Varga Zétény

2022 –

mlsz_logo

2022. február 1., Szeged, MAGYARORSZÁG U19 – BOSZNIA-HERCEGOVINA U19: 6-2 (4-1) (Utánpótlás (U19) válogatottak mérkőzése)
Gól: Vancsa(2), Kerezsi(2), Gera Z., Debreceni
Magyarország: Balázs (III. ker. TVE) – Debreceni (Szeged), Alaxai (Puskás Akadémia), Mayer (Csákvár) – Kovács M. (MTK), Horváth A. (MTK), Nagy O. (Soroksár), Bényei (DVSC), Kerezsi (Bp. Honvéd) – Vancsa (MTK), Gera Z. (FTC)
Csere: Mayer h. Vas (Paks), Nagy O. h. Sztojka (Vasas), Kerezsi h. Benczenleitner (Bp. Honvéd), Horváth A. h. Csatári (DVTK), Vancsa h. Czérna (Kisvárda), Gera Z. h. Redzic (Soroksár)
Szövetségi edző: Tímár Krisztián

Egy kattintás ide a folytatáshoz....

2022.IX.18. MK, Bicskei TC – Ferencváros: 0-2

Kettővel nyert és továbbjutott a címvédő Fradi Bicskén a Magyar Kupában

Az NB III Nyugati csoportjában szereplő Bicske otthonában lépett pályára a címvédő Ferencváros.
A Mol Magyar Kupa 3. fordulójában már az első- és másodosztályú csapatok is beszállnak a küzdelmekbe. A címvédő Ferencváros a harmadosztályú Bicske otthonában lépett pályára, és győzött 2–0-ra.

Egy kattintás ide a folytatáshoz....

A 2022/23 évi NB III-as bajnoki szezon mérkőzései

Egy kattintás ide a folytatáshoz....

2021 – EB Budapesten

mlsz_logo

2021. február 2., Gyirmót, MAGYARORSZÁG U19 – SZLOVÁKIA U19: 0-1 (0-1) (Utánpótlás (U19) válogatottak mérkőzése)
Magyarország: Auerbach (Puskás Akadémia) – Szabados (ETO FC Győr), Katona Cs. (Vasas), Pereira (ETO FC Győr), Debreczeni (Haladás) – Ominger (Puskás Akadémia), Posztobányi (Csákvár) – Komáromi (Puskás Akadémia), Molnár R. (Benfica), Kállai (Haladás) – Szalay Sz. (ZTE)
Csere: Posztobányi h. Lehoczky (MTK), Molnár R. h. Tóth M. (Haladás), Szabados h. Hosszú (Puskás Akadémia), Debreczeni h. Kiss-Szemán (Vasas)
Szövetségi edző: Oross Márton

Egy kattintás ide a folytatáshoz....

OLDALAK
EL-csoportkör 10.06. 18:45 M4 Sport
10.09. 18:00 M4 Sport
EL-csoportkör 10.13. 21:00 M4 Sport
10.16.17:45 M4Sport
FOTELSZURKOLÓ
MK: 10.19. 13:00, M4 Sport
10.22. 18:30 M4 Sport
Novák Dezső
EL-csoportkör 10.27. 21:00 M4 Sport
EL-csoportkör 11.03. 18:45 M4 Sport