1999.IV.3. Balaton TV-Siófok – Ferencváros 0-2

W_siofok-ftcVégig változatos és jó iramú mérkőzésen a siófoki csapat támadott többet, de az FTC minden támadása veszélyt jelentett a hazai kapura. A büntető után a siófoki csapat megzavarodott, ezt használta ki a Ferencváros és újabb gólt szerzett. A látottak és a helyzetek alapján némi szerencsével a siófoki csapat pontot szerezhetett volna.

Balaton TV-Siófok – Ferencvárosi TC 0-2 (0-0)
Siófok, 6.000 néző, V: Juhos

Siófok: Posza – Juhász, Bimbó, László – Győri, Sallai – Ördögh (Szabó S. 25.) – Csoknay, Perger (Kun 75.) – Pest K. (Soós 75.), Szabó Z.

Ferencváros: Udvarácz – Vámosi, Telek, Mátyus – Szűcs M., Vincze O. (Bócz 87.) – Nyilas, Lendvai, Bjelic – Kulcsár (Selimi 88.), Eszenyi (Füzi Á. 71.)

Gól: Nyilas (67. – 11-esből), Füzi (87.)
Sárga lap: Szabó Z. (63.), Vincze O. (80.)

10. perc: Mátyus 25 méterről hatalmas lövést küldött a siófoki kapura, Posza azonban remek öklözéssel a kapu fölé nyomta a labdát.
18. perc: Korszerű FTC-támadás után Vincze O. közeli bombáját biztosan hárí­totta a siófoki kapus.
32. perc: Siófoki kontratámadás után Sallai beadását Szabó Z. a kapufára lőtte.

67. perc: László és Nyilas ütközött a büntetőterületen belül, a siófoki játékos esett el, ennek ellenére játékvezető meglepetésre 11-est í­télt, amit Nyilas a jobb alsó sarokba lőtt (0-1).
87. perc: Védelmi hibából egy előrevágott labdát a befutó Füzi Á. közelről a kapuba gurí­tott (0-2).

18. BVSC-Zugló FC 22 3 6 13 17-34 15

(A Haladás – FTC összecsapást április 21-én játsszák.)

14 gólos: Illés (MTK)
13 gólos: Egressy (Diósgyőr)
12 gólos: Kenesei (MTK)
11 gólos: Szabics (FTC), Waltner (Videoton)
10 gólos: Zavadszky (Dunaferr)
9 gólos: Kulcsár (Diósgyőr 9 gól/FTC 0), Korsós Gy. (Győr), Kirchmayer (Nyí­rség)
8 gólos: Nicsenko (Dunaferr), Hámori (Vasas), Horváth (Vác)