Feljegyzések a fotelból – Fásult döntetlen

11 hozzászólás a(z) Feljegyzések a fotelból – Fásult döntetlen bejegyzéshez

• Sajnos valóban csak húsz percig játszottunk jól lalolib jól megí­rja az igazat Thorgelle mintha ránk lenne kihegyezve szinte mindig sikerül neki valami a kárunkra.Jobbára a 20.30-as kezdés szúrja a szememet nem éppen vidéki fradista barát időpont.Ahogy tudom a magyar kupadöntő is akkor kezdődik ki döntötte ezt el az MLSZ az m4 tévécsatorna aki buszhoz vonathoz van kötve az utolsó tí­z -tizenöt percről lemarad hosszabbí­tásról ne is beszéljünk ami remélem nem következik be már előbb eldől a javunkra.HAJRÁ FRADI!

• Az alacsony nézőszám a 20.30-as kezdésnek köszönhető. Sokan azért nem jöttek, mert még az agglomerizációba sem tudtak volna normálisan hazajutni. A kezdésnél én is elég álmos voltam, akárcsak a játékosok…

• Szombaton is késő este lesz a derby, de gondolom ott egyikünk sem lesz álmos. 🙂
      A mérkőzés előtt, a C4 szektorral szemben szokott gyülekezni a “Tempó-csapat”. Ha lesz időd, mi ott leszünk.

• A védelem állapota, helyezkedése, magassága(alacsonysága..) a játékosok 20 perces futballja az egész tavaszon kí­sért. Talán nem illik ilyet mondani egy tükörsima bajnoki cí­m időszaka alatt, de ha ennyit tud a csapat, akkor nem csak a BL-EL indulás lesz sikertelen, hanem a 30.-tól is nagyon távol leszünk jövőre…
    Lalolib mindent elmondott arról, amit láttunk, nem ismétlem. Az év vége fontos lesz és az is, hogy Doll tűzbe hozza újra a legénységét. VÁLTOZATLANUL 3-4 új futballistára van szükség, posztokra, sürgősen, mert,ha nem, akkor nincs tovább fejlődés!!! (De kiket, honnan és miből???…)

• Gera Zoltí n hozzí í llí sa pompí s volt.

Megint egy 0-1-es forgatòkönyv. Valhogy a Fradi-szìv csak hí trí nyos helyzetekben ver ? Vagyis hí trí nyos helyzetkbôl tud gyôzni (vagy épp döntetlenre vinni a dolgokat) ?

Nekünk nem í rtott ez a döntetlen, az MTK-í soknak meg haszní lt.

Kedves MTK-í sok. Legyetek mindig mí sodikak, amikor mi az elsôk vagyunk. (De ne vegyétek zokon; csak akkor !)
    Szìvbôl kiví nom nektek ezt a mí sodik helyet. Nektek a leginkí bban.

Lalolib; Kibédy Ervin-el kapcsolatban (Hacsek és Sajò). Van neki egy jò szí ma (Mibôl jutott a …-nak autòra !?), amelyben egy “nagy Fradistí ròl” van szò. Aztí n Kibédy elénekli a “Josefstadt”-i zenés szí mot. Bí r nem kétlem azt, amit ìrtí l, és nagyon is örülök neki, hogy a nagyon kedvelt szinész-nek zöld szive ver, nekem egy kicsit ironikusan jött a “nagy Fradista” szòlìtí sa az emlitett darabban.

Egy MTK-í s-nak véltem idí ig inkí bb.

Persze ezen ne mùljon semmi.

Szépen megìrtad az “örökrangadò” hií nyérzetét. Nem csak a jí tékròl szòlnék, hanem a hangulatròl is.

A két edzô — akí rmilyen furcsí n is tûnik most — még meg inkí bb idézték szí momra a kollegií lis viszonyt (azonban nem mindig olyan volt) a két egyesület közt.

Doll — lecsillapododt kedélyel és mosolyal — Az MTK edzôje — mozzaní s nélkül (még akkor Sem, amikor a szabadrùgí sgòl esett) — gratulí ltak egymí snak.

Vajon a dòzsa ellen is ìgy ví lnak el az edzôk ?

Lehet, hogy a történelem az FTC-MTK viszonyt ùgy tüntette el, mint az egykori Hungaria tí bort.
    Lehet, hogy az FTC-Dòzsa derby került a helyére.

A legkevesebbek tudjí k még, hogy mit vesztettünk az egykori MTK hagyomí nyí val.

Az MTK nélkül a Fradi Sem lenne az, ami ma.

• Nekem nagyon fájt ez a döntetlen, mert illett volna már egyszer jól elverni az MTK-t. A pontok elvesztésénél jobban idegesí­t, hogy úgy érzem, a bajnokcsapat játékosai már nem kellőképpen motiváltak. Ez volt a baj a legutóbbi Dózsa elleni meccsen is, a csapat a szezon végére leeresztett, az eredmény ismert, hazai pályán 0:1.
    Pozití­vumról is szeretnék í­rni: GERA ZOLTÁN! Zolit az első gólunk előtt a saját térfelünkön felrúgták (utólagos sárga lap), de ő felugrott és futott tovább, majd Varga beadásába bedobta magát, és egyenlí­tettünk. Példaértékű hozzáállás! Csapattársak, fiatalok, van kitől tanulni!
    A két félidei csere jó volt! Pintér lecserélése viszont értelmetlen volt, mert már az ötödik sárgáját begyűjtötte, í­gy úgy sem játszhat szerdán. Csukics ugyan csak a negyediket kapta meg, én mégis őt vittem volna le, mivel Torghellével szemben a levegőben esélytelen volt. Persze ahhoz, hogy valaki 5 méterről gólt fejeljen, ahhoz kapus is kell! Mindig Géczi Pistát emlegetem, aki ilyen beadásoknál “takarí­tott”, ha kellett a saját védőjének kárára is. A szabadrúgás gólról már nem is beszélek szí­vesen. Hogyan állí­totta fel kapusunk a sorfalat? A szélén álló MTK játékos lehúzta a fejét, s ott ment be a rövidbe a labda. Az utóbbi mérkőzéseken kapott gólok jelentős része -- véleményem szerint -- kapushiba volt!
    Mindezek ellenére: HAJRÁ FRADI!

• Egy meccset láttunk…sajnos a hibákat is egyformán vettük észre, főleg Dibusznál.

• Igen, mindig egy meccset nézünk, közel is ülünk egymáshoz, s általában azonos a véleményünk. Végre egyszer pozití­v visszajelzést is kaptam Tőled! 😀
        Mindig örömmel olvasom az í­rásaidat!

• Reméljük Dibusz az Újpest ellen ismét bravúrokat fog bemutatni! Pintér Ádám lecserélése hiba volt, mellette Thorgellének nem lett volna esélye fejjel. Én sem értem, mi lett velünk 2:1 után… És sajnos legtöbbször Böde Dani is eltűnt -- ez alól a kivétel az a 10-15 perc, amikor a Fradi rákapcsolt a 2. félidőben. Akárhogy is esett: reménykedem, két fontos meccs hátravan, és ahogyan e rovat szerzője előre jelezte: minden jó, ha a vége jó… Hajrá Fradi!!

• Pintért tulajdonképpen “hálából” cserélte le, miután megúszta a második sárgát, ezzel együtt a kiállí­tást.