2007.X.27. Tököl – Ferencváros: 0-4

2 hozzászólás a(z) 2007.X.27. Tököl – Ferencváros: 0-4 bejegyzéshez

• ftc.hu: Kiütéses győzelmet aratott labdarúgócsapatunk Tökölön. A mieink Brettschneider (2), Lipcsei és Horváth góljával 4-0-ra nyertek. Már bő félóra után három góllal vezettünk, magabiztos győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben.

A kezdetektől fogva irányí­tottuk a meccset, nem is kellett sokat várni a vezető gólra: a 11. percben Brettschneider egy lecsorgó labdát a hálóba vágott. Negyedórával később ő és csapatunk is már kettőnél járt: a fiatal középpályás egy szöglet után fejjel volt eredményes. Pár perccel később megszületett a harmadik gólunk is: Lipcsei került lövőhelyzetbe, megpattanó labdája pedig utat nyert a hálóba. A hazaiak a játékrész vége felé veszélyeztettek, de Dragóner remekül mentett.

Fordulás után sem változott a játék képe, és nem is kellett sokat várni a következő találatunkra. A frissen beállt Horváth kilépett, és magabiztosan helyezett a hálóba. A folytatásban is kézben tartottuk a meccset, igaz, kapura már nem jelentettünk akkora veszélyt, mint korábban. Horváth próbálkozásánál, Bartha kapufájánál és Lipcsei csúsztatott fejesénél ugyan kevés hiányzott az újabb találathoz, de végül már nem változott az eredmény.

• 91
    Vasas beadása után Lipcsei csúsztatott remekül, Balázs nagy bravúrral védett. Iványi játékvezető ezt követően lefújta a meccset.
    77
    Bartha jó cselek után pont a két kapufa “találkozását” találta teli a labdával.
    75
    Helgert váltotta Váradit.
    74
    Horváth estében alig lőtt a bal alsó sarok mellé.
    73
    Horváth kapott jó labdát, de belebonyolódott a cselekbe, pedig Bartha üresen várta az átadást.
    51
    Brettschneider labdájával Horváth kilépett a leshatárról, és biztosan helyezett a léc alá 15 méterről (0-4)
    49
    Zsivoczky helyett Horváth a pályán.
    47
    Zsivoczkyt hosszasan rángatták a 16-oson belül, elmaradt a büntető.
    46
    Elkezdődött a második félidő, a hazaiak meglepetésre már fehér mezben folytatják.
    45
    Az első félidő után magabiztosan vezetünk.
    43
    Hamar veszélyes beadása után Dragóner mentett az utolsó pillanatban remekül.
    33
    Ott a harmadik. Zsivoczky ment el nagyon szépen a szélen, labdája eljutott Lipcseihez, aki ballal lőtt 16 méterről, a megpattanó labda a jobb alsó sarokban kötött ki (0-3).
    27
    Kádár helyett Fóti a pályán.
    26
    Zsivoczky szöglete után Brettschneider csúsztatott remekül, és megszerezte önmaga és az FTC második gólját (0-2). Már a szöglet előtt is veszély volt a tököli kapu előtt: egy szép támadás végén Bartha elgurí­totta a labdát a kilépő Balázs mellett, ám a visszafutó Lakics még az utolsó pillanatban mentett.
    19
    Hamar beadása után Veres bólintott, Zarzycki másodszorra fogta a labdát.
    11
    Megvan a vezetés. Egy baloldali beadást Ndjodo “tett” vissza, Zsivoczky felugrott fejelni az emberével, de a labda Brettschneider elé került, aki átvette azt, és 7 méterről a jobb alsó sarokba bombázott (0-1).
    8
    Lipcsei beadása után Mátyus fejelhetett 8 méterről, a földre lefejelt labdát biztosan védte Balázs.
    5
    Az előretörő Vasas elől tisztáztak együttes erővel a hazai védők a 16-oson belül.
    3
    A hazai Semseié az első kapuralövés, Zarzycki biztosan védett.
    1
    Mi kezdtünk.
    .
    Töltsd le a Fradi-indulót!

.
    Mi zöld-fehérben leszünk, a hazaiak pedig kék-sárgában.
    .
    Csank János kijelölte kezdőcsapatát a Tököl elleni mérkőzésre. Ebbe visszakerült Zsivoczky Norbert, de ott van a csapatban Vasas Zoltán is, akinek sokat javult az állapota az elmúlt egy napban. Kezdőcsapatunk a következő: Zarzycki -- Dragóner, Lipcsei, Mátyus -- Fitos, Brettschneider, Lazic, Vasas -- Zsivoczky -- Bartha, Ndjodo.