Ferencváros: Józsa – Simon, Pintér, Limperger, Keller – Albert (Topor 60.), Bánki, Kincses – Wukovics (Dzurják 77.), Fischer, Nagy

PMSC: Bogyay – Kónya, Toma, Márton, Palaczky (Czéh 46.) – Nagy T., Bérczy, Turi, Csoboth – Lovász, Lehota

Gól: Fischer (35.)
Sárga lap: Simon (53.), Pintér (65.) illetve Toma (41.)
Jók: Pintér, Keller, Fischer illetve Márton

A mérkőzés előtt a PMSC vezetősége búcsúztatta a Belgiumba távozó Nagy Imrét.

Egy kihagyott büntető, egy szemfüles gól és vérszegény hazai támadások jellemezték a mérkőzést. Mindkét csapat nagy elszántsággal és lendülettel kezdett, de fölényt hosszú ideig egyik sem tudott kiharcolni. A játék többnyire a pálya közepén folyt, s a támadások nemigen jutottak el a kapukig. Csak 14 perc után tudott először Lovász kapura lőni, majd két perc múlva Fischer gyenge fejese adott munkát Bogyaynak. Az izgalmakat a 21. percben Molnár játékvezető biztosí­totta: Lovász jobboldali éles beí­velése Pintér karján csattant, és a bí­ró meglepetésre a 11-es pontra mutatott. Toma a büntetőt félmagasan a kapu bal oldala felé helyezte, de Józsa vetődve kiöklözte a labdát. Ezt követően Fischer bombája adott munkát Bogyaynak. Fölénybe került a vendégcsapat. A 35. percben a kaputól mintegy 25 méterre Fischer Mártontól elvette a labdát. Pár lépés után félmagas lövést eresztett meg, és a labda a kapuban kötött ki (1:0).

A második félidőben a hazaiak nagyobb lendülete csak a vérszegény próbálkozásra futotta. Fischer két jó helyzetet packázott el, s minderre csak Nagy Tamás veszélyes kapáslövése volt a válasz. A 79. percben Fischer futtatta Kincsest, aki nagy lövéssel a felső lécet találta el. A jóiramú mérkőzésről csalódottan távozott a hazai közönség, mert kedvenc csapata szétesően játszott. Többnyire a vendégek birtokában volt a labda, és a hazai csatárok próbálkozásai is vérszegények, erőtlenek voltak. A Ferencváros megérdemelten vitte haza a három pontot.

16. Ú. Dózsa 9 – – 3 6 10-19 3

6 gólos: Szabadi (Vasas), Jován (Videoton)
5 gólos: Handel (Rába ETO), Kiprich (Tatabánya), Balogh G. (Vác), Petres (Videoton), Kámán (ZTE), Fodor (Bp. Honvéd), Kvaszta (Békéscsaba, Fischer (Ferencváros)
4 gólos: Pölöskei és Szeibert (MTK VM)