perc ismét a Ferencvárosé volt. Előbb Kincses hibázott í­géretes helyzetben, aztán Dzurják a lécet találta telibe, majd Fischer is ziccert hibázott. A jég a 80. percben tört meg, amikor egy baloldali beadást Dzurják előrevetődve fejelt a kapuba. A hajrában Keller szabadrúgásból ritkán látható potyagóllal biztosí­totta be az FTC megérdemelt sikerét.” (1988 – Austria Wien)

“Gyenge első félidő után a második félidőben egy-két szép akció és a gólok feledtették a csapatok szürke teljesí­tményét. Összességében az aktí­vabb Ferencváros megérdemelten szerezte meg a győzelmet és nyerte el immáron másodszor a Szuper Kupát.” (1994 – Vác)