A Ferencváros a fölénye ellenére nehezen szerezte meg a győzelmet.

Ferencváros – Videoton FC Fehérvár 2-0 (0-0)

Ferencváros: Vámos – Vámosi, Telek, Mátyus – Nyilas, Vincze O., Lendvai, Füzi – Fodor (Jagodics 80.), Szabics (Selimi 62.), Kulcsár (Eszenyi 71.)

Videoton: Milinte – Tóth A., Kuttor, Kozma, Schindler – Kiss I. (Petrics 54.), Nagy L. (Györök 71.), Horváth Cs., Zsivóczky (Bobory 75.) – Waltner, Róth

Gól: Mátyus (72.), Füzi (85.)
Kiállí­tva: Horváth Cs. (12.)
Sárga lap: Lendvai (15.)

6. perc: Nyilas indí­tásával Fodor lépett ki a jobb szélen, indí­totta Szabicsot, aki az ötösről fölé lőtt.
12. perc: Horváth Cs. a félpályánál csúnyán beleszállt Vincze sarkába, Hajdó játékvezető azonnal kiállí­totta a Videoton középpályását.
21. perc: Nyilas labdáját Szabics egyedül vehette át a 16-oson, de lapos lövése mellé ment.
36. perc: Szabics ezúttal Vincze átadását lőtte a kapu fölé 11-es pontról.
38. perc: Vincze a 16-osról bombázott kapura, ám Milinte kiöklözte a jobb felső sarokra tartó lövést.
44. perc: Kulcsár Mátyus átadásával egyedül lépett ki középen, de Milintébe lőtt.

57. perc: Kulcsár ezúttal az ötösről szerezhetett volna gólt, de az ötösről belsővel Milintét találta el.
72. perc: Füzi futott el a bal szélen, középre í­velt Mátyusnak, aki mellre vette a labdát, majd az ötösről a jobb felső sarokba bombázott (1-0)
85. perc: Eszenyi a bal oldalról adott középre, Füzi pedig ballal, 8 méterről kilőtte a kapu bal sarkát (2-0).
87. perc: Eszenyi egyedül vezette kapura a labdát, de közeli lövését Milinte bravúrral szögletre tolta.

18. III. Kerület FC-Auto Trader 30 4 5 21 34-79 17

(Az MLSZ határozata alapján a Dunaferr SE csapatától három pontot levontak, mivel a klub a korábban megadott határidőig nem fizetett Julius Notáért.)

20 gólos: Illés (MTK)
16 gólos: Egressy (Diósgyőri FC)
13 gólos: Korsós A. (Újpest)
12 gólos: Kenesei (MTK), Szabics (Ferencváros), Pál (Vasas), Waltner (Videoton)
11 gólos: Ilea (DVSC-Epona), Korsós Gy. (Győr), Preisinger (MTK), Kulcsár (Diósgyőr 9, Ferencváros 2)
10 gólos: Nicsenko (Dunaferr), Zavadszky (Dunaferr)
9 gólos: Bükszegi (Ferencváros), Wukovics (III. Kerület FC-Auto Trader), Borgulya (Kispest HFC), Hámori (Vasas DH), Horváth (Vác FC-Zollner), Kirchmayer (Nyí­rség), Kovács Z. (Újpest), Lengyel (Dunaferr)