A Ferencváros mérlege az NB I-ben

EllenfelMerkozesGyozelemDontetlenVeresegRugott GolKapott Gol
Attila141211469
BEAC421173
Bekescsaba532614138351
BKV Elore85212712
Boripari DSE110041
Bp. Volan128222612
BSC4400175
Budafok FC2722419632
Budafoki MTE2200114
Budai 1156436719843
Budapesti Atletikai Klub2621327623
Budapesti Torna Club40195166861
BVSC2014333718
Csepel102533019206122
Debreceni Bocskai2621239734
Diosgyor9458181819399
Dorog43296810750
Dunaujvaros44251099048
Dunaujvaros PASE220030
DVSC8739222613796
Eger129303110
Egyetertes11722248
Elektromos1914234821
EMDSZ-Sopron422053
ESMTK1413106316
Fovarosi TC (Terezvarosi TC)26233011723
Fovarosi TK220061
Ganz3300190
Gazszer513187
Goldberger220091
Gyirmot330062
Gyori ETO133643336264186
Haladas121732622240115
III. Kerulet50378516955
Kaposvari Rakoczi2471253222
Kassai AC3300201
Kecskemeti TE127322113
Kispest-Honved2011103160451313
KISTEXT2200131
Kobanyai Baratsag220082
Kolozsvar (CFR Cluj)6402218
Komlo2115515113
MAFC8530254
Magyar Atletikai Club32262410543
Magyar Uszo Egylet86023412
MAV Gepgyar3300153
MAVAG5401203
Mezokovesd522176
Miskolci VSC321070
Mogurt110041
MTK-Hungaria212864878337327
Nagykanizsa FC6510154
Nagyvaradi AC63031113
Nemzeti41319116042
Nyiregyhaza2215433916
Ozd8710329
Paks188643322
Papa1613124310
Pecs-Baranya FC4220146
Pecsi MFC9553231916688
Pecsi VSK6501175
Pereces210134
PFLA7511125
Phobus128224719
Rakosszentmihaly1100102
REAC200203
Sabaria11911278
Salgotarjani BTC724222817977
Salgotarjani SE2200211
Siofok40217126644
Somogy1212007316
Sopron1710433119
Soroksar131210549
Stadler8530164
SZAC2215527028
Szegedi AK1612134711
Szegedi EAC86501422221111
Szekesfehervari MAV Elore641192
Szolnoki Legiero220090
Szolnoki MAV2014245125
Szurketaxi FC65012914
Tatabanya8337301616196
Testveriseg220072
Tiszakecske220052
Tokod2200111
Torekves463410217337
Typographia5500415
Ujpest2201005961414310
Ujpesti MTE220061
Ujpesti Torekves SE440091
Ujvideki AC6321208
Ungvari AC110050
Vac2611964928
Vasas167834044321224
Vasas Izzo6420123
Veszprem10721217
Videoton92422624144100
VII. ker SC - Zuglo12813348
Vivo es Atletikai Club10541152
Zalaegerszegi TE6835191415077
Zugloi MADISZ5500364

Amit figyelembe vettünk:

  • a tabellába bekerült eredményt a pályán elért eredménnyel szemben (ebből több is van, pl. MTK)
  • újrajátszott mérkőzés esetén a tabellába bekerülő mérkőzést (pl. Pereces elleni mérkőzés)
  • az osztályozó mérkőzéseket (pl. Rákosszentmihály elleni mérkőzés)
  • a helyosztó mérkőzéseket (pl. Újpest elleni mérkőzés)
  • az országos bajnoki döntők eredményeit (ebből több is van, pl. Szombathelyi AK)
  • azoknak a mérkőzéseknek az eredményeit, amelyeket visszalépés miatt töröltek a bajnoki tabellából (ebből több is van, pl. Szeged)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

    TFU_20020100_Fma_001 - 0018
Hírfolyam
OLDALAK
VVK 50 – A kupasiker 14 legszebb pillanata
Következik: 09.30. 18:00 Balmazújváros-FTC (Stream:m4sport.hu)
FACEBOOK:
HOST:
FOTELSZURKOLÓ