2019.I.15. Ferencváros – Gaz Metan Medias: 0-0

Egy hozzászólás a(z) 11111100011ejegyzéshez

2. FÉLIDŐ

90. perc: Véget ért a mérkőzés.

85. perc: A medgyesiek kapusának kirúgását a szél visszafújta, í­gy Böde kerülhetett volna helyzetbe, ám a csatárt végül szabályosan szerelték.

82. perc: Varga szögletét a kapus kipaskolta, majd a támadó által visszalőtt labda mindenki előtt elsuhant.

81. perc: Egymás után két beadást sikerült hatástalaní­tani a ferencvárosi védelemnek.

78. perc: KAPUFA! Varga Roland a tizenhatos bal felső sarkának közeléből küldött kapura egy szabadrúgást, a labda azonban a jobb oldali kapufáról kipattant.

71. perc: Varga szabadrúgása után a medgyesiek kapusa ütötte el a labdát a tizenhatoson belülről.

63. perc: Varga Roland egy próbálta a kapuba tekerni a labdát, a medgyesiek kapusa azonban hárí­tott.

61. perc: Gorriarán passzolt Bödének, aki átvette, majd megtolta a labdát, végül a kapu mellé lőtt.

59. perc: Sigér szerzett labdát, majd passzolt Gorriaránhoz, aki jóval a kapu fölé lőtt.

54. perc: Fortes lőtt 17 méterről, Varga Ádám azonban biztosan megfogta a labdát.

51. perc: Gorriarán ugratta volna ki Vargát, de a védők lefülelték a labdát.

Szerhij Rebrov teljes sort cserélt, í­gy kezdte a második félidőt az FTC: Varga Á. – Lovrencsics G., Blazic, Takács Zs., Leandro – Gorriarán, Sigér – Varga R., Wilmots, Moutari – Böde.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, a Ferencváros indí­totta útjára a labdát.

1. FÉLIDŐ

45. perc: Véget ért az első félidő, az állás egyelőre gól nélküli döntetlen.

43. perc: VÉDÉS! Ismét Mailat próbálkozott egy lövéssel, de a jobb alsó sarokba tartó labdát Holczer szögletre nyomta egy nagy vetődéssel.

40. perc: KAPUFA! Mailat kí­sérletezett nagyjából 15 méterről, a labda pedig a lécről kifelé pattant.

38. perc: Cretu lövését blokkolták a zöld-fehérek.

29. perc: Mailatot próbálták meg kiugratni, de Holczer jól lépett ki a kapujából, és felszedte előle a labdát.

27. perc: Cristea ezúttal fejjel veszélyeztetett, de az öt és feles sarkáról nem találta el a kaput.

25. perc: Lanzafame kiugratása után Szihnyevics Petrjakot hozta volna kihagyhatatlan helyzetbe, az ukrán támadó elől azonban tisztázott egy védő.

23. perc: Ezúttal távolról kí­sérleteztek a románok, de a labda elsuhant Holczer kapuja mellett.

17. perc: Nagy mentés! Egy bal oldali szögletet követő próbálkozás után Frimpong tisztázott a gólvonalról.

15. perc: Lehetőség a medgyesiek előtt: Cristea éles szögből, 10 méterről a kapu mellé durrantott.

11. perc: Heister bal oldali beadása pontatlan volt.

9. perc: Szerető tört be a tizenhatoson belülre a jobb oldalon, a beadása után azonban kivágták a labdát a medgyesiek.

4. perc: Lanzafame 16 méterről elvégzett szabadrúgása után a kapu fölött szállt el a labda.

Az FTC zöld-fehér, a Gaz Metan Medias piros szerelésben lépett pályára.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a medgyesiek indí­tották útjára a labdát.

A mérkőzést a zöld-fehérek hivatalos honlapja, a fradi.hu segí­tségével közvetí­tjük.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a Ferencváros–Gaz Metan Medias felkészülési mérkőzés. Tartsanak velünk!