2005.X.12. Ferencváros – Budaörs: 7-2 (edzőmérkőzés)

Nógrádi pontos beadását Erős fejelte a kapuba.(7-2)
    87
    Vaskői lőtte a második budaörsi találatot (6-2).
    85
    Keller húzott el a baloldalon, jó beadását közelről vágta a hálóba Jovánczai (6-1).
    78
    Jovánczai harcolt ki büntetőt. Nyilasi állt a labda mögé, és a jobb alsó sarokba lőtt (5-1)
    70
    Ismét Fitos húzott el a szélen, beadását Nyilasi lőtte kapu fölé.
    68
    Kemenes váltotta Udvaráczt.
    67
    Megvan a negyedik: Erős labdáját Fitos értékesí­tette (4-1).
    65
    Fitos jobboldali beadása után Nógrádi ollózott, 3 méteres próbálkozását védte Baksa.
    57
    Nyilasi talált a kapuba Fitos beadása után, ám les miatt érvénytelení­tették a gólt.
    55
    Szépí­tett a Budaörs. Egy beadás után Kiss lőtt közelről Udvarácz mellett a hálóba (3-1).
    48
    Három góllal vezetünk: a Győr ellen is eredményesNógrádi közelről talált a kapuba (3-0). Reméljük, Árpi Újpesten is eredményes lesz. Hogy mi lehet ebben az esetben az extra-jutalma, kiderül a ma megjelent100%Fradiból!.

46
    Udvarácz -- Ebedli, Palásthy, Keller, Pásztor -- Fitos, Erős, Nyilasi, Fodor -- Nógrádi, Jovánczai a mieink összeállí­tása a második félidőben.
    46
    Elkezdődött a második félidő. Érdekesség, hogy mivel több juniorkorú játékos is lehetőséget kapott, ezért Vépi Péter ült le a kispadra, mí­g a felnőttcsapat szakmai stábja a lelátó tetejéről nézik a folytatást.
    45
    Vége az első félidőnek.
    40
    Kicsit alábbhagyott az iram, jobbára mezőnyjáték folyik a pályán.
    31
    Szinte lemásoltuk az első gólt: ezúttal Csepregi hoszú sarok felé lőtt labdáját helyezte a léc alá Rósa (2-0).
    30
    Bognár í­velt szélről a kapu elé, megint Rósa érkezett remekül, ám közeli próbálkozását Baksa bravúrral hárí­totta.
    25
    Vezetünk! Lipcsei lövése elsuhant volna a kapu előtt, ám érkezett Rósa, aki a hálóba továbbí­totta a labdát. (1-0)
    20
    Bartha-Csepregi összjáték után előbbi lőtt ballal kapufát.
    17
    Rósa került lövőhelyzetbe, 17 méteres csavart lövését védte Baksa a bal sarok elől.
    13
    Lipcsei 12 méterről lőtt félmagasan a bal kapufa mellé, a labda kevéssel kerülte el a kaput.
    11
    Rósa labdájával Borbély lépett ki, ám nagy helyzetben a kapu mellé lőtt.
    9
    Lipcsei baloldali szabadrúgásáról kevéssel maradt le Botis.
    2
    A mieink a Szűcs -- Bognár, Béress, Botis, Borbély -- Rósa, Lipcsei, Tí­már, Csepregi -- Bartha, Tőzsér összeállí­tásban kezdték a találkozót.
    1
    Elkezdődött a meccs.
    .
    Amí­g el nem kezdődik a meccs, egy egy jó és egy rossz hí­r azoknak a ferencvárosi szurkolóknak, akik figyelemmel kí­sérik korábbi játékosunk, Gera Zoltán sorsának alakulását.
    A jó hí­r az, hogy szerdán elindult Gera Zoltán hivatalos honlapja, mely a http://www.origo.hu/gerazoltan cí­men érhető el.
    A rossz hí­r viszont az, hogy Gerzsonra sajnos újabb műtét vár Angliában, erről bővebben szintén a weblapján olvashatsz.
    .
    A vendégcsapat tagja az a Baksa András, aki nemrégiben még tartalékcsapatunkat erősí­tette.
    .
    Ellenfelünk jelenleg a harmadosztályban szerepel. A vendégek eddigi mérlege hat győzelem és négy vereség, ezzel pedig jelenleg harmadik helyen állnak az NBIII Duna-csoportjának tabelláján.
    .
    Köszöntjük olvasóinkat! Csapatunk pillanatokon belül kezdi meg felkészülési meccsét a Budaörs gárdája ellen, amely egyben főpróbát is jelent az Újpest elleni derbi előtt.