Feljegyzések a fotelból – Tanulságos győzelem

6 hozzászólás a(z) Feljegyzések a fotelból – Tanulságos győzelem bejegyzéshez

• Eddig az egy félidő rendben, egyet pedig felejtsünk el-rendszer érvényesült. a legutóbb már közel 60 % volt a nézhetetlen. Ha kiesőjelölt csapatok ellen sem tudunk lehozni egy-egy meccset kapott gól nélkül, mit várunk a rangadókon? Ez a legutóbbi összeállí­tás és Doll elképzelése katasztrófa, amit nem lehet a melegre fogni, a cserék érthetetlenek, Perjak légüres térben mozgott végig, Finnbogason nem üti meg az NB I-es szintet, és nem értem, ha már biztosan vezetünk, miért nem akatjuk fel Takács Zsombort? Most megint ott tartunk, ahol Doll érkezésekor: megtanultunk nyerni, de nézhetetlen mérkőzéseket játszva. Ez volna a Fradi?!? Szerintem ennél sokkal több!

• Én Sem értem, miért nem jí tszhatott Takí cs Zsombor.

Az MTK elleni meccsen mí r volt is bemelìgés, azonban mégsem volt bevethetô (miért ?)

Doll bizonyí ra jò szakember, azonban nem értem, miért kezd mindig mindent a nulla pontjí tòl, ùgy mintha nem létezne tapasztalat vagy merészség és a kereket mindig ùjra ki kellene talí lnia.

Nem vagyok biztos abban, hogy a szurkolòk elkedvtelenìtése lenne olykor a fôcélja, illetve annak érve í llna amellet, hogy a “besz….ri”-foci jí tszí ssa mellett dönt mostaní ban megint sokszor Doll mester.

E mellett még a rekord-bajnok megint a sérülteknek szí mí val kezd jeleskedni.

Ez vagy annak lehetne a jele, hogy ellenünk az ellenfelek könyörtelenek, vagy annak, hogy a jí tékosoknak a bemelegìtési munkí juk nem elegendô ?

• Örülök, hogy a nagy nyári meleg nem változtatta meg “Lalolib” barátunkat, jól látott, és jól “beszél”t. Remélem, a játékunk javulni fog, ahogy összecsiszolódik a csapat és kellemes gondja lesz Dollnak, hogy a felépülő rengeteg középpályás közül kit játszasson, és kit ültessen a padra -- ahol most (érthetetlenül) eggyel kevesebben ültek! Miért? A meccsel kapcsolatban csak annyit : nem értettem a cseréket, Rodriguez miért csak ücsörög? Csak í­gy tovább! Hajrá Fradi!

• Ha a múltnál tartunk, bennem a múlt nemzetközileg is jegyzett csapataiból a 68-as VVK döntős, a 72-es UEFA Kupa elődöntős, és a 75-ös KEK döntős csapat van meg “testközelből”. Jelen három ellenfelünkkel szemben 5-6 lőtt, 0 kapott góllal hozták volna le a 90 perceket. És végig jól szórakoztattak volna bennünket, egy szí­nes támadófutballal …
    Tempora mutantur. Király Gabi az első húsz percben húzta az időt a kirúgásoknál; Dénes az utolsó 20 percben. Engem ez untat és felháborí­t. Csak a győzelemnek örülhetünk; a többi felejtős.

• A 0 kapott gól kí­vánalmát tartom a legfontosabb észrevételnek, én is hangoztattam már. Felejthető szí­nvonalú ellenfeleink egyikét sem tudtuk lehozni kapott gól nélkül. Lehetne örülni, hogy legalább itthon meg tudtunk újulni a gólok után is, nem megnehezí­tve magunknak a meccset, de ezekben a kapott gólokban, úgy érzem, benne van minden korlátunk, határunk és nemzetközi kudarcunk.

• Igazad van. Az eredmény továbbra is jó,de elszállni nem szabad mert nemzetközileg sehol sem vagyunk,valamint ez a meccs is megmutatta hogy még a kiscsapatok is büntetnek,mi lesz í­gy a Dózsa vagy a Vidi ellen? Az öregfiúkra visszatérve mindig is játszott néhány olyan név a csapatban akikről fogalmsm sincs hogy kicsoda,pedig jó ideje (41év) követem a Fradit.