2020.VII.21. Ferencváros – Haladás: 2-2 (edzőmérkőzés)

Egy hozzászólás a(z) 11111100100ejegyzéshez

MÁSODIK FÉLIDŐ

92. perc: Ez a vége, a Ferencváros 2–2-es döntetlent játszott a Haladással.

91. perc: GÓL! EGYENLÍTETT AZ FTC! Haratin remek indítása után Lovrencsics jobbról, laposan tette középre a labdát, amelyet a lendületből érkező Ammar Ramadan közvetlenül a léc alá lőtt. 2–2

90. perc: Két perc a hosszabbítás.

89. perc: Isael távoli lövése után Verpecz védett.

88. perc: Haratin remek passza után Lovrencsics kereste Ramadant, előle azonban Verpecz szedte fel a labdát.

88. perc: KAPUFA! Simon András tüzelt 17 méterről, a kapufa azonban kisegítette az FTC-t.

85. perc: Dvali kapott egy nagy rúgást a lábára, el is hagyta a pályát, Iyinbor állt vissza a helyére.

75. perc: GÓL! FORDÍTOTT A HALADÁS! Egy kipattanó labdára Jancsó András csapott le, és ballal óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba. 1–2

74. perc: Varga passza után Isael az öt és felesig cselezte be magát, ott azonban szerelték.

69. perc: Ivószünet.

67. perc: Ramadan lőtt 20 méterről, Verpecz azonban védett.

65. perc: Holdampf távoli lövése veszélytelen volt.

64. perc: Lovrencsics beadása után Verpecz fogta meg a labdát.

60. perc: Haratin visszatért a pályára, Csonkát váltotta.

59. perc: Lovrencsics már jobban van, a beadása után Varga elől mentettek.

57. perc: Lovrencsicsnek kaptak bele az arcába, ápolni kell.

56. perc: Varga lövését blokkolták a szombathelyiek.

48. perc: Ramadan alapvonalról középre tett labdáját Skvarka küldte kapura, a Rózsát váltó Verpecz azonban védett.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

A szünetben szinte teljes sort cserélt az FTC, amely így állt fel a második félidőre: Bogdán – Lovrencsics G., Frimpong, Dvali, Csontos – Somália, Csonka A. – Isael, Skvarka, Varga R. – Ramadan.

ELSŐ FÉLIDŐ

45+3. perc: Véget ért az első félidő, a szünetben 1–1 az állás.

45. perc: Három perc a ráadás.

45. perc: VÉDÉS! Somália remek indítása után Boli vette le a labdát, majd ballal lőtt, Rózsa azonban bravúrral védett.

43. perc: GÓL! EGYENLÍTETT A HALADÁS! Kiss Bence indult meg, elhúzott Iyinbor mellett, majd 17 méterről lőtt, a labda pedig a jobb oldali kapufáról a kapuba pattant. 1–1

39. perc: Ezúttal Tóth adta be a labdát jobbról, de Blazic megint mentett, most fejjel.

33. perc: Medgyes jobb oldali beadása után Blazic mentett nagyon Tóth elől.

32. perc: Újabb ferencvárosi csere, Haratin helyére Somália állt be.

30. perc: Botka indítása után Nguen ugratta ki Bolit, aki kis szerencsével végül lőni tudott, Rózsa azonban védett.

26. perc: Botka jobb oldali beadását blokkolták, majd Nguent lőtt 23 méterről. Rózsa elsőre nem tudta megfogni, de másodjára már begyűjtötte a labdát.

23. perc: Ivószünet.

21. perc: GÓL! VEZETÉST SZERZETT AZ FTC! Heister bal oldali beadása után Szánthó Regő jobbal, kapásból küldte a labdát a kapuba. 1–0

19. perc: Szekér állította meg szabálytalanul Nguent, aki nem hagyta annyiban a történteket, és visszalökött. A játékvezető mind a két játékosnak kiosztott egy sárga lapot.

15. perc: Egy szombathelyi szöglet után érkezett egy fejes, Gróf azonban könnyedén védett.

10. perc: Nguen bal oldali beadása után Boli kevéssel maradt le a labdáról.

9. perc: Szánthó visszatért a pályára, Vécsei viszont nem tudja folytatni. Csonka András állt be a helyére.

6. perc: Vécsei és Szánthó fejelt össze, mind a két játékost ápolni kell.

3. perc: Heister bal oldali beadása után Nguen esett el a tizenhatoson belül, tizenegyest azonban nem kapott az FTC.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

A mérkőzést a fradi.hu szöveges tudósítása alapján közvetítjük.

A Ferencváros kezdőcsapatában két 18 éves játékos, Iyinbor Patrick és Katona Bálint is helyet kapott.