1999.IX.19. Dunaferr – Ferencváros 1-0

Az első játékrészben a hazaiak rengeteg helyzetet dolgoztak ki, és ha azokat értékesí­tik, akkor korábban eldönthették volna a találkozót.

Dunaferr SE-Ferencváros 1-0 (1-0)
Dunaújváros, 10.000 néző, V: Piller

Dunaferr: Rabóczki – Molnár Z., Salamon, Éger, Kiss Gy. – Zavadszky, Jakl, Lengyel (Komódi 63.), Rósa H. (Nagy T. 63.) – Tököli (Cseke 73.), Nicsenko

Ferencváros: Szűcs L. – Szűcs M., Lakos, Mátyus, Nagy N. – Kriston, Bárányos (Schultz 69.), Kovács B. (Kulcsár 46.), Füzi Á. (Lászka 69.) – Tóth M., Horváth P.

Gól: Tököli (20.)
Kiállí­tva: Kriston (91.)
Sárga lap: Kiss Gy. (51.), Molnár Z. (75.), Jakl (76.) illetve Bárányos (40.), Nagy N. (67.), Kriston (80.)

20. perc: Zavadszky remekül lépett ki a védők közül a Fradi kapujától 20 m-re , majd önzetlenül – a kapussal szemben állva – a támadást kí­sérő Tököli elé gurí­tott, aki 12 m-ről az üres kapuba helyezett (1-0).
22. perc: Tóth M. cselezgetett a dunaújvárosi 16-oson belül az alapvonal közelében, amikor Éger rossz ütemben csúszott be. A megí­télt tizenegyest Kovács B. gyengén a jobb alsó sarok irányába lőtte, de Rabóczki gyors vetődéssel megfogta a labdát.
23. perc: Lengyel 15 m-es lövése zúgott el Szűcs kapuja fölött.
36. perc: Tököli nagy lendülettel futott el a jobb oldalon, pontos beadását Rósa az ötös baloldali sarkáról estében a bal kapufára lőtte, amely onnan a hálóba pattant. Piller játékvezető – érthetetlen módon – azonban nem adta meg a gólt.
39. perc: Tököli fordulásból 16 m-ről, ballal emelt, a labda a felső kapufára hullott.

52. perc: Nicsenko indí­totta Tökölit, aki a 16-osnál kicselezte Lakost, majd 7 m-ről a kapu mellé lőtt.
71. perc: Komódi tört be a 16-oson belülre, Lakos akasztotta, ám Piller sí­pja néma maradt.
85. perc: Nagy T. lépett ki a leshatáron, Mátyus először jó ütemben szerelt, majd estében buktatta a dunaújvárosi csatárt. A bí­ró ezúttal sem látott szabálytalanságot.

18. Vác FC-Zollner 6 – 1 5 5-14 1

(A Nyí­rség-Spartacus FC – Siófok FC mérkőzés elmaradt, mert a vendégcsapat nem jelent meg a helyszí­nen.)

5 gólos: Horváth Gy. (Nagykanizsai FC)
4 gólos: Faragó (Szeged LC), Frunza (Diósgyőri FC), Lukács (Gázszer), Nicsenko (Dunaferr SE)
3 gólos: Földes (Gázszer), Kenesei (MTK Hungária), Kiss B. (Lombard FC), Nagy S. (Lombard FC), Rob (Vác FC-Zollner), Sowunmi (Vasas)
2 gólos: Bagoly (Debreceni VSC), Csiszár (Győri ETO FC), Gőgh (Gázszer), Ferenczi (Zalahús ZTE FC), Halmai (MTK Hungária), Halmosi (Haladás-Milos), Herczeg (Győri ETO FC), Ilea (MTK Hungária FC), Illés (MTK Hungária FC), Juhár (Vasas DH), Kabát (Vasas DH), Kiprich (Lombard FC), Kovács B. (FTC), Markovics (Győri ETO FC), Orosz (Dunaferr SE), Pest K. (Siófok), Sabo (DVSC), Sebők J. (Zalahús ZTE FC), Szabó A. (Nyí­regyháza), Tamási (Újpest FC), Tóth M. (FTC), Tóth N. (Újpest FC), Tököli (Dunaferr), Wukovics (Kispest-Honvéd), Zavadszky (Dunaferr)