Dí­jmérkőzések: Edzőranglista

Vegyes mérkőzések nélkül:

EdzőMGYDVRGKGVegyes M
Dalnoki Jenő398200105938284740
Blum Zoltán3392363469134957422
Novák Dezső33620155809014480
Tóth-Potya István267180444383738010
Nyilasi Tibor25414655534702550
Doll, Thomas24514260434812080
Mészáros József20010938534412670
Tátrai Sándor1869839494312590
Lakat Károly dr.1489426283671691
Sós Károly1488029393581901
Lyka Antal14510513275172170
Csanádi Ferenc1437436333021740
Friedmanszky Zoltán1346442283331840
Dimény Lajos1318316324712260
Rákosi Gyula1276526362471430
Csank János1186033252241260
Rebrov, Szerhij104622418198950
Garami József102602616170820
Urbancsik Gábor905511242311321
Bródy Sándor864918191801041
Davison, Bobby79491416197860
Moniz, Ricardo78402216147930
László Csaba763612281311020
Prukner László67321421104800
Kovács János66361812121770
Gellei Imre57311610106530
Vincze Géza5626921102650
Hlavay György56387112181020
Gannon, Barney533896195490
Csanádi Árpád dr.533698162680
Varga Zoltán52281311103700
Schaffer Alfréd4628612127700
Détári Lajos4316111674560
Poklepovic, Stanko401991274450
Rauchmaul Emil393513175670
Short, Craig331410941380
Deák Ferenc301061435590
Pataki Mihály, Blum Zoltán29214485340
Kalocsay Géza dr.26136735240
Vlak, Marijan24143741270
Pintér Attila23144541210
Szabó Pál22162487180
Opata Zoltán2185865461
Sándor József18132375290
Misángyi Ottó18123341120
Berkessy Elemér17122361190
Vadas Miklós1652926322
Mucha József1264227140
Sárosi László dr.1253415140
Vilezsál Oszkár1053224110
Kuntic, Zoran94502170
Nagy Tamás40043100
Máté Csaba2101330
Keller József1100310

Vegyes mérkőzésekkel:

EdzőMGYDVRGKGVegyes MÖM
Berkessy Elemér1712236119017
Blum Zoltán3392363469134957422361
Bródy Sándor86491819180104187
Csanádi Árpád dr.53369816268053
Csanádi Ferenc1437436333021740143
Csank János1186033252241260118
Dalnoki Jenő398200105938284740398
Davison, Bobby7949141619786079
Deák Ferenc30106143559030
Détári Lajos431611167456043
Dimény Lajos1318316324712260131
Doll, Thomas24514260434812080245
Friedmanszky Zoltán1346442283331840134
Gannon, Barney53389619549053
Garami József102602616170820102
Gellei Imre5731161010653057
Hlavay György5638711218102056
Kalocsay Géza dr.2613673524026
Keller József11003101
Kovács János6636181212177066
Kuntic, Zoran945021709
Lakat Károly dr.1489426283671691149
László Csaba76361228131102076
Lyka Antal14510513275172170145
Máté Csaba21013302
Mészáros József20010938534412670200
Misángyi Ottó1812334112018
Moniz, Ricardo7840221614793078
Mucha József126422714012
Nagy Tamás400431004
Novák Dezső33620155809014480336
Nyilasi Tibor25414655534702550254
Opata Zoltán218586546122
Pataki Mihály, Blum Zoltán2921448534029
Pintér Attila2314454121023
Poklepovic, Stanko40199127445040
Prukner László6732142110480067
Rákosi Gyula1276526362471430127
Rauchmaul Emil39351317567039
Rebrov, Szerhij104622418198950104
Sándor József1813237529018
Sárosi László dr.125341514012
Schaffer Alfréd462861212770046
Short, Craig33141094138033
Sós Károly1488029393581901149
Szabó Pál2216248718022
Tátrai Sándor1869839494312590186
Tóth-Potya István267180444383738010277
Urbancsik Gábor90551124231132191
Vadas Miklós165292632218
Varga Zoltán5228131110370052
Vilezsál Oszkár105322411010
Vincze Géza562692110265056
Vlak, Marijan2414374127024

Az edzőknél azt vettük figyelembe, hogy ki volt a csapat edzője és nem azt, hogy ki ült a kispadra. Előfordult betegség mellett az is, hogy egy nap alatt két különböző helyszí­nen (akár két különböző országban) is szerepelt a Ferencváros labdarúgócsapata, í­gy megtörtént, hogy a másodedző vagy utánpótlásedző “meccselt” az egyik csapattal.

2 hozzászólás a(z) Dí­jmérkőzések: Edzőranglista bejegyzéshez

  • Fantasztikus emberek, kivalo edzok voltak. az eredmenyeik magukert beszelnek.
    Ha szubjektiv lehetek , Dalnoki, Nyilasi es Lakat dr. kulonosen kozel all a szivemhez.
    S Karcsi bacsit ‘csak’ ismertem, de Jeno es Tibor baratom volt, amire mindig buszke leszek.
    Isten eltessen minden elo volt edzonket !

  • Nagyszerű lista, zseniális nevekkel. Köszönet érte.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

OLDALAK
Novák Dezső
25 ÉVES A BL-SIKER
FOTELSZURKOLÓ