Feljegyzések a fotelból – Nem három, hanem négy és nem oda, hanem ide

19 hozzászólás a(z) Feljegyzések a fotelból – Nem három, hanem négy és nem oda, hanem ide bejegyzéshez

• Valóban nagy öröm ez a győzelem. Azért azt lehet látni, hogy a többi csapat teljesí­tményében is ott vannak a hullámvölgyek, nemcsak a Fradiéban, ami kedvező nekünk, de negatí­vum a magyar labdarúgás szempontjából. Ezért nincsenek nemzetközi sikereink. Természetes, hogy a győzelemnek örülünk, a vereség meg elszomorí­t. Jó, ha látjuk a pozití­vumokat és a negatí­vumokat a játékunkban. Végre sikerültek Jova kifutásai. A védelem stabilan rombolt, egy két helyezkedési hibától eltekintve. A szélső hátvédek jól segí­tették a támadásokat, a csatárok sokat mozogtak. Gyömbér a középpályán nagyon aktí­van játszott, ez az igazi posztja. Jól védekezett és jól segí­tette a támadásokat. Holman is megtette a magáét, de feltűnően sok rossz passza volt. A Gyömbérnek adott labdája viszont klasszis megoldás. Józsi sajnos szinte észrevétlen maradt, sem a támadásban, sem a védekezésben nem jeleskedett. Úgy néz ki felfelé í­velő szakaszba kerültünk. Csak í­gy tovább. Hajrá Fradi!

• Nagy öröm, hogy végre győztünk, szeptember 29.-e óta most ez volt az első győzelem, már nagyon megszenvedtünk érte! Én abban látom a javulást, hogy végre a földön játszuk a focit és nem í­velgetünk előre a vakvilágba, mint annak idején az angol érában. Pontosabb, gyorsabb passzok, és több mozgás labda nélkül és persze jó kondi, hogy bí­rják a 90 percet végig, csak ennyi a különbség és már meg is van az eredménye. Egyébként szerintem Jova hibázott a gólnál , olyan szögből nem szabadna egy jó kapusnak gólt kapnia, nem kellett volna felugrania a levegőbe, ha lábon marad és zárja a szöget oda labda nem megy be! De sebaj, fordult a kocka és megindultunk felfelé mint a sasok!
    A kézis csajoknak is külön gratula a lengyelországi sikerükhöz!!!!

• Ismétlés: hétfő, 16 óra, Sport1.

Remek lehetett az út hazáig! Talán egyszer fordult velem elő, hogy útközben értesültem egy győzelemről. Az autós társak nagy örömére, közel egy órát énekeltem zsinórban a Fradi indulót. Ha nem én vezetek, simán kidobnak az autóból. 🙂

• Valamikor szombat du. negyed négy tájban léptük át Nickelsdorfnál hazajövet a határt, mikor fradista haverom megcsörget, hogy bár a Diósgyőr az első percben vezetett, immár 3-1 ide!!! Örülgettem, de izgultam azért és megegyeztünk, hogy, ha változik valami , újra hí­v. Autózunk tovább , már háromnegyed négy és semmi…nem bí­rtam tovább, én hí­vom Őt, felveszi, és alighogy beleszól, üvölteni kezd: “Gól!Böde! 4-1! Gyönyörű!” Képzelhetitek, milyen volt a hazaút:)
    Remélem ezzel kiegyenesedtünk végre! Az összefoglalót már láttam, az ismétlést majd megnézem!
    Hajrá Fradi!

• Igen,köszönöm Neked!

Hajrá Fradi!!!!

Fradi volt,Fradi lesz, mí­g a földön ember lesz!!!

• Kedves Pipu!
    Engem nem bántottál meg! Annak örüljél, hogy jelenleg nem bántják a szeretett csapatodat, épül a csapat, épül a stadion.
    Egyébként érdemes utána nézni, hogy kik “vannak benne” a magyar fociban (pl. Diósgyőr).
    Drukkoljunk együtt, hajrá Fradi!

• Kedves Kinizsi!

Semmi rosszat nem akartam főleg ezen az oldalon í­rni,egyébként máshol sem szoktam,csak mivel Ő a fociban is érdekelt ezért í­rtam.
    Ha más is ennyire “benne lenne”,akkor őt is megemlí­tettem volna.
    Nem akartalak megbántani.

Talán nem Viktorral kellene foglalkoznod ezzel az oldalon! Ajánlom figyelmedbe GyF-et, BG-t, vagy MA-t!

• Hát ezért vagyunk A Ferencváros!!!

Az ország legjobb és a világ-számunkra-legjobb csapata!!!
    Amikor az eredménynek utánanéztem-mivel a tegnapi meccs volt az első,amit nem láthattam-,azt hittem rossz volt az info. és gyorsan frissí­tettem,de szerencsére én voltam “zavarban”.
    Jó volt végre kellemes hangvételű kommenteket olvasni-ilyenkor mindig kicsit többen vagyunk,de ez legyen a legnagyobb “gond” és szerencsére a sport 1 leadja majd a meccset hétfőn,szóval meg tudom nézni felvételről.
    Ahogy megnéztem az összeállí­tást,sajnos megint nem értettem 1-2 dolgot.Diallo megint kispados volt és nem is játszott…Buzsáky pedig fényévekkel jobb,mint Józsi.Lalolib finoman í­rta, kellene egy kis pihenő…!Remélem,amikor Leonardo játékra kész, nem mást fog kiszedni Ricardo a csapatból,hanem Őt,de ennek elég kicsi az esélye-0- sajnos.
    Szóval győztünk és a Vidi is kikapott megint-szegény Viktor biztos ismét fáj a feje,mondjuk más miatt kéne inkább-,szóval már csak 5 pont.
    Boldog vagyok,hogy fontos -lélektanilag is-győzelmet arattunk,olyan “dezsavű” érzésem van,mint tavaly,amikor kiesés elleni küzdő csapatokat nem vertünk meg vagy ikszeltünk velük és ezért maradtunk le a bajnoki cí­mről.
    Remélem ez év végén nem e miatt kell majd megint siránkoznom.
    Apropó tippmix: ute és a kispest meccset “bevettem” ikszre,remélem bejön,nemúgy,mint Szivics tippje!!!

Hajrá Fradi!!!

• Az egy pontért érkező Haladás ellen remélem ugyanez lesz a hozzáállás!

• Átéltem már néhány mélyrepülést életemben. De mindig talpraálltunk. Volt úgy, hogy 3 döntetlen után 3 vereség, és amikor már mindenki károgott, újra győztünk.
    Mint most is. Azt hiszem, lélektanilag nem jött rosszul, hogy nemegy nyilatkoztaban leí­rták a csapatot. Én magam a Szekszárd ellen kezdtem érezni, hogy kiegyenesedünk végre. Részben a negyedik gól után, részben a meccs végén, amikor nem álltak le. Most sem éreztem, hogy leálltak volna a Diósgyőr ellen, csak az avasaljiak megpróbáltak mindent a “becsület megmentéséért”. Nem voltak ők rosszak -- azért azt a győzelmi sorozatot nem adták nekik sem “pusziért” -- csakhogy mi JOBBAK voltunk. Egyénileg: leegyszerűsí­tve mindenki jobb volt korábbi önmagánál, szerintem jobban játszottunk, mint az Újpest ellen.
    Diósgyőrött győzni nem volt a világ legkönnyebb dolga sohasem. Remélhetőleg végre helyreáll a világ rendje.

• Sajnos, én sem láthattam (Halottak napja), de amint hazaértem és megtudtam… Most mát tényleg nem tudom, milyen csapatunk van… melyik a mi csapatunk? A mai, vagy a Puskás Öcsi Sancho Panza Futebol Académico elleni? Hál’Istennek a Rákóczi is “megcselekedte, amit megkövetelt a haza”… legyen igaza Sivicnek, alapozzanak jól és az ezüstért futott versenyben előzzék meg a Vidit!:))) Az arany meg kerüljön a HELYÉRE! Ahol a helye van, oda! Cí­m: Budapest, IX. Üllői út 129. !!! TEMPÓ FRADI!!!

• Nem, nem! Elég lesz várnod a következő hétvégéig!!! 😀 😀 😀
    Köszönöm!

• Ragyogó győzelem volt! Sok-sok Gratuláció Ricardonak és a csapat minden játékosának! Ezért nem szabad feladni az álmokat… Hajrá Fradi!

• Végre mindenki maximálisan “felnőtt” önmagához, a csapat összeállí­tása pedig most nagyon jól sikerült, hiszen a játékosok végre a posztjukon játszhattak! Gondolok itt elsősorban Gyömbérre, aki ebben a szerepkörben érzi igazán jól magát és Somália is kezd ismét felszabadultan játszani, ami meg is látszott a teljesí­tményén. Besics mellé szép lassan Mateos is “fellép”, Gerson pedig sokszor kiismerhetetlenül húzogatta a labdát és hozta játékba a többieket. Ne feledkezzünk meg Bönigről sem, aki most már meccsek óta remekül fut fel a széleken és több jó és veszélyes beadása is volt. Jenner nagy kedvvel és életveszélyesen játszott, Holman passza a harmadik gól előtt zseniális volt, bár én tőle azért sokkal többet várnék. Jova a gólról nem tehetett, nagy bravúrt nem igazán kellett bemutatnia, hiszen a védelem most igazán jól muzsikált. Böde két gólja mindent elmond a teljesí­tményéről!
    Moniz mester gólok utáni eufórikus örömét és a mérkőzés utáni könnyeit látva, azt hiszem örülhetünk, hogy egy fantasztikus edzőnk van!
    Kedves Lalolib, Szivics nyilatkozata mellett ne felejtsük el megemlí­teni Kovács Zoltánét sem a meccs szünetében, aki azt mondta, hogy “minőségben jobb a DVTK és győzni fognak” -- Nos, mindkettő állí­tása alaposan tévesnek bizonyult…
    A sok dicséret mellet persze azt sem szabad elfelejteni, hogy a harmadik gól után, amikor a Diósgyőr teljesen a padlón volt, kicsit mintha megelégedtünk volna az eredménnyel, én féltem is, hogy magunkra húzzuk őket, de szerencsére nem í­gy történt és jött a negyedik!!!

• Nem láthattam ezt a szép győzelmet,de lélekben otthon voltam! A külhoni munka magányában igazi örömet szereztek a fiúk! Sajnálom,hogy nem láthattam, de a siker kárpotol.
    Remélem ezzel túl vagyunk a nehezén.

• Ma nem születhetett más eredmény, hisz ma ünnep van 😛 😀 😀 😀 köszönet a CSAPATNAK!

• Maximálisan egyetértek az itt leí­rtakkal, egy kicsit sem tudok vitatkozni, -- egész egyszerűen fantasztikus volt a CSAPAT ! Hatalmas gratuláció !