2009.III.24. Békéscsaba – Ferencváros: 0-1

Vége a mérkőzésnek.
    90
    Simon felrúgta Wedgburyt, megkapta a második sárgáját, majd a pirosat. Közben egy néző befutott Holczer kapujába, ahonna a biztonságiak szedték ki.
    84
    Simon buktatta Wolry Wolfot 18 méterre a kaputól. A szabadrúgást Ashmore a felső lécre nyeste.
    80
    Rubus buktatta Fitost, sárga.
    74
    Újra Ferenczi került helyzetbe, de a védők ezúttal is mentettek.
    72
    Polczer-Ursz és Balázs-Bernáth csere a Csabánál.
    70
    Lowton passza után Ferenczi közelről, de éles szögből lőhetett, a védők szögletre mentettek.
    67
    Bakró állt be Borbély helyére.
    64
    Borbély kapott sárgát. Hátulról rácsúszott Shaw-ra.
    62
    Ashmore egy szép csel után Ferenczi elé passzolt, aki 17 méterről kapura csavarta a labdát, de Máthé védett.
    60
    Mi birtokoljuk a labdát, a Békéscsaba védekezik. Ennyi.
    52
    Wedgbury ugratta ki Ferenczit, aki 11 méterről az oldalhálóba lőtt.
    49
    Morrison lőtt 20 méterről, Máthé megfogta.
    46
    A csabai szurkolók nem mozdultak a helyükről, ennek ellenére elkezdtük a második félidőt.
    45
    Késik a második félidő kezdése. Az első félidőben a két szurkolótábor iegencsk “kóstolgatta” egymást. A szervezők szerették volna, ha a hazai szurkolók távolabb “költöznek” a mi szimpatizánsainktól, de erre eddig nem voltak hajlandóak többszöri felszólí­tás ellenére sem.
    45
    Vége az első félidőnek.
    40
    Szinte minden szituációból Ferenczi fejére próbáljuk í­velni a labdát, váltakozó sikerrel.
    35
    Ferenczi fejelte le a labdát, de Shaw elől felszedte azt Máthé.
    30
    Óriási mezőnyfölényben játszunk, de újabb helyzetünk nem volt.
    21
    Vezetünk! Ashmore í­velt be egy szabadrúgást, amit Ferenczi 11 méterről a bal sarokba fejelt. Ezzel Pista megszerezte 20. bajnoki gólját az idei szezonban. (0-1)
    18
    Egy jó indí­tásra kiválóan lépett ki a kapujából Holczer, aki mellel levette a labdát, majd azonnal támadásba dobta Shawt.
    16
    Wolfe egy ütközés után a földön maradt, de rövid ápolás után folytatta a játékot.
    12
    Ashmore 26 méteres szabadrúgás kipattant a kapusról, de a védők felszabadí­tottak.
    8
    Morrison 18 méteres lövése szállt fölé.
    7
    Ferenczi passza után Shaw lőtt 12 méterről, de a védők blokkolták.
    4
    Balog hatalmas bedobása után Máthé paskolta el Shaw fejéről a labdát.
    2
    Rubus rúgta le Fitost, középpályásunkat ápolják.
    1
    A hazaiak kezdték a mérkőzést. A mieink tiszta zöldben játszanak.
    .
    Megjelent a legfrissebb 100%Fradi!

.
    Ősszel 6-1-re vertük a Csabát, részletek itt.

.
    Csapatunk Békéscsabán játssza harmadik tavaszi bajnokiját 19 órakor. Esetleges győzelmünkkel 7 pontra nőhet az előnyünk a Loki II előtt, mí­g a Bőcstől 9 pontra léphetünk meg.