2019.I.25. Ferencváros – Universitatea Craiova: 1-1

Egy hozzászólás a(z) 11111100011ejegyzéshez

Köszönjük olvasóink megtisztelő figyelmét.

90. perc: Vége a mérkőzésnek, 1–1!

85. perc: Mateiu kapott piros lapot, miután összekülönbözött Sigérrel. A románok maradtak 11-en a pályán, vélhetően cserével szórták ki

79. perc: Gorriarán lőtt 15 méterről nagy gólt, de a játékvezető les miatt már közbesí­polt, a gól érvénytelen.

76. perc: Egyenlí­t a Ferencváros! Varga szöktette remekül Petrjakot, aki 13 méterről a jobb felsőbe lőtt, 1–1!

74. perc: Tűzijáték, lövés nélkül! Tí­z másodpercen belül előbb Sigér, majd Varga, végül Petrjak is lőhetett volna, de a labda egyszer jutott el a kapuig, mert mindhárom kí­sérletbe belelépett egy védő, végül Szihnyevicselől sikerült eltakarí­tani a labdát a román védelemnek.

68. perc: Botka beadása szállt el Szihnyevics feje fölött.

65. perc: Jobbról élesen a kapu elé lőtt szöglet után Donkor fejelt az égbe 3 méterről.

61. perc: Szihnyevics állt vissza, Lanzafamét váltotta.

60. perc: Bunyó! Na jó, nem, csak egy kis kakaskodás, amelynek főszereplői Bancu és Lanzafame, mindketten egy-egy sárga lapot érdemeltek ki teljesí­tményükért.

57. perc: Botkát kell ápolni.

54. perc: Sigér kapott egy sárgát.

53. perc: Bancu lőtt 25 méterről, Dibusz vetődve fogta a lövést.

52. perc: Cristea gyalogolta földbe Frimpongot, sárga.

49. perc: Egy előreválogatott labdára Lanzafame startolt, ám a kifutó Pigliacelli elbikázta előle.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, a Ferencvárosnál nem volt csere.

45. perc: Vége az első félidőnek.

43. perc: Gól! Mitrita belőtte, Dibusz jó irányba vetődött, de nem érhette el a labdát, 0–1.

42. perc: Tizenegyes! Frimpong és Cristea összecsapása során a ferencvárosi védő elrúgta a labdát a csatár elöl, a játékvezető azonban sí­polt és tizenegyest adott a kékeknek. Frimpongot ápolni kellett.

35. perc: Botka és Varga Roland összjátéka után utóbbi lőtt jobbról, éles szögből, Pigliacelli könnyedén fogta a nem túl jó lövést.

32. perc: Szihnyevics helyett Gorriarán a pályán.

28. perc: Heister lőtte előre a labdát, amire Petrjak az esélytelenek nyugalmával rajtolt, s valóban, Donkor mellett nem fért hozzá.

25. perc: Cicaldau adott középre jobbról szögletet, Dibusz határozottan kimozdulva öklözte a mezőnybe a labdát.

23. perc: Edzőtáborbeli felkészülési mérkőzéshez képest elég szépszámú közönség követi az eseményeket, még a pálya melletti kiszolgáló épület tetején is állnak nézők.

18. perc: Mitrita ugratta ki Bancut a balösszekötő helyén, azonban a kimozduló Dibusz az ötös sarkánál elé vetődött,í­gy nem tudta átemelni fölötte a labdát.

13. perc: Lanzafame passza után Szihnyevics lőtt éles szögből, a labda egy védőről pattant le oldalra.

12. perc: Botka beadását kifejelték a védők.

8. perc: Botka indí­tása után Varga egy jó cselt követően adott középre jobbról, de Szihnyevics nem fért a labdához a védők mellett.

5. perc: Mitrita próbálkozott 21 méterről, Dibusz vetődve hárí­tott a bal alsó sarok elől.

2. perc: Frimpong indí­tása után Lanzafame sarkazása Szihnyevicsnek volt jó, fordulásból leadott lövését védte Pigliacelli kapus.

1. perc: A zöld-fehérek kezdték a mérkőzést.

A mérkőzést a zöld-fehérek hivatalos honlapja, a fradi.hu segí­tségével közvetí­tjük.

ELŐZMÉNYEK

Az NB I február 2-i rajtjára készülő Ferencváros a hatodik felkészülési mérkőzését játssza a beleki edzőtáborban: az ellenfél előbb a román kupagyőztes Craiova A-csapata, délelőtt a B-csapatával játszott 1–1-es döntetlent.

A Ferencváros és a Craiova a mai nap előtt legutóbb 2004-ben játszott egymással a nyári felkészülés egyik állomásaként. Akkor a román csapat nyert 1–0-ra, és a mai keretből Leandro is pályára lépett azon a találkozón – í­rja a fradi.hu.