2008.V.18. Jászberény – Ferencváros: 0-3

Csapatunk magabiztos győzelmet aratott Jászberényben. A mieink Vincze, Lipcsei és Dragóner góljaival 3-0-ra nyertek idegenben.

Jászberény – Ferencváros: 0-3 (0-2)
Jászberény, 700 néző, vezette: Varga László (dr. Hegyi, Kormányos II. G.)

Jászberény: Haisza – Gulyás (Mohácsi 46.), Majzik, Lukácsi, Hí­dvégi (Dénes 64.) – Fele (Póti 46.), Hevesi-Tóth, Fekete, Benedek – Németh Gy., Rebryk
kispad: Roza, Sontra, Nagy T., Vaszicsku
vezetőedző: Sándor István

Ferencváros: Zarzycki – Fülöp N., Dragóner, Souare, Csiszár – Fitos (Szalai T. 70.), Lipcsei, Vincze O., Lamine (Kamate 73.) – Bartha (Tóth B. 78.), Shaw
kispad: Pintér B., Deme, Pisanjuk, Moussa
vezetőedző: Robert Davison

Gól: Vincze O. (10.), Lipcsei (44. – 11-esből), Dragóner (72.)

Az első perctől kezdve irányí­tottuk a mérkőzést. Korán vezetést szereztünk: a 10. percben Vincze mesterien csavart a felső sarokba. A folytatásban Bartha távoli lövésénél, valamint Csiszár fejesésnél csak centik hiányoztak. A hazaiaknál elsősorban Németh volt aktí­v, de szerencsére nem tudott betalálni. Nem úgy Lipcsei, aki a félidő hajrájában a Bartha elleni szabálytalanság után megí­télt büntetőből volt eredményes.

Fordulás után sem változott sokat a játék képe, biztosan őriztük előnyünket, a hazaiak nem igazán tudtak újí­tani. A 72. percben dőlt el véglegesen a meccs, amikoris Dragóner bólintott a hálóba Lipcsei szöglete után. Az eredmény már nem változott, í­gy magabiztos, 3-0-s sikerrel térhetünk haza Jászberényből.

(A Ferencváros hivatalos honlapja és az MLSZ Adatbankja alapján)

76
    Zarzycki a kapujából kifutva mentett Rebryk elől.
    73
    Dramane beállt Lamine helyére.
    72
    Dragóner bólintott a hálóba Lipcsei szöglete után (0-3).
    71
    Fitost Szalai váltotta.
    65
    Dénes váltotta Hí­dvégit.
    59
    Shaw fordult kapura, de lapos lövése elgurult a kapfa mellett.
    55
    Fitos jobboldali beadásáról Shaw lemaradt egy picit, Bartha is csak a kapu mellé tudott már fejelni.
    50
    Vincze lőtt keményen 19 méterről, a hazai kapus védett.
    46
    Gulyás és Fele helyére Póti és Mohárcsi állt be.
    46
    Elkezdtük a második félidőt.
    45
    Vége az első félidőnek.
    44
    Lipcsei a jobb felsőbe lőtte a tizit (0-2).
    43
    Bartha ellen szabálytalankodtak, büntetőt rúghatunk.
    39
    Hidvégi baloldali beadásába Németh dobta be magát, veszélyes helyzet volt.
    34
    Lamine 17 méterről alig lőtt a léc fölé.
    31
    Shaw jó helyzetben kapott labdát, de rosszul vette át azt.
    28
    Benedek lőtt 20 méterről, veszélyesen csapódott lefelé a labda, szerencsére a kapu mellé ment a lövés egy hajszállal.
    23
    Bartha 22 méteres, lapos lövését nehezen védte a hazai kapus a jobb alsó sarok elől.
    19
    Lipcsei beadása után Csiszár centikkel csúsztatott a bal alsó sarok mellé.
    14
    Dragóner 17 méteres kapáslövése ment a kapu fölé.
    10
    Vezetünk! Vincze 25 méterről, baloldalról a jobb felső sarokba csavart szabadrúgásból (0-1).
    6
    Németh 14 méterről ballal lőtt a léc fölé.
    1
    A hazaiak kezdtek.
    .
    Zarzycki -- Fülöp, Dragóner, Souare, Csiszár -- Fitos, Lipcsei, Vincze, Lamine -- Bartha, Shaw összeállí­tásban kezdjük a meccset.
    .
    Csapatunk 12.45-kor Jászberényben lép pályára. A tudósí­tásunk 12.40-kor kezdődik. Ősszel 1-0-ra győztük le mai ellenfelünket.