2007.III.3. Ferencváros – Soroksár: 2-1 (edzőmérkőzés)

Vége a mérkőzésnek.
    89
    Vass Csaba 11-esből szépí­tett. (2-1)
    83
    Laczkó lépett ki a védők közül, rávezette a labdát a kapusra, majd a jobb sarokba emelt. (2-0)
    76
    Jovánczai passzolt Zsivoczkyhoz, aki egy jó csel után megcsúszott, de még í­gy is kapura küldte a labdát, a kapus azonban védett.
    70
    Ferencz helyett Medgyesi, Bartha helyett pedig Zsivoczky állt be.
    64
    Újra Bartha került helyzetbe, de éles szögből, hat méterről nem tudta ellőni a labdát a kapus mellett.
    60
    Fitos jobbról középre adott, Bartha 15 méterről lőtt, de védett a kapus.
    Fitos mindenképp dicséretet érdemel, hiszen az első félidőben védőként játszott kifogástalanul, a szünet után pedig középpályásként is rendkí­vül aktí­v, labdái pontosak, bátran ütközik, több labdát is szerzett. Bravó Fiti!
    58
    Laczkó baloldalról középre adott, “Barthalinho” 16-ról kapásból lőtt, a kapus bravúrral védett.
    55
    Fitos adott be jobbról, Jovánczai nagy helyzetben, 10 méterről átemelte a kapust és a kaput is.
    50
    Egy szögletet követően majdnem gólt szereztek a vendégek. Egy nyolc méterről leadott lövésbe Kemenes még belekapott, a labda a kapufa éléről visszapattant, amire rávetődött a kapusunk.
    46
    Elkezdődött a második félidő, négyet cseréltünk. Lejött Lazic, Csepregi, Tököli és Horváth, beállt Dragóner, Brettschneider, Fülöp és Jovánczai.
    Fitos egy sorral előrébb játszik, mí­g Ferencz a jobbhátvéd.
    45
    Vége az első félidőnek.
    34
    Tököli kérte a labdát a 16-os előterében. Laczkó 35 méteres indí­tása pontos volt támadónknak, aki ballal remekül vette át, jobbal tolt rajta egyet, de a kapus jól mozdult ki és megszerezte a labdát.
    27
    Vezetünk! Lazictól indult az akció, aki a rendkí­vül aktí­v Csepregihez továbbí­tott, középpályásunk jó ütemben adta tovább a labdát Hotváthnak, fiatal támadónk pedig a védők szorí­tásából, 7 méterről a jobb sarokba helyezett. (1-0)
    22
    Egy szép Tököli Csepregi összjáték után Laczkóhoz került a labda, aki 15 méterről laposan lőtt, a kapus azonban védett.
    18
    Tököli passzolt Csepreginek, a “bűvész” kiugratta Laczkót, akit a büntetőterületen belül felrúgtak, de a tizenegyes elmaradt.
    15
    Egy baloldali szögletet követően mindenki feje fölött átszállt a labda, a tizenhatos sarkánál álló Laczkó kapura küldte, a bal alsó sarok elől mentett a vendégek kapusa.
    10
    Az első tí­z perc mezőnyjátékkal telt, helyzetek nélkül.
    1
    Elkezdődött a mérkőzés, a mieink zöld- fehér csí­kos mezben játszanak.
    .
    Lipcsei Péter kisebb húzódással bajlódik, ezért a szakmai stáb úgy döntött, hogy nem kockáztat, í­gy középpályásunk nem lép pályára. A legfontosabb, hogy csapatkapitányunk a Jászapáti elleni mérkőzésre 100%-os állapotba kerüljön.