1911.XII.10. FTC – KAOE 7:0 (edzőmérkőzés)

Corinthián-dij. (Üllői-ut.) FTK—KAOE. Délután 1/4 1 órakor. Bí­ró: Ujváry (ВТK).

1911. december 10., 12:15, Üllői út, FTC – KAOE 7:0 (4:0)
nézőszám: ?
FTC: Ungár — ?, Payer — Koródy II., ?, Krizsán — ?, ?, Koródy, Schlosser, ?
KAOE: ?
Gól: Schlosser (4), Koródy (3)

SH-19111211-07-19111210Barátságos mérkőzések. FTK—KAOE 7:0 (4:0). A két csapatnak a Corinthián-dijért kellett volna játszani, de a KAOE lemondása folytán csak kétszer 30 perces félidőt tartottak. A mérkőzést a FTK alaposan felforgatott csapata játszi könnyedséggel nyerte. A KAOE az egész játék alatt szóhoz sem jut, úgy, hogy Ungár alig nyúlt labdához. A goalok közül az első félidőben hármat Schlosser, illetve Koródy lőtt. A második félidőben még három goal esik, miután a játék a FTK részéről nem volt már más, egyszerű tréningnél. Biró: Lipovetz A.

(Pesti Napló, 1911. december 12.)

Előzőleg a rossz talaj miatt elmaradt a Corinthián dijmatch (melyet KAOE FTC javára lemondott) s 2X30 perces barátságos matchet játszott a két csapat, melyben FTC megsemmisí­tő fölényben 7:0 (4:0) arányban játszva győzte le a rushöket feltartani nem tudó ellenfelét.

Barátságos mérkőzés. FTC—KAOE 7 :0 (4:0). Biró: Lipovetz A.