2010.X.2. NB II., Ferencváros II. – Veszprém: 3-1

NB II-es csapatunk a Nyugati csoport 8. fordulójában 3-1-re legyőzte a Veszprémet. A mieink jól kezdték a meccset, Kulcsár góljával korán vezetést szereztünk, majd a második félidő elején Pölöskey Péter növelte az előnyünket. A támadónk a hajrában újra betalált, amire csak egy góllal tudott válaszolni a Veszprém. Újra tétmeccset játszott a télen megsérült Fitos László, aki a 65. percben állt be. Együttesünk győzelmével feljött a 10. helyre.

Ferencváros II. – Veszprém: 3-1 (1-0)
Albert stadion, 200 néző, vezette: Barna (Iványi, Kiss)

Ferencváros: Haber – Tóth A., Vattai, Fülöp N., Sváb – Kulcsár D., Peszmeg, Jakimovski (Vass 73.) – Bölcsföldi (Pölöskey 26.), Morales, Abdi (Fitos 65.)
kispad: Hermány, Kovács István, Antal, Gárdos
edző: Lipcsei Péter

Veszprém: Varga – Grósz (Szöllőskei 85.), Pálfi, Fehér, Leitold, Garai (Hudec 46.), Boromisza, Sánta, Tatai, Finta (Babik 60.), Karakai
kispad: Kiss G., Szilágyi, Kalcsó, Czvetkó
edző: Székely Tibor

Gól: Kulcsár D. (12.), Pölöskey (46., 84.) illetve Karakai (89.)
Sárga lap: Kulcsár D. (87.)

A gólok:

11. Vezetünk!! Peszmeg 18 méteres szabadrúgását középre í­velte, Kulcsár megtolta fejjel, és a végén egy veszprémi védőről került a hálóba a labda. Kí­sért a tegnapi nap szelleme 1-0.

46. Góllal nyitottunk!! Kulcsár passza után Morales kí­gyózott végig a veszprémi térfélen, majd a lehető legjobb ütemben léptette ki Pölőt, aki 13 méterről ballal a jobb alsóba vágta a labdát 2-0.

82. Újabb gól!! Morales szerzett labdát az ellenfél tizenhatosán belül, kihagyhatatlan helyzetbe hozta Pölöskeyt, aki 5 méterről a tehetetlen kapus mellett a hálóba gurí­tott 3-0.

88. Szépí­tett a Veszprém. Eladtuk a labdát a középpályán, a bal szélen kilépő vendégjátékos pedig hét méterről Haber alatt a kapuba gurí­tott 3-1.

A második csapat a kisebb megszakí­tásokat leszámí­tva végig nagy fölényben játszott. Az eredmény nagyon hí­zelgő a csak a durvaságaival kitűnő Veszprém számára.

Jók: Vattai, Kulcsár, Morales (a mezőny legjobbja), és két góljáért még Pölöskey dí­csérhető.