1910.VI.5. FTC – Törekvés 3:1 (edzőmérkőzés)

FTC 3:1 (félidő 3:0 ) arányban győz a Törekvés ellen.

A vasárnapi mérkőzés programja a következő: A millenáris versenypályán. Délután 4 órakor: Ferencvárosi Torna Klub—Törekvés Sport Egyesület (Ladányi vándordí­j).

(Budapesti Hí­rlap, 1910. június 5.)

1910. június 5., 16:00, Millenáris, FTC – Törekvés 3:1 (3:0)
vezette: Lucius Károly
FTC: ? – Rumbold, ? – Weinber, Bródy, ? – ?, ?, Koródy, Schlosser, Borbás dr.
Törekvés: Hauswald, Szednicsek, Beöthy, ?
Gól: Koródy, Schlosser, Koródy vagy Schlosser illetve László (11-esből)

SH-19100606-04-19100605

Barátságos mérkőzések. FTC 3:1 (félidő 3:0 ) arányban győz a Törekvés ellen. Millenáris p. Ladányi dij helyett Törekvés lemondása folytán barátságos mérkőzés. Biró: Lucius Károly.

(Nemzeti Sport, 1910. június 11.)

Ladányi vándordí­j. Ferencv. TC—Törekvés 3:1 (3:0). Biró Lucius. A Törekvés feladván a rendes küzdelmet, a match kétszer 30 percig tartott. A Ftc briliáns formában van, góljait pompás öszjátékának köszönheti. Törekvés 11-esből lövi egyetlen gólját.