2007.II.3. Tatabánya – Ferencváros: 2-2 (edzőmérkőzés)

M-tatabánya-ftcA mieink felkészülési meccsen 2-2-re végeztek az élvonalbeli Tatabánya otthonában.

Tatabánya – Ferencváros: 2-2 (1-1)
Tatabánya, 500 néző. V: Klotz

Ferencváros: Kemenes (Komora) – Ferencz (Medgyesi), Dragóner (Rédei), Balog Z., Buz (Nagy J.) – Deme (Fitos), Lazic (Fülöp N.) – Horváth (Nagy S.), Bartha (Csepregi), Laczkó – Jovánczai (Zsivoczky)

Gól: Vámosi, Takács M. illetve Vámosi (öngól), Laczkó

Gellei Imre ezúttal sem számí­thatott több kulcsemberére. Sokáig mezőnyjáték zajlott a pályán. A hazaiak egy lesgólt szereztek, mi pedig előbb Deme, majd Jovánczai révén rontottunk helyzetet. A hazaiak a 33. percben szereztek vezetést Vámosi révén, de nem sokkal később ugyanő talált a saját kapujába Laczkó beadása után.

1-1-el fordultak a csapatok, a találkozóra a folytatásban is a kiegyenlí­tett játék volt a jellemző. Az utolsó félórában az alábbi csapat volt a pályán: Komora – Medgyesi, Rédei, Balog Z., Nagy J. – Fitos, Fülöp N., Nagy S., Laczkó Zs. – Csepregi, Zsivoczky. A hazaiak 20 perccel a vége előtt ismét vezetéshez jutottak, de újra egyenlí­teni tudtunk: Laczkó egy szép góllal alakí­totta ki a 2-2-es végeredményt.

NS-20070204-0405-20070203

(A Ferencváros hivatalos honlapja alapján)

Egy hozzászólás a(z) 11111010111ejegyzéshez

• Tatabányán lép pályára csapatunk. Gellei Imre csapatából sérülés és betegség miatt ezúttal is többen hiányoznak.
    A 11 órakor kezdődő találkozón a következő a mieink kezdőcsapata: Kemenes -- Ferencz, Dragóner, Balog, Buz -- Deme, Lazic -- Horváth, Bartha, Laczkó -- Jovánczai.
    Élő közvetí­tés:
    15. perc: 0-0
    Az első negyedórában szabályos gól nem született, a hazaiak egy lesgólt szereztek.
    30. perc: 0-0
    Mezőnyfölényben játszunk. Előbb Deme szép egyéni alakí­tás után került ziccerbe, de hibázott, majd Jovánczai lőtt a kapusba.