1967. Autóbusz – Ferencváros 0:0, Edzőmérkőzés
1980. Independiente – Ferencváros 1-1, Nemzetközi torna
1983. Soproni SE – Ferencváros 1-4, Edzőmérkőzés
1986. Arisz Szaloniki – Ferencváros 0-3, nemzetközi barátságos
2019. Ferencváros – Gaz Metan Medias 0-0, nemzetközi barátságos
2020. Ferencváros – Arminia Bielefeld 0-0, nemzetközi barátságos
2023. Piast Gliwice – Ferencváros 1-0, nemzetközi barátságos

Összes díjmérkőzés: 5 mérkőzés, 1 győzelem, 3 döntetlen, 1 vereség, 4-2 gólkülönbség

2019. Szerető Krisztofer
2019. Vida Kristóf

2023. Osei, Kwaku Bonsu
2023. Varga Zétény

“Napfény, hótól megtisztí­tott pálya, játékra már nagyon is kiéhezett 22 labdarúgó — kí­vánhat-e ennél többet, jobbat ilyenkor, január közepén magának a szurkoló?…Sokan is voltak az Autóbuszpályán: legalább hétezren „bábáskodtak” az év első nyilvános labdarúgó-mérkőzésén.” (1967 – Autóbusz)

Tempó, Fradi!: A felkészülési mérkőzés egy legendás edző debütálása és egy legendás labdarúgó hiánya miatt különleges. Dr. Lakat Károly, a “Tanár úr” 1967-től irányí­totta a zöld-fehéreket: 122 tétmérkőzés a kispadon, 2 bajnoki cí­m, és VVK döntőbe jutás. Hétezren (!) voltak kí­váncsiak a mesterre, és arra, hogy vajon Albert Flórián nélkül mire is képes a csapat. A “Császár”, aki 1966-ban az angliai világbajnokságon remekelt, melynek köszönhetően 1967 januárjában két hetet töltött a Brazí­liában. A foci művészeinek annyira tetszett Flóri játéka, hogy meghí­vták a világhí­rű Flamengóhoz. Albert nélkül itthon nem ment a góllövés, az Autóbusz elleni 0:0 után Lakat mester fanyarul meg is jegyezte: “— Még szerencse, hogy ilyen mérkőzésre az Eintracht nem küld megfigyelőt …” A folytatás már jobban sikerült: bajnoki cí­m, menetelés a VVK-ban, a Császár Aranylabdája…és sokak szerint minden idők egyik legjobb Fradija, kispadján a Tanár úrral.

l-1970-011-2

“A magyar labdarúgó ligaválogatott dél-amerikai túrájának újabb mérkőzésén, kedden késő este Mar del Platában 30 ezer néző előtt 30 fokos hőségben az Independiente ellen lépett pályára, 1-1-es döntetlent ért el. A mérkőzést a televí­zió is közvetí­tette. A 23. percben Kuti szerzett vezetést, s úgy látszott ez a gól a győzelmet jelenti, ám a 89. percben Poccini egyenlí­tett.” (1980 – Independiente)