Ferencváros: Balogh – Telek – Simon, Szekeres – Vaszil (Szűcs M. 46.), Albert, Szenes, Keller – Gregor, Balogh G., Wukovics (Vanicsek 78.)

PMSC: Horváth – Kónya, Balog Z., Bódog, Vókó – Rózsa, Medgyes, Dienes, Kocsis – Masik (Ulveczky 90.), Lengyel (Magyar 88.)

Gól: Kocsis (6.), Lengyel (13.)
Sárga lap: Balogh G. (73.), Szekeres (77.) illetve Lengyel (54.)
Jók: – illetve Kónya, Kocsis, Masik

A Pécs nem ijedt meg nagynevű ellenfelétől, és már a 6. percben megszerezte a vezetést. Elaludt a hazai védelem, és Rózsa az üresen álló Kocsishoz továbbí­tott. Utóbbi laposan a kapuba lőtt (0:1). A vendégek a gól után is nyugodtabban és szervezettebben játszottak, és helyzeteik adódtak. A 13. percben Lengyel kapta a hazaiak térfelének közepén a labdát, felnézett, és 35-38 m-ről az 5-ösön álló Balogh felett a jobb felső sarokba í­velt (0:2). A zöld-fehérek továbbra sem találtak magukra, játékukba rengeteg hiba csúszott. Támadgattak, de érződött a kulcsemberek – Lipcsei, Fodor – hiánya. A 24. percben Balogh Gábor az ötös sarkáról centiméterekkel csúsztatott mellé. A közönség ,”Ébresztő” kiáltásokkal állt elő. A fővárosi gárda végigtámadta a félidő hátralévő részét, de komoly helyzetet nem tudott kialakí­tani.

Ferencvárosi rohamokkal kezdődött a második félidő. A 48. percben egy beí­velés után Szenes lövése már tuljutott Horváth kapuson, de Kónya a gólvonalról vágta ki a labdát. Az 54. percben Szenes szabadrugása szállt fölé. Aztán Balogh G., majd Wukovics veszélyeztette a vendégek kapuját. A 65. percben Kocsis szerezhetett volna ujabb gólt, de Balogh lábbal védett. A Pécs gondosan megszervezte védelmét.

Kollár Nándor legénysége ezen az estén mezőnyjátékban is felülmulta ellenfelét. A bajnokcsapatot még saját közönsége is kifütyülte.

1. Vác FC-Samsung 5 4 – 1 12- 5 8 pont
2. Vasas 5 3 2 – 9- 4 8
3. MTK 5 2 3 – 9- 5 7
4. Ferencváros 5 3 1 1 5- 3 7
5. Videoton-Waltham 5 3 – 2 8- 5 6
6. Siófok 5 3 – 2 8- 7 6
7. Pécsi MSC 5 3 – 2 7- 6 6
8. Nyiregyháza 5 2 2 1 6- 5 6