Kik lőtték a legtöbb gólt légiósaink közül a Fradiban?

JatekosPosztNemzetisegOsszes golOsszes merkozesTetmerkozes golTetmerkozes
Nicsenko, Igorcsatarukran471033983
Kopunovic, Gorancsatarszerb33872565
Somaliacsatar, szelso, vedobrazil2615921133
Shaw, Paulcsatarangol25732159
Miriuta, Vasilekozeppalyasroman23941972
Bajevski, Aleksandarcsatarmacedon22761562
Jovic, Alexandarcsatarszerb22761767
Lamah, Rolandszelsoelefantcsontparti-belga21831774
Schembri, Andrekozeppalyas, csatarmaltai21531743
NdJodo, Edouardcsatarkameruni16341530
Jenner, Juliankozeppalyasholland16771665
Neagoe, Eugenecsatarroman16491237
Leandro, de Almeidakozeppalyas, hatvedbrazil1622313185
Kuntic, Zorancsatarszerb1351941
Abdi, Libancsatarszomaliai (norveg)13791166
Lauth, Benjamincsatarnemet13431338
Szenes Sandorkozeppalyasromaniai13821175
Kamate, Dramanecsatarelefantcsontparti1227822
Pinte Attilakozeppalyasszlovakiai12721055
Selimi, Zenuncsataralban12331024
Djuricin, Marcocsatarosztrak12381132
Diallo, Ulyssecsatarmali12351028
Cukic, Vladankozeppalyasszerb121839147
Peric, Milancsatarszerb11311024
Elding, Anthony Leecsatarangol1119816
Christiansen, Kennethcsatardan1144938
Nacer, Bouichecsataralgeriai1022819
Mateos, Davidhatvedspanyol1076966
Sestak, Stanislavszelsoszlovak10431038
Milovanovic, Dejankozeppalyas, hatvedszerb1090567
Penksa, Marekkozeppalyasszlovak10117998
Vagner, Robertcsatarcseh933828
Kuznyecov, Szergejhatvedukran91339117
Sasu, Mariuscsatarroman955543
Moutari, Amadouszelsonigeri825721
Heinz, Marekkozeppalyascseh837728
Pisanjuk, Igorcsatarukran (kanadai)733621
Miljkovic, Emilcsatarbosnyak728520
Botis, Sorinhatvedroman783463
Leonardo Vitor Santiagocsatarbrazil732732
Ashmore, Jameskozeppalyasangol746637
Kukuruzovic, Stjepankozeppalyassvajci-horvat634629
Monken Arruda, Alexcsatarbrazil623011
Ramirez, Cristianvedoecuadori681572
Trinks, Floriankozeppalyasnemet631527
Klein, Martinvedocseh559550
Lamine, Mohamedkozeppalyaselefantcsontparti528423
Buz, Jeremiashatved, kozeppalyasargentin51249
Fatusi, Teslim Babatundecsatarnigeriai523115
Morales, Hector Gabrielcsatarargentin546433
Nalepa, Michalhatvedlengyel51275112
Szkukalek Igorkozeppalyas, hatvedszlovakiai41464112
Aborah, Stanley Opokukozeppalyasghanai, belga410410
Cigan, Sorincsatarroman435327
Robertson, Jordancsatarangol41138
Otten, Markvedoholland464347
Ionescu, Andreikozeppalyasroman442334
Felix, Felipecsatarbrazil313211
Simic, Markocsatarhorvat3928
Wolfe, Rafehatvedjamaicai352350
Stanic, Srdjankozeppalyasszerb337224
Jovanovic, Aleksndarkozeppalyas, vedobosnyak3109186
Hakola, Juhakozeppalyasfinn342332
Valpoort, Arsenioszelso, csatarholland320215
Bonig, Philippvedonemet388372
Mamic, Bojancsatarszerb315212
Besic, Muhamedvedobosnyak271160
Bartholomew, Matthewcsatartrinidadi2524
Tutoric, Djordjehatvedszerb247132
Crnomarkovic, Draganhatvedszerb233122
Dilaver, Emirhatvedosztrak-bosnyak21382122
Havojic, Tomislavkozeppalyashorvat211210
Cheregi, Mariushatvedroman275150
Jang, Mencsatarkinai2905
Rju Szung Vukozeppalyasdel-koreai217213
Wedgbury, Samuelkozeppalyaswalesi228221
Andrezinhokozeppalyasbrazil244231
Andone, Bogdancsatarroman219010
Alempijevic, Aleksandarkozeppalyasszerb228222
Moussa, Bambakozeppalyaselefantcsontparti231224
Morrison, Jasonkozeppalyasjamaicai254250
Vukmir, Draganhatvedszerb21500126
Alison Silvacsatarbrazil1402
Ahmed, Adnankozeppalyaspakisztani127120
Tuijp, Jackcsatarholland11018
Touati, Meziane dr.csataralgeriai122013
Danquah, Frank Wiafecsatarholland1412
Diaz, Carloscsataramerikai1815
Lazic, Bojankozeppalyasszerb182166
Downing, Aaroncsatartrinidadi1815
Jancula, Tiborcsatarszlovak110110
Martinez, Joaquin Pastorhatvedspanyol126120
Racz Laszlokozeppalyasukrajnai11319
Junior, Ailton Jose Pereiravedobrazil174152
Pavlovic, Mateohatvedhorvat150144
Kapic, Ademkozeppalyasszloven1121199
ifj. Kuznyecov, Szergejcsatarukran1904
Lowton, Matthewhatvedangol127020
Sternberg, Janekhatvednemet121118

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

    TFU_20020100_Fma_001 - 0018
Aranylabda: 50 éve Albert Flórián volt a világ legjobbja
Hírfolyam
OLDALAK
VVK 50 – A kupasiker 14 legszebb pillanata
FACEBOOK:
HOST
FOTELSZURKOLÓ