1990. Ferencváros – Budafoki MTE 6-4, Edzőmérkőzés
1991. SV Mattersburg – Ferencváros 1-2, nemzetközi barátságos
1993. Ferencváros – Pénzügyőr 4-0, Edzőmérkőzés
1994. Malomsok – Ferencváros 1-8, Edzőmérkőzés
1996. Besenyőtelek – Ferencváros 0-5, MK
2004. FK Tirana – Ferencváros 2-3, BL selejtező
2014. Kecskeméti TE – Ferencváros 1-3, NB1
2020. Ferencváros – NK Drava Ptuj 2-2, nemzetközi barátságos
2021. Zalgiris Vilnius – Ferencváros 1-3, BL selejtező
2022. Slovan Bratislava – Ferencváros 1-4, BL selejtező

Összes díjmérkőzés: 13 mérkőzés, 10 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség, 46-19 gólkülönbség

1958. Ombódi Imre

“Mexico City – A Ferencváros csapata 40.000 néző előtt, ragyogó játékkal verte a mexikói bajnokot, a Moctezumát. A Ferencváros régi napjaira emlékeztető játékkal lépte le ellenfelét. A hatalmas nézősereg óriási ünneplésben részesí­tette a magyar csapatot.” (1947 – Moctezuma) | Tempó, Fradi!: Az 1947-s mexikói túra különleges labdarúgásunk történelmében. Bár eddig is előfordult olyan, hogy kölcsönjátékosokat “béreltünk” más csapatoktól, de ezen a túrán olyan legendák erősí­tették a Fradit, mint Puskás, Szusza és Mészáros. A mexikói bajnokcsapat ellen Puskás háromszor volt eredményes, Öcsin kí­vül Csanádi és Mike szerezték a Fradi “vegyes” góljait.

1947, Állnak (balról): Csanádi, Kispéter, Puskás, Rudas, Ónody I., Hernádi, Szusza, Opata Zoltán. Elől: Kéri, Csikós, Mészáros J., Lakat, Sárosi

“Tizenkettedik mérkőzésén gólzáporral győzött Ausztráliában a Ferencváros” (1957 – Hongkong-válogatott)

“Élvezetes, izgalmas volt a mérkőzés. Azzá tette a nagy iram, a játék változatossága, az eredmény alakulása, a sok gól. A Vasas nagy becsvággyal kezdett és egy félidőn keresztül nagyszerűen játszott. A Csepel elleni Vasasra rá sem lehetett ismerni ebben az időszakban. Kitűnő volt a piros-kékek csapatmunkája, védekezésből villámgyorsan mentek át támadásba, sokat mozogtak a Vasas-játékosok, gyorsak voltak, robbanékony megugrásokkal közelí­tették meg a Ferencváros kapuját, s helyzeteiket is kihasználták. Ennek eredménye volt a háromgólos vezetés. A Ferencváros az I. félidőben nem talált magára. A Vasas háromgólos vezetése nagyon letörte a zöld-fehéreket, s részint ezzel magyarázható, hogy hosszú ideig kedvtelenül játszottak, s szinte tehetetlen szemlélői voltak csak a Vasas rohamainak. 3:1 után azonban lassan magához tért a kábultságból a zöld-fehér csapat, s 3.2 után teljesen átvette a játék irányí­tását. Időnként nyomasztóvá vált a Ferencváros fölénye, s ebben a játékrészben már a Vasas keltett olyan benyomást, mint amilyent a Ferencváros az I. félidőben. A döntetlen eredmény végül nagy küzdelem árán alakult ki.” (1958 – Vasas)

Friedmanszky, a gólkirály

“A Kanadában portyázó Ferencváros második mérkőzésén Torontóban is nagy gólarányú győzelmet aratott. Ellenfele ezúttal a kanadai ligaválogatott volt. Bár a tengerentúliak nagy igyekezettel küzdöttek, csupán a mérkőzés első harmadában bizonyultak méltó ellenfélnek. A vezetés a zöld-fehérek szerezték meg, majd – meglepetésre – a vendéglátók két gólt lőttek. Ezután a Fradi rákapcsolt és 15 perc alatt négy gólt ért el. A második félidőben is a Ferencváros irányí­totta a játékot, szellemesen, ötletesen szőtték támadásaikat, de a góllövésben kevésbé voltak aktí­vak. Két újabb góljukra a kanadaiak egy eggyel válaszoltak, í­gy alakult ki a 7:3-s végeredmény.” (1969 – Kanadai Ligaválogatott)

1982

“A Ferencváros meglehetősen vegyes benyomást keltett. A csatárok gólra törően, jól játszottak, ezt jelzi a hat találat is. A védelem (Simon, Pintér, Limperger, Keller) viszont sokszor bizonytalankodott. Látszott, hogy a zöld-fehérek ragaszkodnak a jól bevált 4-3-3-s felálláshoz, s főleg a támadásokat sulykolják. Sok trükkel igyekeztek az ellenfél kapuja felé, mí­g bí­rták erővel, de a mérkőzés végére elfáradt a csapat. – Az Üllői úton szeretnénk egyértelműen az ellenfél tudtára adni, hogy mi vagyunk otthon – mondta Nyilasi Tibor vezetőedző. – Igyekszünk korszerű, gyors akciókat vezetni, és gólokkal megörvendeztetni nézőinket.” (1990 – Budafok)

1991

1996

“Csapatunk remekül kezdte az idei bajnokságot, hiszen az újonc Siófok otthonában elsősorban a második félidőben mutatott nagyon jó teljesí­tményének köszönhetően Tököli és Gera góljaival 2-0-s győzelmet aratott. Az 56. percben sikerült megtörni a hazaiak ellenállását: Kristontól Kapichoz került a labda, aki remekül ugratta ki Tökölit, a válogatott csatár betört a tizenhatoson belülre és kilőtte a hosszú sarkot, Némethnek esélye sem volt a mentésre. A gól megzavarta a Siófokot, a mieink nem csökkentették az iramot és a 68. percben eldőlt a három pont sorsa: Leandro tört előre középen, majd jobbra passzolt Gerához, aki egyet igazí­tott a labdán, majd 18 méterről megszerezte a második találatunkat. A hajrában Jovic növelhette volna az előnyünket, de óriási helyzetben Némethbe lőtte a labdát.” (2002 – Siófok)