Győr: Posza – Bognár, Böjte, Vasas (Salagean 57.)- Mracskó, Baumgartner, Győri, Erős (Nagy L. 80.), Vayer – Herczeg, Ferenczi (Balla 46.)

Ferencváros: Szűcs L. – Szűcs M., Csoknay, Crnomarkovics – Bárányos, Bükszegi, Lilik, Vén, Füzi (Lászka 35.) – Horváth P., Tóth M.

Gól: Vayer (43.), Balla (90.) illetve Bárányos (49.)
Sárga lap: Böjte (30.) illetve Crnomarkovics (52.)

18. perc: Erős szép cselekkel tört előre, visszaadott labdáját Mracskó 13 m-ről lőtte rá, Szűcs L. nehezen védett.
20. perc: Herczeg 18 m-es lövése nem sokkal szállt el a bal felső sarok mellett.
24. perc: Bárányos 22 m-es lövését Posza a levegőben úszva ütötte szögletre.
31. perc: Bárányos 20 m-es szabadrúgását Posza a jobb sarok elől ütötte szögletre.
43. perc: Baumgartner keresztlabdáját, Vayer átvette, majd 14 m-ről a Fradi kapujának bal oldalába bombázott (1-0).

47. perc: Herczeg lefutotta Csoknayt, aztán 7 m-ről a kimozduló Szűcs és a kapu bal oldala mellé gurí­tott.
49. perc: Bárányos 22 m-ről hatalmas lövést küldött a győri kapu bal felső sarkába (1-1).
59. perc: Lilik 10 m-es lövése a győri kapu felső lécéről vágódott le, Böjte a gólvonal elől tisztázott.
62. perc: Horváth P. indí­tásával Tóth M. kilépett a győri védők közül, 10 m-es lövését Posza lábbal védte.
77. perc: Tóth M. remek labdát tálalt Bárányos elé, aki 6 m-ről fölé lőtt.
79. perc: Győri tiszta helyzetből célozta meg az FTC kapuját, lövése egy védőről vágódott szögletre.
90. perc: Vayer baloldali szöglete után Balla 6 m-ről fejelt a ferencvárosi kapu bal alsó sarkába (2-1).

Fordulatokban gazdag, jó iramú, változatos, de közepes szí­nvonalú mérkőzésen a hazai csapat az utolsó percben szerzett góllal győzött.

17. Vác FC 29 3 5 21 23-78 14

(A Szeged LC-t kizárták, és eddigi eredményeit törölték. A Siófoktól 3 pontot levontak.)

20 gólos: Tököli (Dunaferr)
17 gólos: Tóth M. (FTC)
16 gólos: Horváth P. (FTC)
14 gólos: Zavadszky (Dunaferr)
13 gólos: Kenesei K. (MTK)
11 gólos: Horváth Gy. (Nagykanizsa 5, Kispest 6), Illés (MTK Hungária), Tóth N. (Újpest), Kabát (Vasas)
10 gólos: Frunza (Diósgyőr), Kovács Z. (Újpest FC)
8 gólos: Ferenczi (ZTE 5, Győr 3), Nicsenko (Dunaferr), Szili (Vasas)
7 gólos: Bárányos (FTC), Csernijenko (Nyí­rség), Galaschek (Vasas), Gusatu (MTK), Herczeg (Győr), Kerekes (Nagykanizsa 2, Debrecen 5), Orosz (Dunaferr), Szilveszter (Vasas)