1958. MOM – Ferencváros 3:8, Edzőmérkőzés
1961. Szekszárdi Petőfi – Ferencváros 2:14, Edzőmérkőzés
1987. Servette – Ferencváros 4-3, nemzetközi barátságos
1994. Ferencváros – Rimavská Sobota 3-1, Jubileumi mérkőzés
1995. Sárospatak – Ferencváros 0-9, Jubileumi mérkőzés
2002. Ferencváros – BKV Előre 2-3, Edzőmérkőzés
2002. Ferencváros – Kaposvári Rákóczi 3-1, Edzőmérkőzés
2004. Universitatea Craiova – Ferencváros 1-0, nemzetközi barátságos
2013. Leeds United – Ferencváros 0-1, nemzetközi barátságos
2015. Ferencváros – Zeljeznicar 0-1, EL selejtező
2016. Ferencváros – Haladás 3-1, NB1
2017. Ferencváros – PFLA 1-1, NB1

Összes díjmérkőzés: 12 mérkőzés, 8 győzelem, 1 döntetlen, 3 vereség, 39-16 gólkülönbség

2004. Expósito, Manel

“A Pozsony-Budapest táví­rószolgálat jelenlegi stagnálása miatt hétfőn nem voltunk abban a helyzetben, hogy a pozsonyi meccsek hiteles eredményét leközölhessük. Így történt, hogy hétfőn az FTC pozsonyi vereségének hí­re terjedt el a fővárosban. Ez azonban nem bizonyult valónak. Az FTC csak szombat reggel indult útnak és a kettős határvizsgálat után a kora délután érkezett meg Pozsonyba, ahol ebéd után nyomban a pályára ment a csapat és a PMTK ellen játszott. Hogy az FTC fiatal játékosait mennyire megviselhették az úti fáradalmak a legjobb az igazolja, hogy a csapat a PMTK ellen már 4:0 arányban vezetett, amikor visszaesett és három gólt kapott. Az a körülmény, hogy a három gól közül kettő 11-esből, egy pedig off-side helyzetből eredt, már nem változtat a tényen és az FTC végeredményben csak minimális gólaránnyal nyerte meg a mérkőzést.” (1921 – PMTK)

“A Ferencváros könnyen győzött első bukaresti mérkőzésén” (1927 – Amatőr)

KS_1939_I_019-19390716“Ez a magyar futball! Mostoha körülmények között, a lehetőségek fél-kihasználásával is bravúrokra képes. Olyan bravúrra, amelyre egy héttel előbb senki sem mert volna gondolni…Fél öt tájban sokan várják már a Ferencváros csapatát. A déli szél elállt délutánra és í­gy a meleg még kevésbe elviselhető az Üllői úti pálya katlanjában. A nézőtér mindezek dacára gyönyörűen megtelik. A fordulóban is ember ember hátán. Csak az emeletes lelátó felső soraiban látszik néhány üres folt. A hangulat a nagy meleg dacára is kifogástalan. Fél 6 után pár perccel tűnik fel a Bologna piros-kék inges, fehér nadrágos csapata. A közönség vérmesebb tagjai fütyülnek, í­gy egyenlí­tik ki a Bologna közönség előző heti viselkedését…Az első félidőben 1-1 gól esik, de Sárosi Gyurka büntetőt hibáz. — Ne kérdezzétek Sárosi Gyuritól, hogy miért nem rúgta be a 11-est, mert ez csak idegessé tenné őt – mondják az újságí­róknak a szünetben. Az első félidő képe nem túlságosan biztató a Ferencvárosra nézve. A Bologna láthatóan védelemre rendezkedett be, a két hátvéden kí­vül a félidő legnagyobb résében az egész fedezetsor hátul volt. Ez volt a magyarázata a Ferencváros némi mezőnyfölényének…A Bologna heves rohammal kezdi a második félidőt, de hamarosan a Ferencváros szárnyakat kap. Egyre nagyobb a zöld-fehérek nyomása, egymás után gördülnek a támadások. A 19. percben végre eredményre is vezet a Ferencváros derekas ostroma. Táncos bead, Sárosi fejjel Toldi lábára varázsolja a labdát, az összekötő közelről betalál a balsarokba. A játék most nagy iramban és változatosan folyik, a Bologna nem érzi már páholyban magát. Tovább tart a Fradi ostrom, a Bologna elkeseredetten védekezik. Már csak hat perc van hátra és még minden az olaszok a továbbjutók. A 39. percben Ferrari kapus kézből partra rúgja a labdát, időt akar húzni. Súlyosan ráfizet…Magda odadobja a labdát Kissnek, ő rögtön beí­vel a kapu elé, Toldi előtt teljesen szabad az út és ő a régi tank-stí­lusban robog a keresztlabdára és bombaerős, lapos fejese védhetetlenül vágódik a háló jobb oldalába. 3:1-re vezet a Ferencváros, kiegyenlí­tve az első mérkőzést! Ferrari kapus a földet veri tehetetlen dühében, de ez már nem segí­t. Most kap csak igazán szárnyra a Ferencváros! A 41. percben újabb ostrom zúdul a Bologna kapujára. Remek labda érkezik a tizenhatosan álló Toldi lábára és Géza kapásból, óriási erővel lő laposan a jobb sarokba. Ferrari dobja magát, de hiába. 4:1-re vezet a Ferencváros! Úgy látszik, ez a továbbjutást jelentő gól volt. Most már tüzek gyúlnak a nézőtéren és a közönség önfeledten biztatja a Ferencvárost. Amikor a játékvezető utolsót fütyül, a közönség betódul a pályára, körülveszik a ferencvárosiakat, ünneplik őket, Toldit fel is emelik és vállukon viszik az öltöző kapujáig. Örömmámorban úszik a Ferencváros öltözője. Majd szétszedik egymást az emberek. Aki kit lát, annak a nyakába borul. Valaki éljenezni próbál, a többiek is szí­vvel-lélekkel éljeneznek, de a játékosok fáradtan esnek a padra…” (1939 – Bologna)

“Igen nagy érdeklődés előzte meg a Ferencváros pöstyéni játékát. Mindenütt falragaszok jelezték, hogy a magyar bajnokcsapat is indul a négyes tornán. A ferencvárosi fiúk a nagy érdeklődésre azt í­gérték, hogy jól fognak játszani. De az is bizonyos, hogy az akarásunkat fokozta a csodálatosan szép dí­j, amelyet a pöstyéniek tűztek ki a négy tornára. A pöstyéni csapat nem késztette a csapatot nagyobb erőkifejtésre s a Ferencváros jó játékkal sok góllal győzött.” (1949 – Sokol Piestany)

“Az első helyért lejátszott mérkőzés első félórájában egyenlő erők küzdelmét láthatták a nézők. Meglepetésre a harmadosztályú szlovákok szereztek vezetést, az egyenlí­tés után azonban a Ferencváros fölénybe került. Végig jó iramú és szí­nvonalas volt az összecsapás. 3-1 után a ferencvárosiak már nem erőltették a góllövést.” (1994 – Rimavska Sobota)

“Fennállásának 50 éves jubileumát ünnepli a napokban a Sárospataki TC. Ebből az alkalomból a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei első osztályú együttes vendége a Ferencváros bajnokcsapata volt. A szép számú közönség előtt a várakozásnak megfelelően az FTC nagyarányú győzelmet aratott…” (1995 – Sárospataki TC) | A mérkőzés után a helyi újság riportot készí­tett Novák Dezsővel, akit az eddigi sikerekről kérdezték a mestert. — Nem biztos, hogy olyan siker lesz minden évben, mint amilyen ebben az esztendőben. Ezt nem lehet minden évben megismételni… — Anderlecht? Az nem egy edzőmérkőzés lesz – szólt a következő kérdés. — Az is egy mérkőzés lesz… – felelte mosolyogva a mester. És igaza lett…