2008.X.4. Cegléd – Ferencváros: 1-1

2 hozzászólás a(z) 2008.X.4. Cegléd – Ferencváros: 1-1 bejegyzéshez

• ftc.hu: Csapatunk 1-1-es döntetlent ért el Cegléden. Abdi góljával korán vezetést szereztünk, de az első félidő végén Horváth Dávid kiegyenlí­tett. A második félidő egy részét Csiszár kiállí­tása után emberhátrányban játszottuk le, a végeredmény reálisnak mondható.

Cegléd – Ferencváros: 1-1 (1-1)
    Cegléd, 2.000 néző, vezette: Farkas Á.

Cegléd: Sánta – Buzás, Miklósvári, Villányi, Kenderes – Fehér, Barna, Szabó, Selei (Leskó 87.) – Medgyesi (Kecskeméti 92.), Horváth D. (Ramos 79.)

Ferencváros: Williams – Wolfe, Tidiane, Csiszár, Szkukalek – Zsivoczky (Fitos 62.) , Moussa B., Ashmore (Morrison 88.), Tóth B. – Ferenczi, Abdi (Kamate 46.)

Gól: Horváth D. (37.) illetve Abdi (16.)
    Sárga lap: Barna (25.) Villányi (83.)
    Kiállí­tva: Csiszár (70.)

A hazaiak kezdtek aktí­vabban, a 4. percben Wolfe mentett a gólvonalról Kenderesi lövése után. Ezután szép lassan fölénybe kerültünk, majd meg is szereztük a vezetést: a 16. percben a már többször is veszélyesen próbálkozó Abdi emelt szépen a hálóba. Nem sokkal később Zsivoczky lövését Sánta lábbal védte, majd Ferenczi lőtt a kapusba. Majd 8 perccel a félidő vége előtt Horváth Dávid egyenlí­tett, korábbi támadónk közelről talált a Williams hálójába. A gólig egyértelműen jobban játszottunk, de sajnos a félidőre í­gy 1-1-el mehettek a csapatok. Fordulás után kevesebb lehetőség volt a csapatok előtt, ám az 57. percben a ceglédi Medgyesi a kapufát találta el.

A második félidőben kiegyenlí­tett volt a játék, de többször is vezetést szerezhettünk volna, hiszen Ferenczi kevéssel lőtt a kapu mellé, Kamate fejesét pedig bravúrral védte Sánta. Húsz perccel a vége előtt aztán Csiszár kiállí­tása után tí­z emberre fogyatkoztunk, í­gy még nem nehezebb lett a helyzetünk. A folytatásban már nem volt igazán nagy lehetőség egyik csapat előtt sem, í­gy a mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult.

• 94
    Vége, 1-1.
    92
    Medgyesit Kecskeméti váltotta.
    91
    Szkukalek 25 méteres lövése után a sorfalról pattant vissza a labda.
    90
    Soaure lefejelt labdájáról Kamate hajszállal maradt le. 4 perc a hosszabbí­tás.
    88
    Ashmore-t Morrison váltotta.
    87
    Leskó váltotta Seleit.
    83
    Villányi kapott sárga lapot Kamate buktatásáért.
    79
    Horváth Dávid helyett Ramos állt be.
    73
    Medgyesi veszélyes szabadrúgását Williams tolta a kapu fölé.
    70
    Tí­z főre fogyatkoztunk. Medgyesi iramodott meg a jobb szélen, megelőzte Soauret, majd Csiszár lerántotta, ezért piros lapot kapott.
    69
    Ashmore beadása után Kamate fejelt 6 méterről, Sánta hatalmas bravúrral védett.
    68
    Fitos labdáját Ferenczi perdí­tette a kapu mellé.
    62
    Zsivoczky-Fitos csere.
    58
    A túloldalon Ferenczi fejelt a kapu fölé Zsivoczky remek beadása után.
    57
    Nagy hazai lehetőség maradt ki, Medgyesi az ötös sarkától a kapufára “helyezett”.
    56
    Ashmore baloldali szögletét Kamate fejelte a kapu fölé.
    46
    A megsérülő Abdi helyére Kamate állt be.
    46
    Vége az első félidőnek.
    45
    Ashmore jobboldali szögletét Moussa közelről fejelte a kapu fölé.
    37
    Egyenlí­tett a Cegléd egy ex-fradista góljával. Horváth Dávid Barna átadása után lőtt közelről a hálóba (1-1).
    34
    Ferenczi kapott ajándéklabdát, majd 15 méterről lőtt -- a kapusba.
    32
    A baloldalon Selei indí­totta volna Medgyesit, de Tidiane lefülelte a labdáját.
    25
    Barna kapott sárgát, miután Ahsmore ellen szabálytalankodott. Játékmesterünket ápolni kellett.
    23
    Egy kényszerí­tő után Tóth egyedül törhetett volna kapura, de lerántották. Zsivoczky 24 méteres szabadrúgását Sánta lábbal védte.
    16
    Abdi góljával vezetünk! Megint Ashmore-tól kapta a labdát, majd 16 méterről okosan emelt a hálóba (0-1).
    15
    Ashmore passzolt Abdihoz, akinek 17 méteres lövését védte Sánta.
    9
    Ashmore lőtt veszélyesen 24 méterről, Sánta kiöklözte a labdát, Abdi ismételt, de egy védőben elakadt a labda.
    4
    Wolfe elcsúszott, Medgyesi szerezte meg a labdát, Szkukalek remekül mentett előle. A ceglédiak szöglete után a Kenderesi lőtt 20 méterről, Wolfe a gólvonalról mentett.
    3
    Ashmore jobboldali szöglete után Ferenczi elől fejelték ki.
    1
    A Cegléd kezdett.
    .
    Ma Ferenczi István lesz a csapatkapitányunk.
    .
    Csapatunk a következőkéépen áll majd fel: Williams -- Wolfe, Tidiane, Csiszár, Szkukalek -- Zsivoczky, Moussa B., Ashmore, Tóth B. -- Ferenczi, Abdi. Dragóner kisebb sérülés miatt nem léphet pályára.