Feljegyzések a fotelból – Múltidéző győzelmes derbi

Egy hozzászólás a(z) 0ejegyzéshez

• Sziasztok!
    Amikor Nyíl debütált a Megyerin (0-5),magam is a lelátón álltam. (régi ,szép idők) 😀 Na de a tegnapi meccsre kihegyezve. Azért az elején voltak ám gondok, nem is kicsik. Őszintén, már azt hittem, hogy megint hozzuk a “kötelező semmit”és még ragozzuk is! De aztán Isael lenyugtatott. Onnantól semmi izgalom nem motoszkált bennem. A második félidő elején,az öngól,eldöntött minden kérdést.Azért valljuk meg, szerencsés találatok voltak, mind a 4! 1 és harmadik gól az olyan flipperes volt, a 2.-at köszönjük meg(csodálatos fejes volt) 😀 a 4-ik meg megpattant. Senkit sem érdekel Jogosan. Győztünk, legyőztük az örök riválist. Ha hozzá is segítettük őket az NB 2-höz, azzal legalább egy megtisztulási folyamatot indíthattunk el. Egy jó riválisra szükségünk lenne, de a lilák most nem azok.