Ferencváros: Udvarácz – Telek – Lendvai, Nagy N. – Nyilas (Jagodics 46.), Vámosi (Kovács B. 85.), Schultz, Vincze O., Füzi – Bükszegi (Fülöp Z. 77.), Szabics

Győr: Molnár – Stark, Lakos, Csiszár – Mracskó, Csató, Korsós, Somogyi – Vayer, Balla (Balla 46.), Baumgartner (Lazar 46.)

Gól: Szabics (55.) illetve Vayer (35.)
Sárga lap: Vámosi (70.)
Jók: Schultz illetve Lakos, Vayer

A 14. percben az aktí­vabb Ferencváros került helyzetbe, amikor Schultz indí­tásával Bükszegi lépett ki a győri védők közül, ám 10 m-ről leadott lövését Molnár szögletre ütötte. A 22. percben Schultz 24 m-ről lőtt mellé. A 29. percben egy győri támadás után Somogyi 17 m-ről alig lőtt mellé. A 33. percben óriási lehetőséget szalasztott el a hazai csapat: Nyilas remekül futott el a jobb oldalon, a hosszú sarokra érkező beadását azonban Vincze nem kapura, hanem középre fejelte, í­gy odalett a helyzet. Két perc múlva megszerezte a vezetést a vendégcsapat: egy remek ellentámadás után Csató indí­tására Vayer érkezett, becsapta az érkező Teleket, majd 8 m-ről higgadtan a rövid sarokba gurí­tott (0-1).

Az 55. percben egyenlí­tett a Ferencváros: Schultz remekül indí­totta a jobb oldalon felfutó Jagodicsot, aki a rövid saroknál érkező Szabicshoz továbbí­tott, s a fiatal támadó az ötös sarkáról a hosszú sarokba lőtt (1-1). Négy perc múlva Vayer cselezgetett a ferencvárosi 16-oson belül, Lendvai kirúgta a lábát, ám Varga Sándor sí­pja néma maradt. A 74. percben Bükszegi lőtt kapura 8 m-ről egy szóló után, ám Molnár bravúrral hárí­tott. A 91. percben kis hí­ján megszerezte a győzelmet a Ferencváros, amikor Vincze 16 méteről leadott lövése centiméterekkel kerülte el Molnár kapuját.

18. Siófok FC 9 – 3 6 7-16 3

(A Vasas – III. Kerület (6-0) mérkőzés eredményét a Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága megsemmisí­tette. Az óvás után a három pontot – 3-0-ás gólkülönbséggel – a III. Kerület FC-nek í­télték oda.)

9 gólos: Illés (MTK Hungária FC)
6 gólos: Egressy, Kulcsár (Diósgyőr), Pál (Vasas DH)
5 gólos: Korsós Gy. (Győri ETO FC), Kenesei (MTK Hungária FC), Kirchmayer (Nyí­rség Spartacus SE), Hámori (Vasas DH)
4 gólos: Buzás (Diósgyőri FC), Lengyel, Zavadszky (Dunaferr SE), Bükszegi (Ferencváros), Földes (Gázszer FC), Borgulya (Kispest HFC), Korsós A., Kovács Z. (Újpest FC)