1902.X.5. MTK – Újpesti TE 7:1

Magyar Testgyakorlók Köre 7:1 győz az Újpesti Torna-Egylet ellen.

Bajnoki football-mérkőzés lesz ma délután 1/2 4 órakor a Ferenczvárosi pályán. Ellenfelek a Magyar Testgyakorlók Köre és az Újpesti Tornaegylet csapatai lesznek. Az első csapatok mérkőzését a második csapatok játéka előzi meg. A bajnoki mérkőzésen biró Malaky (F. T. C.) lesz.

*

A másodosztályú bajnokságért küzdött múlt vasárnap a ferenczvárosi pályán a M. T. K. az U. T. E.-tel. A Testgyakorlók három tartalékkal játszottak, de í­gy is — mint előre látható volt — nagy fölénynyel győztek. Az első félidő eredménye 1:1 volt, mí­g a második félidőben hatszor röpült a labda az Újpestiek kapujába s í­gy az eredmény 7 goal ellen 1 a Magyar Testgyakorlók Köre javára. Malaky (F. T. C.) igazságos, jó biró volt.